Tragédie servis opět zasahuje

Odpovědět
beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od beardie »

za to urcite moze handling :)


hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od hafi »

...a dělaj to tak všechny charterovky.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

Fascinuje mě, kolik úsilí pár lidí věnuje tomu, aby našli nějaký problém u TVS :D Tak až ho věnujete na hledání problémů i u ostatních charterů, tak zjistíte, že hafi má pravdu :D

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od hafi »

hafi : beardie 1:0 ;-)

mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od mandrinka »

JackBrno píše:Fascinuje mě, kolik úsilí pár lidí věnuje tomu, aby našli nějaký problém u TVS :D Tak až ho věnujete na hledání problémů i u ostatních charterů, tak zjistíte, že hafi má pravdu :D


Fascinuje mě to na tolik, že jsem kvůli tomu dal i výpověď v práci, abych se tomu mohl věnovat, a musím říct, že mě to vytěžuje víc, než zaměstnání na plný úvazek.


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

mandrinka píše:
JackBrno píše:Fascinuje mě, kolik úsilí pár lidí věnuje tomu, aby našli nějaký problém u TVS :D Tak až ho věnujete na hledání problémů i u ostatních charterů, tak zjistíte, že hafi má pravdu :D


Fascinuje mě to na tolik, že jsem kvůli tomu dal i výpověď v práci, abych se tomu mohl věnovat, a musím říct, že mě to vytěžuje víc, než zaměstnání na plný úvazek.

Tomu věřím :D

pivko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 28. 08. 2004, 11:24
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od pivko »

JackBrno píše:
atr píše:
JackBrno píše:Manipulace s kufry je záležitost handlingu letiště, letecká společnost to nijak neovlivní ...


Už mě tyto výmluvy "serou". Nikdo za nic nemůže a vlastně je vše v naprostém pořádku. Já si od někoho objednám komplexní službu a nehodlám řešit nějaké (případně jaké mají) subdodavatele. Toto má řešit letecká společnost s handlingem, protože právě ji to u zákazníků poškozuje.
Zmoknout to samozřejmě může, ale nenechat to dlouho stát pod širým nebem, když prší, se asi řešit dá ...

Máš možnost to zkusit ;) Ale můžu tě ujistit, že pokud handling má zavedené nějaké postupy manipulace s kufry a 99 aerolinek si nestěžuje, tak kvůli jedné stěžující si aerolince je měnit nebudou. Ty tady tu svoji mantru o "komplexních službách" opakuješ celkem často, jak jsem si všimnul a taky jsem si všimnul, že ti někdo nabídnul srovnání s autobusovým zájezdem do země, kde mají rozbité silnice :) Taky kvůli tomu jednomu autobusu a tvé "komplexní službě" se ministerstvo dopravy té země nepodělá a nenacpe hned miliardy eur do lepších silnic pro tvoji "komplexní službu" :D A totéž se dá říct i o letišti TFS, o kterém tady byla řeč. Zjisti si, kolik společností tam léta a kolik procent ze všech letů tam tvoří letadla TVS. Z toho ti možná dojde, jak moc si tam může TVS diktovat ;) Řekl bych, že asi tak, že kdyby začal vyhrožovat, že tam přestane lítat, tak jim letiště akorát řekne sbohem ;)


Že se do toho ještě pletu. V TFS bylo teplo a sluníčko, zato v Praze lilo jako z konve. Takže se to stalo na domovském letišti TVS, kde by jistě nějaké slovo mít mohl, pokud by se chtělo.

pivko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 28. 08. 2004, 11:24
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od pivko »

vitezslav píše:Já tedy nejsem ani zastánce, ani odpůrce TVS. Takže k tomu mám jen dvě věci: za prvé na Kanáry s dvouletým děckem může letět jedině ne zcela příčetný jedinec - jako jediný důvod vidím, aby si ostatních 180 cestujících toho našeho řvouna taky užilo :-( Sám mám dvouletého synovce a i jízda na Lipno by byla peklo.
A pak - když neustále kritizujete "Tragéd service", proč s nimi létáte?? To je stejné, jako kdybych neustále a dokola jezdil do zablešeného hotelu. Když je někdo masochista, holt mu není pomoci. Zrovna na Kanáry je X možností, přes Británii, Itálii atd., létá tak kde kdo...


Kapku si protiřečíte. Nejdřív říkáte, že na Kanáry nemá malé dítě letět vůbec a pak tady nabízíte o x hodin delší spojení s přestupem. Navíc do toho, kdo a jak cestuje s dětmi je vám kulový h***o drahej pane. Podstata diskuse byla o tom, že jsou nějaké parametry služeb (např. delivery at aircraft u kočárků), které TS prostě nedodržel. Ani v TFS ani v Praze.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Petr31 »

pivko píše:
JackBrno píše:
atr píše:
Už mě tyto výmluvy "serou". Nikdo za nic nemůže a vlastně je vše v naprostém pořádku. Já si od někoho objednám komplexní službu a nehodlám řešit nějaké (případně jaké mají) subdodavatele. Toto má řešit letecká společnost s handlingem, protože právě ji to u zákazníků poškozuje.
Zmoknout to samozřejmě může, ale nenechat to dlouho stát pod širým nebem, když prší, se asi řešit dá ...

Máš možnost to zkusit ;) Ale můžu tě ujistit, že pokud handling má zavedené nějaké postupy manipulace s kufry a 99 aerolinek si nestěžuje, tak kvůli jedné stěžující si aerolince je měnit nebudou. Ty tady tu svoji mantru o "komplexních službách" opakuješ celkem často, jak jsem si všimnul a taky jsem si všimnul, že ti někdo nabídnul srovnání s autobusovým zájezdem do země, kde mají rozbité silnice :) Taky kvůli tomu jednomu autobusu a tvé "komplexní službě" se ministerstvo dopravy té země nepodělá a nenacpe hned miliardy eur do lepších silnic pro tvoji "komplexní službu" :D A totéž se dá říct i o letišti TFS, o kterém tady byla řeč. Zjisti si, kolik společností tam léta a kolik procent ze všech letů tam tvoří letadla TVS. Z toho ti možná dojde, jak moc si tam může TVS diktovat ;) Řekl bych, že asi tak, že kdyby začal vyhrožovat, že tam přestane lítat, tak jim letiště akorát řekne sbohem ;)


Že se do toho ještě pletu. V TFS bylo teplo a sluníčko, zato v Praze lilo jako z konve. Takže se to stalo na domovském letišti TVS, kde by jistě nějaké slovo mít mohl, pokud by se chtělo.


...myslíš že by Menzies dostal nařízeno zakázat déšť? :lol: Nebo s nakládáním letadel TVS počkat, až nebude pršet? Viděl jsi vůbec někdy nakládat letadlo? I kdyby byly kufry ve vozících zakryty, dopravníky jsou odkryté.....Nějaký další nápad z Tvojí geniální hlavy? :roll: :roll: :roll: Hlavně nechápu, proč máte všichni potíže s vodou...Já létám se skořepinovým kufrem, do kterého nenateče a pokud s rodinou vezeme na dovču měkké tašky, stejně máme vše navíc zabalené ve smrštitelné fólii.....takže ničemu voda neublíží.....Připadá mi to tady jako diskuse s žáky zvláštní školy....co tam máš proti TVS dál???? :crazy:

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Petr31 »

pivko píše:
vitezslav píše:Já tedy nejsem ani zastánce, ani odpůrce TVS. Takže k tomu mám jen dvě věci: za prvé na Kanáry s dvouletým děckem může letět jedině ne zcela příčetný jedinec - jako jediný důvod vidím, aby si ostatních 180 cestujících toho našeho řvouna taky užilo :-( Sám mám dvouletého synovce a i jízda na Lipno by byla peklo.
A pak - když neustále kritizujete "Tragéd service", proč s nimi létáte?? To je stejné, jako kdybych neustále a dokola jezdil do zablešeného hotelu. Když je někdo masochista, holt mu není pomoci. Zrovna na Kanáry je X možností, přes Británii, Itálii atd., létá tak kde kdo...


Kapku si protiřečíte. Nejdřív říkáte, že na Kanáry nemá malé dítě letět vůbec a pak tady nabízíte o x hodin delší spojení s přestupem. Navíc do toho, kdo a jak cestuje s dětmi je vám kulový h***o drahej pane. Podstata diskuse byla o tom, že jsou nějaké parametry služeb (např. delivery at aircraft u kočárků), které TS prostě nedodržel. Ani v TFS ani v Praze.


...jako rozumně uvažující otec dvou dětí považuji jedince, kteří musí 2leté dítě tahat na dovolenou 5hodin letadlem za duševně omezené.Chápu, když se někdo potřebuje přestěhovat přes oceán, ale koupáky s téměř intfanty opravdu nechápu.Za potíže na palubě si tudíž můžou sami a stěžovat si můžou taky jen sobě.A právem můžou očekávat, že se na ně zbytek osazenstva letadal nebude usmívat....to jako reakce na to kulový h***o...aneb každá akce pravděpodobně vyvolá protiakci. A to, že si dnes většina lidí myslí, že neplatí žádná pravidla, že si lidi a jejich haranti můžou dovolit úplně všechno neznamená, že to ostatní budou trpně snášet.

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od hafi »

Největší bordel jsem zažil dělat kdysi v letu Patras Stansted nějaký britský bajvoko desetiletý fuckany. A jasně, když osoba dělá bordel tak se na ni osazenstvo může dívat divně či chovat nerudně, ale je dost jedno jestli je narušiteli klidu 2, 10, 18, 35 nebo 80.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Petr31 »

hafi píše:Největší bordel jsem zažil dělat kdysi v letu Patras Stansted nějaký britský bajvoko desetiletý fuckany. A jasně, když osoba dělá bordel tak se na ni osazenstvo může dívat divně či chovat nerudně, ale je dost jedno jestli je narušiteli klidu 2, 10, 18, 35 nebo 80.


https://cestovani.idnes.cz/hotel-adult- ... -sveta_hig

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od hafi »

Bo děti, zdá se, zatím můžeme svobodně diskriminovat, aniž by z toho byla zas nějaká #CatchyHashtag akce. Kdyby udělali hotel "non-russian only" atp., tak by z toho byla mezinárodní aféra (a to není nic o Rusech...ono bydlet v hotelu s ožralými Dány, Italy na školním výletě, britskou stag party nebo rodinou z čínskýho venkova může být celkem bonusový zážitek).

Jsem si vědom všech politicky nekorektních předsudků, které v sobě držím a velmi se za to stydím :-@

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Globik »

hafi píše:Bo děti, zdá se, zatím můžeme svobodně diskriminovat, aniž by z toho byla zas nějaká #CatchyHashtag akce. Kdyby udělali hotel "non-russian only" atp., tak by z toho byla mezinárodní aféra (a to není nic o Rusech...ono bydlet v hotelu s ožralými Dány, Italy na školním výletě, britskou stag party nebo rodinou z čínskýho venkova může být celkem bonusový zážitek).

Jsem si vědom všech politicky nekorektních předsudků, které v sobě držím a velmi se za to stydím :-@

Mohl by ses za to prosím stydět o něco méně? A nepsat to tedy drobným písmem? Jinak se dopouštíš diskriminace starších osob, kteří si na to musí vzít brýle nebo si zvětšit lupu v prohlížeči.

pivko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 28. 08. 2004, 11:24
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od pivko »

Petr31 píše:
pivko píše:
vitezslav píše:Já tedy nejsem ani zastánce, ani odpůrce TVS. Takže k tomu mám jen dvě věci: za prvé na Kanáry s dvouletým děckem může letět jedině ne zcela příčetný jedinec - jako jediný důvod vidím, aby si ostatních 180 cestujících toho našeho řvouna taky užilo :-( Sám mám dvouletého synovce a i jízda na Lipno by byla peklo.
A pak - když neustále kritizujete "Tragéd service", proč s nimi létáte?? To je stejné, jako kdybych neustále a dokola jezdil do zablešeného hotelu. Když je někdo masochista, holt mu není pomoci. Zrovna na Kanáry je X možností, přes Británii, Itálii atd., létá tak kde kdo...


Kapku si protiřečíte. Nejdřív říkáte, že na Kanáry nemá malé dítě letět vůbec a pak tady nabízíte o x hodin delší spojení s přestupem. Navíc do toho, kdo a jak cestuje s dětmi je vám kulový h***o drahej pane. Podstata diskuse byla o tom, že jsou nějaké parametry služeb (např. delivery at aircraft u kočárků), které TS prostě nedodržel. Ani v TFS ani v Praze.


...jako rozumně uvažující otec dvou dětí považuji jedince, kteří musí 2leté dítě tahat na dovolenou 5hodin letadlem za duševně omezené.Chápu, když se někdo potřebuje přestěhovat přes oceán, ale koupáky s téměř intfanty opravdu nechápu.Za potíže na palubě si tudíž můžou sami a stěžovat si můžou taky jen sobě.A právem můžou očekávat, že se na ně zbytek osazenstva letadal nebude usmívat....to jako reakce na to kulový h***o...aneb každá akce pravděpodobně vyvolá protiakci. A to, že si dnes většina lidí myslí, že neplatí žádná pravidla, že si lidi a jejich haranti můžou dovolit úplně všechno neznamená, že to ostatní budou trpně snášet.


Aha, takže vlastně za to, že TS neposkytuje služby jak má vlastně mohou duševně omezení rodiče, kteří tahají své děti na dovolenou. Kdyby seděli doma na zadku, tak problém nevznikne. Gratuluji k brilantní logice, nechcete vstoupit do politiky?


Odpovědět