Brno - Tuřany

Brno, Karlovy Vary, Ostrava a další letiště...
Odpovědět
Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: RE: Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Globik »

Paul1 píše:
JackBrno píše:To že je zachytili v Brně, je jen díky tomu, že si jich někdo všimnul a nechal je zkontrolovat. Jinak tady vlastně přes žádnou kontrolu oficiálně vůbec nešli.


Pokud letělo 8 Arabů na koupáckém letu zrovna z Kosu,tak si jich všimla drtivá většina lidí v letadle,takže je jen otázka,kdo je nahlásil. Každopádně pochvala.

Naštěstí je u nás (Česko) svět ještě normální. Před pár lety někde ve Státech mohl někdo zmařit teroristický útok, ale bál se nabonzovat podezřelého souseda, aby nebyl obviněn z rasismu nebo nějaké ...fobie. Už si nepamatuju, jak je to dlouho a kde přesně to bylo.


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od JackBrno »

Paul1 píše:
JackBrno píše:To že je zachytili v Brně, je jen díky tomu, že si jich někdo všimnul a nechal je zkontrolovat. Jinak tady vlastně přes žádnou kontrolu oficiálně vůbec nešli.


Pokud letělo 8 Arabů na koupáckém letu zrovna z Kosu,tak si jich všimla drtivá většina lidí v letadle,takže je jen otázka,kdo je nahlásil. Každopádně pochvala.

Akorát je s podivem, že ta skupinka arabáčů nebyla mezi českými koupáky podezřelá už na gate na Kosu. Holt Řekové na to kašlou, tak doufám, že si to taky zaplatí :)

Mailand
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 192
Registrován: 01. 04. 2017, 12:27
Oblíbené typy letadel: A340, A380, B717
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Mailand »

Mezi opálenými koupáky je zjevně snadné zapadnout.. :idea:

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Karel_x »

Mailand píše:Mezi opálenými koupáky je zjevně snadné zapadnout.. :idea:

Jestli byla děvčata se zahalenými vlasy a v sukních až po zem, myslím že ani nemuseli mluvit arabsky, aby si jich mezi polonahými koupáky všichni všimli.

A že si vybrali zrovna BRQ..? Že si vybrali ČR, tomu rozumím, v Iraku má Československo velmi dobré jméno, když řeknete, že jste Číki, hned jsou s vámi všichni kamarádi.

S tím BRQ mě to už došlo. Myslím, že je všeobecně známo, co na blízkém východě znamená brno... :D :D

zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od zbozivulekral »



Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Petr31 »


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od JackBrno »

Věřil jsem tomu, že tu rudozelenou sebranku z magistrátu vypráskáme a povedlo se :) I když úspěch ANO/Vokřála je stále dost nepochopitelný až katastrofický, no ale aspoň něco :)

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Petr31 »

JackBrno píše:Věřil jsem tomu, že tu rudozelenou sebranku z magistrátu vypráskáme a povedlo se :) I když úspěch ANO/Vokřála je stále dost nepochopitelný až katastrofický, no ale aspoň něco :)


...nemusí pršet, stačí když kape.....Pražáci si očistcem teprve musí projít...tam teď začne rudozelená sebranka teprve řádit. Počítám, že pod vedením Pirátů a těch dalších pokrokářů Praha musí do 2 let zkolabovat úplně :ymdevil:

Marty-t
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1112
Registrován: 08. 01. 2010, 23:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Marty-t »

Hoši, hoši, zpolitikaření hoši - zpět k letadlům pls. ...

Co říkáte na to, že notorický bankruptér Fischer si tentokrát vybral pro svůj tentokrát již zcela jistě budoucí megaúspěšný projekt z letišť v ČR jen BRQ a PED ? Viz. http://airfischer.com/PRO-CESTUJ-C/ Že by seriózní pokus o nalezení niky trhu ?? Nebo jen větří jako sršeň sladké možné krajské/městské dotace na rozlítání BCN, FCO ??? Bohužel od průběhu letošní zimy mi cosi říká nevěřit firmám s modrými letadly co plánují zachránit Brno... :-) Tak uvidíme víc 1.11.2018, kdy chtějí rozběhnout rezervace. Můj tip na hlášku po 1.11. : "strpení ještě vyjednáváme o destinacích a časech..." :wink:

JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od JiS_Progressus »

Marty-t píše:Hoši, hoši, zpolitikaření hoši - zpět k letadlům pls. ...

Bohužel od průběhu letošní zimy mi cosi říká nevěřit firmám s modrými letadly co plánují zachránit Brno... :-)


Pokud by ta letadla měla funkční větráky, ekonomika té společnosti byla založena na zdravém základu, ve finále by to mohla být zábava ... ;-)

Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 228
Registrován: 23. 01. 2016, 17:44
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Paul1 »

JackBrno píše:Věřil jsem tomu, že tu rudozelenou sebranku z magistrátu vypráskáme a povedlo se :) I když úspěch ANO/Vokřála je stále dost nepochopitelný až katastrofický, no ale aspoň něco :)


Můžeš být spokojenej, ale zas budou v Brně vládnou kmotři :lol:
"V Brně se na koalici dohodli ODS, lidovci, piráti a ČSSD. Obejdou tak vítězné hnutí ANO".
Babiš označil dohodu ODS s KDU-ČSL, Piráty a ČSSD v Brně za bezprecedentní podraz. "Dnes se měla podepsat dohoda s ANO, kmotři se vracejí," uvedl Babiš.
Ikdyž Žít Brno klidně zastoupí Piráti, tak aby to nebylo z bláta do louže :)

Co se týče air FISCHER, tak každá konkurence (i ta špatná) je pro TVS dobrá. I koupácká nabídka z Brna je totiž mizerná. Jsem optimista, některým podnikatelům vyjde jejich záměr třeba až na třetí nebo pátej pokus :)

Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 228
Registrován: 23. 01. 2016, 17:44
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Paul1 »

Paul1 píše:
JackBrno píše:Věřil jsem tomu, že tu rudozelenou sebranku z magistrátu vypráskáme a povedlo se :) I když úspěch ANO/Vokřála je stále dost nepochopitelný až katastrofický, no ale aspoň něco :)


Můžeš být spokojenej, ale zas budou v Brně vládnou kmotři :lol:
"V Brně se na koalici dohodli ODS, lidovci, piráti a ČSSD. Obejdou tak vítězné hnutí ANO".
Babiš označil dohodu ODS s KDU-ČSL, Piráty a ČSSD v Brně za bezprecedentní podraz. "Dnes se měla podepsat dohoda s ANO, kmotři se vracejí," uvedl Babiš.

Ikdyž Žít Brno klidně zastoupí Piráti, tak aby to nebylo z bláta do louže :)

Co se týče air FISCHER, tak každá konkurence (i ta špatná) je pro TVS dobrá. I koupácká nabídka z Brna je totiž mizerná. Jsem optimista, některým podnikatelům vyjde jejich záměr třeba až na třetí nebo pátej pokus :)

Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 228
Registrován: 23. 01. 2016, 17:44
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Paul1 »

JackBrno píše:Věřil jsem tomu, že tu rudozelenou sebranku z magistrátu vypráskáme a povedlo se :) I když úspěch ANO/Vokřála je stále dost nepochopitelný až katastrofický, no ale aspoň něco :)


Můžeš být spokojenej, ale zas budou v Brně vládnout kmotři :lol:
"V Brně se na koalici dohodli ODS, lidovci, piráti a ČSSD. Obejdou tak vítězné hnutí ANO".
Babiš označil dohodu ODS s KDU-ČSL, Piráty a ČSSD v Brně za bezprecedentní podraz. "Dnes se měla podepsat dohoda s ANO, kmotři se vracejí," uvedl Babiš.

Ikdyž Žít Brno klidně zastoupí Piráti, tak aby to nebylo z bláta do louže :)

Co se týče air FISCHER, tak každá konkurence (i ta špatná) je pro TVS dobrá. I koupácká nabídka z Brna je totiž mizerná. Jsem optimista, některým podnikatelům vyjde jejich záměr třeba až na třetí nebo pátej pokus :)

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Karel_x »

Paul1 píše:... tak aby to nebylo z bláta do louže :)


Není to dobré - tyto strany, které za zády podrazili Vokřálovce toho asi moc v Praze nevykoledují. Ministerstva řízená lidmi z ANO asi nebudou Brnu ukazovat příliš štědrou ruku. Těšil jsem se na širokou koalici, která by v Brně umožnila apolitické budování a máme tu ideologickou koalici Antibabiš. Škoda, pro Brno to je neštěstí, porovnatelné s účastí ŽB ve vedení.

Pokud tomu Fischerovu prohlášení správně rozumím, letadla zajistí Fisherova hamburská firma A.M.F., která se svého času domáhala po ČR kompenzací za to, že neochránila její investici do letadel, která byla neoprávněně zařazena do konkursní podstaty, pět let hnila na Ruzyni a pak byla za babku (2M$!!) prodána kamsi do Afriky. Což netřeba ani komentovat, snad jen říct, že české soudy Fischerovu žalobu v lednu zamítly.

Nevím, vyčkejme, takto to vypadá jako pokus o comeback dovolenkových charterů. Bez podrobnější informace je to ale jen hádání z kafové sedliny. Pro spravedlnost se hodí říct, že jeho německá cestovka fungovala, není to věčný bankrotář.

amey
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 29. 05. 2013, 23:13
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od amey »

Brno zeje mimo léto prázdnotou, odletová hala, to je hala duchů, kde jsou otevřené akorát akroát tak veřejné záchodky a stánek s novinama...proč by nemohl Brno rozlétat? Třeba se mu to nějak podaří. Raději něco, nežli vůbec nic a raději skromněji, nežli velkohubá prohlášení o spoustě linek Blue air a nakonec z velkých řečí splasklá bublina. Nikomu se do Brna z velkých společností nechce, kousek Vídeň, Bratislava - tak proč ne někdo nový?
Kdyby se cpal do předražené Prahy, kde je překonkurováno, řeknu, je to úplná blbost, ale do naprosto volného Brna? Proč ne??? Vždyt´si z Brna může lítat kam chce, konkurence žádná...


Odpovědět