Internet check-in a check-in kiosky

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
Odpovědět
Nemec
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 447
Registrován: 28. 01. 2006, 21:16
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Internet check-in a check-in kiosky

Příspěvek od Nemec »

tatranka píše:Netušíte, zda u ATR 42 je u místa 2A klasické okno? Jedná se mi o let PRG-BTS-KSC. Díky

Je to exit, takže se musíš trochu nahnout, abys viděl.


tatranka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 05. 2006, 14:01
Stav: Offline

Re: Internet check-in a check-in kiosky

Příspěvek od tatranka »

Díky moc.

johny773
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 44
Registrován: 14. 06. 2018, 17:18
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Internet check-in a check-in kiosky

Příspěvek od johny773 »

CSA 2-3 x (podla datumu letu) posle krasny email, ze si rezervaciu mozete spravovat na ich uzasnych strankach.
Mne sa to z mnohych rezervacii uspesne nedari, aj s potvrdenim z CC.

#ModernaLeteckaSpolocnost
Přílohy
Screen Shot 2018-06-14 at 17.41.42.png
Screen Shot 2018-06-14 at 17.32.56.png
Screen Shot 2018-06-14 at 17.31.49.png
Screen Shot 2018-06-14 at 17.33.34.png

tomassanto
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 59
Registrován: 07. 04. 2015, 21:23
Stav: Offline

Re: Internet check-in a check-in kiosky

Příspěvek od tomassanto »

Zdravím, s ČSA poletím poprvé, měl bych 2 dotazy:
1) má nějaký význam dělat online odbavení, když mám přikoupeno zavazadlo k odbavení, které budu stejně odevzdávat na letišti na přepážce, seating přikoupený mám, tak o sedadlo mi stejně nejde a dočetl jsem se, že při letech z Portugalska lze palubní vstupenku stejně obdržet až na letišti?
2) zaregistroval jsem se do OK plus programu, pro načtení mil stačí předložit kartu při odbavení na přepážce v Praze i Lisabonu?

georgo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 106
Registrován: 01. 03. 2010, 21:36
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Internet check-in a check-in kiosky

Příspěvek od georgo »

ad 1) podle mě je lepší udělat OLCI, často jsou otevřeny přepážky drop off jen pro lidi s boarding pasem a tedy nemusíš čekat frontu za lidma, který check in nemají. Může se stát, že se tam zasekneš na delší dobu.
ad 2) číslo můžeš dát přímo při OLCI nebo na letišti ukázat kartičku nebo jen nadiktovat číslo - ale podle mě je OK Plus je v této době nepoužitelný


hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Internet check-in a check-in kiosky

Příspěvek od hafi »

Jsem se pokusil udělat OLCI. Vybírám místo, vidím, že všechny krom přiděleného jsou za poplatek, ale není vidět, jak velký. Tak zkusím vybrat nějaké placené místo...a cenu to neřekne, až v posledním kroku to chtělo zaplatit. Cenu jsem neakceptoval, tak jsem se chtěl vrátit k výběru místa a ono už mi to tam žádné zdarma nenabízí, tedy budu muset na check-in na letišti. To je výjeb, který nedělá ani Ryanair. A to už tuším, že mě tam za ten výběr budou chtít zkásnout.

bilbo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 183
Registrován: 31. 08. 2017, 17:01
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, VIE, STR
Stav: Offline

Re: Internet check-in a check-in kiosky

Příspěvek od bilbo »

hafi píše:Jsem se pokusil udělat OLCI. Vybírám místo, vidím, že všechny krom přiděleného jsou za poplatek, ale není vidět, jak velký. Tak zkusím vybrat nějaké placené místo...a cenu to neřekne, až v posledním kroku to chtělo zaplatit. Cenu jsem neakceptoval, tak jsem se chtěl vrátit k výběru místa a ono už mi to tam žádné zdarma nenabízí, tedy budu muset na check-in na letišti. To je výjeb, který nedělá ani Ryanair. A to už tuším, že mě tam za ten výběr budou chtít zkásnout.

Nebudou, znovu tě odbaví a dají ti náhodou sedačku

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Re: Internet check-in a check-in kiosky

Příspěvek od Orus-x »

hafi píše:Jsem se pokusil udělat OLCI. Vybírám místo, vidím, že všechny krom přiděleného jsou za poplatek, ale není vidět, jak velký. Tak zkusím vybrat nějaké placené místo...a cenu to neřekne, až v posledním kroku to chtělo zaplatit. Cenu jsem neakceptoval, tak jsem se chtěl vrátit k výběru místa a ono už mi to tam žádné zdarma nenabízí, tedy budu muset na check-in na letišti. To je výjeb, který nedělá ani Ryanair. A to už tuším, že mě tam za ten výběr budou chtít zkásnout.

Stalo se mi to samé...měl jsem Sequence Nr. 1 a samozřejmě jsem dostal přidělenou poslední řadu E :D Skutečně horší než Ryanair.

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Internet check-in a check-in kiosky

Příspěvek od hafi »

tak dotaz na zaplacení všech přišel, ale nebylo složité vysvětlit, že nemám zájem. A mnou vybrané místo mi zůstalo. (ale to asi není pravidlo - nejspíše automat nahodne vybírá z volných a dle překvapení agenta se to běžně neděje).


Odpovědět