Tragédie servis opět zasahuje

Odpovědět
moulisak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 29. 01. 2013, 11:26
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od moulisak »

Ahoj,

Jsem pouze čtenář tohoto fóra, vždycky jsem si rád přečetl a něco dozvěděl v diskuzích, ale to co se tady děje poslední dobou, to už je fakt moc!!! Pan chytrák z Brna(který evidentně všude byl, všechno zná a bohužel má i na všechno názor... jeden takovej týpek je i v politice...) se tu dokola jenom hádá s Jenčíkem a se Zdendou. Pořváváš tu jenom na každýho, kdo má jinej názor než ty, že je hejtr, ale bohužel největší hejtr tohohle fóra jsi ty!!!

A další paralela mě napadá ještě s Bárou Tachecí, ta taky než se definitivně zbláznila vyřvávala v televizi, že chce fakta :-)

Takže by bylo fajn založit si svoje vlákno "JackBrno radí, odpovídá a povídá si" - tam by jsi si mohl vyzvracet ty svoje rozumy a my ostatní, co se chceme občas něco dozvědět, bysme nemuseli dokola číst ty tvoje kraviny!

A pak bys mohl založit ještě vlákno "JackBrno se hádá se Zdendou" a tym byste se kluci mohli vyřádit.

Díky za pozornost, opět zalejzám do své ulity a stává se ze mě jen a pouze čtenář!

Omlouvám se všem, co baví tyhle hádky, ale kdyby tím bylo zamořený jenom jedno vlákno tak si řeknu budiž... ale teď už jsem prostě musel!
A hlavně pán z Brna, zas*rá i mobilní fórum... a jednoho Pitomia už máme...

Howgh!

Mějte se a užívejte si léta!

JackBrno píše:
mandrinka píše:No odpověděl sis sám, mají naplánovanou 20 min. rezervu. Všichni víme, že to v létě nestačí. Tak mají mít tu rezervu delší, třeba 6 hodin, co já vím, prostě tak, aby létali podle letového řádu. Za tu dobu, co lítám se mi zatím nestalo, že by letadlo odlítalo pozdě proto, že by nebyl stojánek (tzn. mohlo za to letiště), ale s ČSA i Tragédií zcela pravidelně (tzn. vždy) hlásí "Z důvodu pozdního příletu letadla z předchozí destinace se omlouváme za zpoždění, tzn. kdyby si dali rezervu třeba 10 hodin, tak to stáhnou. Bavíme se o ukončení nástupu, nikoliv o okamžiku vzletu, takže sloty za to fakt nemohou. Takže jejich blbost. (Ona by samozřejmě stačila rezerva i menší, třeba hodina, ale to by nemohli tak dojit). Stalo se mi to teď naposledy před měsícem do Madridu, když jsem letěl tam i zpátky, hodinu sekera, tzn. mají to tak už od začátku spočítané, bastardi, v minulosti stejně do Barcelony a Říma (ČSA).

No a jak jsi přišel na to, že ostatní chartery zpoždění nemají? :) Oni jsou na tom úplně stejně, když se podelá letiště nebo letadlo. A bohužel, ve většině případů to jsou věci neplánované a chaotické a není prostě možné mít permanentně na každý let naplánovanou hodinu rezervu, protože by rázem kapacita flotily poklesla na polovinu a to je ekonomicky úplně mimo realitu. Celý problém je v tom, že u nás se dočteme jen o zpoždění TVS. O ostatních charterech se u nás píše jen velmi sporadicky, protože to nikoho nezajímá, ale problémy mají stejné nebo i horší. Například Thomas Cook, který si teď pronajímá na nějaké lety dokonce A380, aby dostal domů lidi, kteří jim trčí v destinacích až o 4 dny déle, než měli. Nebo TUIfly, kteří mají kvůli dvěma letadlům v servisu obrovská zpoždění i hromadu úplně zrušených letů. Těm zkus vysvětlit, že měli mít v leťáku trochu větší rezervy :D


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

moulisak píše:Ahoj,

Jsem pouze čtenář tohoto fóra, vždycky jsem si rád přečetl a něco dozvěděl v diskuzích, ale to co se tady děje poslední dobou, to už je fakt moc!!! Pan chytrák z Brna(který evidentně všude byl, všechno zná a bohužel má i na všechno názor... jeden takovej týpek je i v politice...) se tu dokola jenom hádá s Jenčíkem a se Zdendou. Pořváváš tu jenom na každýho, kdo má jinej názor než ty, že je hejtr, ale bohužel největší hejtr tohohle fóra jsi ty!!!

A další paralela mě napadá ještě s Bárou Tachecí, ta taky než se definitivně zbláznila vyřvávala v televizi, že chce fakta :-)

Takže by bylo fajn založit si svoje vlákno "JackBrno radí, odpovídá a povídá si" - tam by jsi si mohl vyzvracet ty svoje rozumy a my ostatní, co se chceme občas něco dozvědět, bysme nemuseli dokola číst ty tvoje kraviny!

A pak bys mohl založit ještě vlákno "JackBrno se hádá se Zdendou" a tym byste se kluci mohli vyřádit.

Díky za pozornost, opět zalejzám do své ulity a stává se ze mě jen a pouze čtenář!

Omlouvám se všem, co baví tyhle hádky, ale kdyby tím bylo zamořený jenom jedno vlákno tak si řeknu budiž... ale teď už jsem prostě musel!
A hlavně pán z Brna, zas*rá i mobilní fórum... a jednoho Pitomia už máme...

Howgh!

Mějte se a užívejte si léta!


No výborně. Tvůj způsob komunikace právě je přesně důvodem, proč píšu jak píšu. Je to ze tvé strany jen výkřik a napadání bez jakéhokoliv argumentu k věci. Věř mi, že bych velmi rád debatoval nad argumenty. Jenže bohužel třeba Zdenda nikdy žádné nedá a tedy není jiná možnost, než ho odpálkovat. A mrzí mě, že ty sem vletíš se svým jediným příspěvkem za celou historii a aniž by ses namáhal napsat půl slova k věci, tak zase jen hloupý útok. Pokud nehodláš svůj styl komunikace změnit, tak bude opravdu lepší, když zase zalezeš...

moulisak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 29. 01. 2013, 11:26
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od moulisak »

Ty, ale s nikým diskutovat nechceš :-) máš svoje pravdy, třeba se ti jednou splní sen a budeš tady na diskuzi sám.
Styl tvých odpovědí je klasicky arogantní a pohrdavý. A ano zalezu a už nevylezu, protože mě od mala učili, že hádat se s blbcem nemá smysl :-)
Přeji Ti víc pochopení pro druhé a za sebe si přeji co nejméně tvých příspěvků :-)
Hezké léto :-)

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

moulisak:
Nezlob se, ale diskutovat se dá nad argumenty. Zkus mi ocitovat jediný příspěvek od Zdendy, který by nějaký argument obsahoval a nebyl to jen výkřik do tmy typu "TVS to zase po*ral", "co jineho čekat od TVS" a podobně a zkus mi napovědět, jak se na takové příspěvky dá reagovat? Případně mi můžeš zkusit napsat, co z těch "mých pravd", jak to nazýváš, pravda není? :) Opravdu vážně budu rád normálně debatovat, ale jsme tady na odborném fóru, takže bych tady nečekal bezobsažné výkřiky, ale věcnou diskuzi, aby to tady nevypadalo jak v diskuzích pod články na novinky.cz a pokud tady budou, tak na ně taky budu odpovídajícím způsobem reagovat. Nemám prostě rád, když někdo na něco háže špínu, aniž by to dokázal nějak zdůvodnit a rozhodně se to netýká jen TVS :)

LeeMer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 03. 08. 2015, 20:09
Oblíbené typy letadel: E170/175/190/195
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od LeeMer »

JackBrno píše:Nemám prostě rád, když někdo na něco háže špínu, aniž by to dokázal nějak zdůvodnit a rozhodně se to netýká jen TVS :)


OK, dokaž a zdůvodni že Moulisak nemá ve svých tvrzeních pravdu.


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

LeeMer píše:
JackBrno píše:Nemám prostě rád, když někdo na něco háže špínu, aniž by to dokázal nějak zdůvodnit a rozhodně se to netýká jen TVS :)


OK, dokaž a zdůvodni že Moulisak nemá ve svých tvrzeních pravdu.

Které konkrétně tvrzení máš na mysli?

LeeMer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 03. 08. 2015, 20:09
Oblíbené typy letadel: E170/175/190/195
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od LeeMer »

JackBrno píše:
LeeMer píše:
JackBrno píše:Nemám prostě rád, když někdo na něco háže špínu, aniž by to dokázal nějak zdůvodnit a rozhodně se to netýká jen TVS :)


OK, dokaž a zdůvodni že Moulisak nemá ve svých tvrzeních pravdu.

Které konkrétně tvrzení máš na mysli?


Myslím že diskuze nemusí dál pokračovat, teď ses odkopal sám :D:D:D:D:D:D:D:D Díky za otevření očí.

JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JiS_Progressus »

LeeMer píše:
JackBrno píše:
LeeMer píše:
OK, dokaž a zdůvodni že Moulisak nemá ve svých tvrzeních pravdu.

Které konkrétně tvrzení máš na mysli?


Myslím že diskuze nemusí dál pokračovat, teď ses odkopal sám :D:D:D:D:D:D:D:D Díky za otevření očí.


Co třeba se přestat hádat o hovadinách a zůstat u toho, proč tu jsme? Takové ty trubky s křídlama, jak jen, safra, se to jmenuje, jsem to z té zbytečné nenávisti zapomněl ...

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

LeeMer píše:Myslím že diskuze nemusí dál pokračovat, teď ses odkopal sám :D:D:D:D:D:D:D:D Díky za otevření očí.

Taky myslím, že už jsi z vaší grupy hejtrů udělal pitomce definitivně, budou z tebe mít radost :D Takže až se budete chtít vrátit k tematu, jsem k dispozici.

qwertyx64
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 156
Registrován: 03. 08. 2016, 02:20
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od qwertyx64 »

@jumbo747pilot k incidentu v pardubiciach:
Thousands of aircraft land on wet runways every day without incident. Safety starts with sensible bottom lines and really good adherence to planning and procedures that ensure a safe landing every time.Whilst not suggesting they weren’t adhered too here, one has to ask the reason

mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od mandrinka »

Tak aby někteří nebyli dotčeni, že se strfujueme pořád jenom do Tragédie, tak Ryan má taky celkem neschopné CC https://zpravy.idnes.cz/pozar-nabijecka ... anicni_Zaz Ta evakuace je hodně nepovedená.

mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od mandrinka »


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od flyingblue »

mandrinka píše:Tak aby někteří nebyli dotčeni, že se strfujueme pořád jenom do Tragédie, tak Ryan má taky celkem neschopné CC https://zpravy.idnes.cz/pozar-nabijecka ... anicni_Zaz Ta evakuace je hodně nepovedená.


Ja tedy nevim, mozna jsem staromodni, ale kdysi, kdysi melo oddeleni diskuse do vlaken hlubsi smysl :-)

To znamena, ze diskusi o Ryanairu bych cekal ve vlakne o Ryanairu a ne ve vlakne, ktere se tyka Travel Service.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Globik »

flyingblue píše:
mandrinka píše:Tak aby někteří nebyli dotčeni, že se strfujueme pořád jenom do Tragédie, tak Ryan má taky celkem neschopné CC https://zpravy.idnes.cz/pozar-nabijecka ... anicni_Zaz Ta evakuace je hodně nepovedená.


Ja tedy nevim, mozna jsem staromodni, ale kdysi, kdysi melo oddeleni diskuse do vlaken hlubsi smysl :-)

To znamena, ze diskusi o Ryanairu bych cekal ve vlakne o Ryanairu a ne ve vlakne, ktere se tyka Travel Service.

Zaspal jsi dobu. To tu tenkrát totiž ještě nebyli jencik, mandarinka a zdenda. Ti sem konečně zavedlií moderní a pokrokovou diskuzi.

bureaucrat
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 25. 04. 2017, 12:53
Oblíbené typy letadel: A380
Pohlaví: muž
Bydliště: Královské Vinohrady
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od bureaucrat »

mandrinka píše:Tak aby někteří nebyli dotčeni, že se strfujueme pořád jenom do Tragédie, tak Ryan má taky celkem neschopné CC https://zpravy.idnes.cz/pozar-nabijecka ... anicni_Zaz Ta evakuace je hodně nepovedená.


Pax s kufry a batohy na skluzavce. :thumbdown: Nechci vědět, jak by to dopadlo, kdyby šlo i skutečně vážný incident na palubě. :roll:


Odpovědět