Odbavení PRG T2

Odpovědět
tomassanto
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 58
Registrován: 07. 04. 2015, 21:23
Stav: Offline

Odbavení PRG T2

Příspěvek od tomassanto »

Zdravím, vypozoroval jsem, že na Ruzyni v Terminálu 2 mají poslední dobou všechny lety TVS/Smart wings letící v podobnou dobu otevřené stejné odbavovací přepážky, např. 236-249. Dle aplikace letiště jsou vždy informace, že odbavení pro konkrétní let se neotevřelo 2 hod před odletem, ale mnohem dříve (např. po poledni pro večerní lety). Nevíte někdo jak to teď je, jestli dřív než 2 hod před odletem nemá význam jezdit, nebo se už můžu zbavit kufrů o něco dřív, zajít si v klidu na pivo a užít si trochu ruchu letiště a nemít už na krku zavazadla?


Tomas28
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 15. 04. 2010, 14:50
Oblíbené typy letadel: A320, A321, B77W, A380
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Odbavení PRG T2

Příspěvek od Tomas28 »

tomassanto píše:Zdravím, vypozoroval jsem, že na Ruzyni v Terminálu 2 mají poslední dobou všechny lety TVS/Smart wings letící v podobnou dobu otevřené stejné odbavovací přepážky, např. 236-249. Dle aplikace letiště jsou vždy informace, že odbavení pro konkrétní let se neotevřelo 2 hod před odletem, ale mnohem dříve (např. po poledni pro večerní lety). Nevíte někdo jak to teď je, jestli dřív než 2 hod před odletem nemá význam jezdit, nebo se už můžu zbavit kufrů o něco dřív, zajít si v klidu na pivo a užít si trochu ruchu letiště a nemít už na krku zavazadla?


Všechny lety TVS se z T2 odbavují formou common check-inu. Každý den se ráno otevírají odbavovací přepážky pro všechny lety odlétající z T2. Někdy jede až 14 přepážek, někdy jen 1, ale určitě je možné tam být dříve. Vždy bude na tom check-inu někdo sedět.

Odpovědět