air Fischer

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
Odpovědět
Erix8
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 149
Registrován: 30. 01. 2007, 18:25
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Erix8 »

Robert píše:
Robert píše:
Karel_x píše:U těch dealů mi zase chybí informace, odkud ty letenky na Krétu za €49 jsou. Možná to tam ale přibude po začátku prodeje.


Koukám, že jsou nahozeny na http://fischervaclav.com/FISCHER-vaclav/ první dealy. Napadlo mě teď, jestli to nebude něco na způsob slevového portálu v oblasti cestování. U prvního dealu, který je již aktivován, jsem nepřišel na to, jak se to vlastně objednává, ale to je už jen takový malý detail :D


Tak se omlouvám, toto jsem přehlédl:

Knihování cestovních nabídek od Václava Fischera je velmi jednoduché:

Rádi Vám zprostředkujeme pobyt v hotelu nebo letenky air FISCHER. Zvolte jednotlivou nabídku a pošlete nám v době, kdy prodej probíhá E MAIL s následujícími údaji:

Číslo a název nabídky

Termín

Jména cestujících

adresa, telefon a E MAIL objednatele pobytu nebo letenek..

Obratem o nás obdržíte potvrzení a všechny další důležité informace.


Naše E MAILOVÉ adresy:

knihování letenek air FISCHER: letenky@fischervaclav.com

knihování hotelů: hotel@fischervaclav.com


Způsob rezervace na dnešní svět online trochu netradiční...


… a peníze se budou posílat předpokládám pouze složenkou nebo přijdou propozice na dobírku :D


HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od HonzaLB »

Robert píše:
Yirina píše:To musí být opravdu nějaký fór... Ty fotky?!

http://fischervaclav.com/TOP-DEAL/Gasthof-Baeckeralm/


Ještě k tomu prvnímu dealu - cena je to dost neuvěřitelná - 5 přenocování s polopenzí za 99 €, to znamená nějakých 20 € se snídaní a večeří na den.

Osvědčený model Tomi Tour a pyramidových her:)

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Karel_x »

HonzaLB píše:...Osvědčený model Tomi Tour a pyramidových her:)...


To bych řekl, že je ještě předčasné prohlášení, chápu to jako výzvu k obezřetnosti.
V každém případě to, že se už víc než půl hodiny měla prodávat Kréta a dosud neobživla, moc na věrohodnosti nepřidá.

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od dejavu »

Robert píše:
Karel_x píše:U těch dealů mi zase chybí informace, odkud ty letenky na Krétu za €49 jsou. Možná to tam ale přibude po začátku prodeje.


Koukám, že jsou nahozeny na http://fischervaclav.com/FISCHER-vaclav/ první dealy. Napadlo mě teď, jestli to nebude něco na způsob slevového portálu v oblasti cestování. U prvního dealu, který je již aktivován, jsem nepřišel na to, jak se to vlastně objednává, ale to je už jen takový malý detail :D


Tak se přiznejte, kteří dva jste si to koupili? Akce pro nejrychlejší :-)

Gasthof Baeckeralm in Bayrischzell
TOP DEAL prodej 26.11.2018 - 27.11.2018 do 22 hodin DEAL 100 x/ zbývá 98

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Robert »

Karel_x píše:
HonzaLB píše:...Osvědčený model Tomi Tour a pyramidových her:)...


To bych řekl, že je ještě předčasné prohlášení, chápu to jako výzvu k obezřetnosti.
V každém případě to, že se už víc než půl hodiny měla prodávat Kréta a dosud neobživla, moc na věrohodnosti nepřidá.


Máš tam uvedený rok? :lol:


unzemi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 09. 11. 2018, 23:37
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od unzemi »

dejavu píše:
Robert píše:
Karel_x píše:U těch dealů mi zase chybí informace, odkud ty letenky na Krétu za €49 jsou. Možná to tam ale přibude po začátku prodeje.


Koukám, že jsou nahozeny na http://fischervaclav.com/FISCHER-vaclav/ první dealy. Napadlo mě teď, jestli to nebude něco na způsob slevového portálu v oblasti cestování. U prvního dealu, který je již aktivován, jsem nepřišel na to, jak se to vlastně objednává, ale to je už jen takový malý detail :D


Tak se přiznejte, kteří dva jste si to koupili? Akce pro nejrychlejší :-)

Gasthof Baeckeralm in Bayrischzell
TOP DEAL prodej 26.11.2018 - 27.11.2018 do 22 hodin DEAL 100 x/ zbývá 98


Je krasne ze maji ty svoje DEALy, ale na FB jim zatim visi furt jen hate na Honzu Suru, ale ze by propagovaly ony sqele dealy, tak to neee... :mrgreen:

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Fabo »

Erix8 píše:
Robert píše:
Robert píše:
Koukám, že jsou nahozeny na http://fischervaclav.com/FISCHER-vaclav/ první dealy. Napadlo mě teď, jestli to nebude něco na způsob slevového portálu v oblasti cestování. U prvního dealu, který je již aktivován, jsem nepřišel na to, jak se to vlastně objednává, ale to je už jen takový malý detail :D


Tak se omlouvám, toto jsem přehlédl:

Knihování cestovních nabídek od Václava Fischera je velmi jednoduché:

Rádi Vám zprostředkujeme pobyt v hotelu nebo letenky air FISCHER. Zvolte jednotlivou nabídku a pošlete nám v době, kdy prodej probíhá E MAIL s následujícími údaji:

Číslo a název nabídky

Termín

Jména cestujících

adresa, telefon a E MAIL objednatele pobytu nebo letenek..

Obratem o nás obdržíte potvrzení a všechny další důležité informace.


Naše E MAILOVÉ adresy:

knihování letenek air FISCHER: letenky@fischervaclav.com

knihování hotelů: hotel@fischervaclav.com


Způsob rezervace na dnešní svět online trochu netradiční...


… a peníze se budou posílat předpokládám pouze složenkou nebo přijdou propozice na dobírku :D


Premyslim, ze bych si to pro tu p***l koupil :D

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Yirina píše:Jsem si nastavila na ten příspěvek na FB notifikaci a někdo tam usilovně maže jakýkoliv komentář, ve kterém je nějaká pochybnost nad konáním této společnosti (nejde o žádné vulgarity)...Cinkne mi vždy nový komentář, přečtu ho a za dvě minuty je pryč. Je to samozřejmě jejich profil a můžou si mazat co chtějí, jen to působí úplně dětinsky....
Možná z toho bude nakonec nějaký studentský projekt nebo výzkum, kterému se VF rozhodl pomoci svým jménem...


Já, vzhledem k tomu, že Fakebook nemám a nebudu mít, jsem jim napsal svůj názor přes jejich kontaktní formulář, ale nepočítám, že mi odpoví, neboť jsem v něm zmínil Tomi tour a další aktivity pana Fischera, ale po tomto vyjádření se z člověka kterému to bylo jedno, stal člověk, který se tímto pamfletem stal vyloženě negativní k aktivitě pana Fischera, a to pana Sůru nemusím od dob idnes a jeho chvalozpěvů na Student agency, ale takovouto , nebojím se říct komunistickou reakci si ani pan Sůra nezaslouží :thumbup:
Pokud takto jedná opravdu, kdysi ctihodný, pan Václav Fischer, tak si mu tímto dovoluji říct, že svému velice širokému okruhu známých a kamarádů, kteří tento web nečtou, budu velice vehementně vymlouvat, aby si cokoliv od této pochybné firmy kupovali.
Toť můj příspěvek za jednání této firmy, navíc pokud opravdu mažou negativní příspěvky, tak mi to silně připomíná Kanimůru ( hledej heslo Okamura, Pitomio a další).

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

HonzaLB píše:Hned v prvním dealu, jsou velké perly:)
"doporučujeme Vám zajistit si dopravu přes ČD nebo SŽ přes Vídeň a Salzburk do Kufteinu." Překlep pominu, ale nevíte, za dopravce je SŽ?)


Slovenská železnica =))

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Robert píše:
Robert píše:
Karel_x píše:U těch dealů mi zase chybí informace, odkud ty letenky na Krétu za €49 jsou. Možná to tam ale přibude po začátku prodeje.


Koukám, že jsou nahozeny na http://fischervaclav.com/FISCHER-vaclav/ první dealy. Napadlo mě teď, jestli to nebude něco na způsob slevového portálu v oblasti cestování. U prvního dealu, který je již aktivován, jsem nepřišel na to, jak se to vlastně objednává, ale to je už jen takový malý detail :D


Tak se omlouvám, toto jsem přehlédl:

Knihování cestovních nabídek od Václava Fischera je velmi jednoduché:

Rádi Vám zprostředkujeme pobyt v hotelu nebo letenky air FISCHER. Zvolte jednotlivou nabídku a pošlete nám v době, kdy prodej probíhá E MAIL s následujícími údaji:

Číslo a název nabídky

Termín

Jména cestujících

adresa, telefon a E MAIL objednatele pobytu nebo letenek..

Obratem o nás obdržíte potvrzení a všechny další důležité informace.


Naše E MAILOVÉ adresy:

knihování letenek air FISCHER: letenky@fischervaclav.com

knihování hotelů: hotel@fischervaclav.com


Způsob rezervace na dnešní svět online trochu netradiční...


Sorry za reakce, na které už někdo odpověděl, já to čtu a postupně reaguju.
Ale vypadá to, že to pan Fischer dělá odněkud z garáže. To fakt musí být nějaká skrytá kamera jinak to není možný. Vždyť ten Fischer vypadal kdysi celkem normálně! Tohle vypadá skoro jako "viróza". :-q

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Fabo píše:
Erix8 píše:
Robert píše:
Tak se omlouvám, toto jsem přehlédl:



Způsob rezervace na dnešní svět online trochu netradiční...


… a peníze se budou posílat předpokládám pouze složenkou nebo přijdou propozice na dobírku :D


Premyslim, ze bych si to pro tu p***l koupil :D


Sranda by byla, kdyby jsme mu to vykoupili my, zdejší diskutující, a po celou dobu zájezdu (pokud se tedy bude konat) hodnotili jeho aktivity a způsob komunikace. taky jsem pro každou srandu a už jsem zahodil větší peníze než 99EUR

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Zkoušeli jste kliknout na těch jeho stránkách s DEALy na záložku PRO INVESTORY?
Vyběhne Vám tohle:
Sortiment




Listen Sie tabellarisch eine Auswahl der Waren oder der Marken, die Sie anbieten, auf.

Nennen Sie die Preise für die Produkte.

Nutzen Sie den Foto-Upload für begleitende Produktabbildungen.



Shop

Pflegen Sie alternativ mit dem Shop-Widget einen Online-Shop ein, in dem Ihre Kunden Ihre Ware bestellen können.


Unser Beispiel-Shop

Wir verkaufen Beispielprodukte
0
Beispiel-Kategorie 1

Beschreibung der Beispiel-Kategorie 1
Beispiel-Kategorie 2

Beschreibung der Beispiel-Kategorie 2
Beispiel-Kategorie 3

Beschreibung der Beispiel-Kategorie 3



Kontakt

Richten Sie das Kontakt-Widget ein, um Kunden eine Möglichkeit zur Kontaktaufnahme und für Anfragen zu geben.

Nennen Sie zusätzlich eine Rufnummer und eine E-Mail-Adresse.
Wir freuen uns über Ihre Nachricht.
A potom kontaktní formulář.
Tohle fakt vypadá, že to bastlí v německé variantě webnode. každopádně by mne zajímalo, jak se asi případný investor cítí, který by třeba nikdy o panu Fischerovi nikdy neslyšel a chtěl by pustit chlup a investovat, já jsem chtěl původně panu Fischerovi nabídnout investici ve výši 10,-Kč, s tím, že více riskovat u něj nemíním, ale po shlédnutí tohoto jsem dospěl k názoru, že lépe bude když těch 10,-Kč dám nějakému bezdomovci, ten si za to koupí aspoň jabčák a trošku se zahřeje.
Nějaký novinář by mu mohl položit tuto otázku, bohužel, pan Sůra již svoji možnost prokoučoval, protože jemu pan Fischer nepoví ani kolik je hodin :lol:
Je tady nějaký jiný novinář, který je ochoten položit tuto otázku panu Fischerovi a nechat se všude zablokovat?

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

A snad už dnes naposledy.
zahrál jsem si na investigativce, a kouknul jsem na nabídku ubytování, tak jak se nabízí v dealu pana Fischera, od 7.4.2019 s polopenzí na 5 nocí, zde je výsledek:
Gasthof Baeckeralm in Bayrischzell
Cena za 5 nocí
13 610,08 Kč
V ceně: DPH ve výši 7.00 % je v ceně. Není v ceně: Městská daň ve výši € 2 na osobu za noc není v ceně.
zvláštní podmínky

Polopenze v ceně

Kouknul jsem na stejný termín i na podmínky na booking.com:

Datum příjezdu
ne, 7. dubna 2019 15:00 až 21:00
Datum odjezdu
pá, 12. dubna 2019 Pobyt na 5 nocí
Hosté
2 dospělí
Vyberte typ a počet pokojů, které chcete rezervovat.
Typ pokoje Kapacita


Potvrzení ihned
Nepotřebujete žádnou kreditní kartu!
Max. osob: 2

13 610 Kč
+ 518,48 Kč daně a poplatky


Snídaně a večeře v ceně
S částečným vrácením peněz
také jsem napsal na webu penziónu, jestli nějakého pana Václava Fischera znají, a jestli mi stejnou cenu dají přímo i oni, jelikož pan Fischer má v ČR barvitou historii, a že nechci riskovat ztrátu peněz, tak jsem zvědavý, jestli a co mi odpoví.

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Robert »

Propagace dealu na Kretu na Facebooku - je tam fotka ze Zakynthosu :)

fischer-facebook.jpg
fischer-facebook.jpg (101.06 KiB) Zobrazeno 3844 x

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Karel_x »

pettte píše:... pana Sůru nemusím od dob idnes a jeho chvalozpěvů na Student agency, ale takovouto , nebojím se říct komunistickou reakci si ani pan Sůra nezaslouží :thumbup:
... svému velice širokému okruhu známých a kamarádů, kteří tento web nečtou, budu velice vehementně vymlouvat, aby si cokoliv od této pochybné firmy kupovali...
...Toť můj příspěvek za jednání této firmy, navíc pokud opravdu mažou negativní příspěvky, tak mi to silně připomíná Kanimůru ( hledej heslo Okamura, Pitomio a další)...
...také jsem napsal ... pan Fischer má v ČR barvitou historii...


No, já bych doporučoval trochu brzdit...


Odpovědět