air Fischer

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
Odpovědět
pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

prodejce píše:
HonzaLB píše:Casy se meni a tak Vas jen prosim: budte opatrny a spravedlivy, nesirte bludy, poplasne zpravy nebo prosim dokonce nepodnecujte k nenavisti, abyste nam nebo mne nezpusobil nejakou skodu.
_________________________________________________
Neomezená virtuální svoboda a anonymita má i na sociálních sítích právní rámec a hranice. Svým příspěvkem či jen komentářem můžete naplnit skutkovou podstatu hned několika paragrafů trestního zákoníku. Myslete na to, než napíšete nějaký ten „jed“ - děkujeme!

§ 181 - poškození cizích práv
§ 184 - pomluva
§ 345 - křivé obvinění
§ 355 - hanobení…
§ 356 - podněcování k nenávisti…
§ 357 - šíření poplašné zprávy
---------------------------------------------------
Cest Vasi praci s dobrym svedomim prat nemohu a tak Vam jen zasilam korektni avsak velmi mrazivy pozdrav

Vaclav Fischer


Srovnej s dnešním ranním postem na FB policie ČR:

https://www.facebook.com/PolicieCZ/post ... 0395395360


Ty sleduješ fakebook PČR? To je úchylné =)) (Sarkasmus, aby jsi na mne nepoužil §355)
Oni policajti rádi vyhrožují, ale jsou absolutně neschopní, vím to z vlastní zkušenosti, neboť s nima vedu permanentní válku, důležitá je skutečnost, že PČR nemá právo cokoliv hodnotit, pouze má v souladu se zákonem povinnost zajistit důkazy, na jejich vyhodnocení je tady VÝHRADNĚ soud. A ty naštěstí, opět podle mé zkušenosti, celkem fungují a dokáží právo aplikovat.
Na mně zkoušel jeden řadový úředník z Gottwaldova §184 pomluvu, ukradl dokumenty se kterými přišel do styku jako úřední osoba a využil je k osobní pomstě. PČR to řešila dokonce kriminálkou, 2x se mne pokoušeli dostat k výslechu, ale nedokázali ani napsat předvolání v souladu se zákonem, 2x jsem se jim vysmál a dělal si z nich srandu, rádoby prokurátorka z Gottwaldova byla rudá vzteky. Po 11ti měsících to bez mého výslechu odložili, že se trestný čin nestal, ale státní kasu to stálo desetitisíce ne-li statisíce korun. Na druhou stranu, aspoň neměli čas buzerovat jiné spoluobčany, kteří se tak neumí bránit.
Když použiju citát z nějakého filmu: Hlavní je se neposrat....


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Globik »

HonzaLB píše:Napsal mi sám pan Václav (nebo někdo vydávající se za něj, nicméně vzhledem k tomu, že jsem od něj v minulosti dostal hodně mailů, troufám si tvrdit, že je to sám Král dovolených:)
Dovoluji si citovat:-)

Casy se meni a tak Vas jen prosim: budte opatrny a spravedlivy, nesirte bludy, poplasne zpravy nebo prosim dokonce nepodnecujte k nenavisti, abyste nam nebo mne nezpusobil nejakou skodu.
_________________________________________________
Neomezená virtuální svoboda a anonymita má i na sociálních sítích právní rámec a hranice. Svým příspěvkem či jen komentářem můžete naplnit skutkovou podstatu hned několika paragrafů trestního zákoníku. Myslete na to, než napíšete nějaký ten „jed“ - děkujeme!

§ 181 - poškození cizích práv
§ 184 - pomluva
§ 345 - křivé obvinění
§ 355 - hanobení…
§ 356 - podněcování k nenávisti…
§ 357 - šíření poplašné zprávy
---------------------------------------------------
Cest Vasi praci s dobrym svedomim prat nemohu a tak Vam jen zasilam korektni avsak velmi mrazivy pozdrav

Vaclav Fischer


Tak hlavně že Ti nezakázal publikovat informace o něm ve Tvých novinách, že Ti vyhrožuje jen za nenávistné přispívání na sociálních sítích. Hlavně to podněcování k nenávisti, to je teď v pokrokářským kruzích v módě :crazy: Možná tím myslí, abys zpětně nepodnítil k nenávisti ty lidi, kterých se dotkl krach Tomi touru a nedošlo k nějakému lynči. Nebo se prostě jen příště chystá kandidovat za Stranu Zelených.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Globik »

Ještě rada pro Honzu: Když budeš mít večer žízeň, "nechoď" do práce, mohl bys pak muset chodit na kurzy :lol:
To podněcování k nenávisti je fakt sviňa a svoboda projevu je salámovou metodou postupně přiškrcována:
https://zpravy.idnes.cz/rakousko-politi ... xHaSGjhk_M

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od JackBrno »

amey píše:..a opět se sešla rada 4-5 generálních ředitelů (přinejmenším ředitelů) významných aerolinek ( Karelx, Pette, aj.) a opět vehementně burcují:):) Tož Gottwald byl proti vám s vaší agitaci jezulátko:)

Líbí se mi, že si AF nenechají kálet na hlavu od nějakého Sůry, co zřejmě nic neví a blekotá bláboly, přitom si tragicky hraje na "novináře" - a tady vesele "nezávisle" diskutuje mezi svými oblíbenci pod nickem - tot´ ubohost sama o sobě:):)

Na rozdíl od těch stále se opakujících 4-5 GŘ aerolinek:) vidím, že stránky AF mají maximální publicitu a oblíbenost :-bd :-bd . Je sranda číst, jak jste jako jako ta stejná skupinka semknutí a naprosto vytočení, když někdo nesouhlasí s vašimi pseudonázory :):):). Na zábavu, super:):) Tak rychle piště, at´se zabavím.)

A ty už konečně dokážeš napsat něco k věci nebo pořád jen nekonkrétní plky a nadávky? :D

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Robert »

Na http://fischervaclav.com/Book-flights/ se objevilo dnes toto:

PRODEJ ZAHÁJÍME 12.12. ve 12 hodin všechny lety s air FISCHER
z Basileje, Berlína, Bratislavy, Brna a Pardubic:

- Antalya
- Athény
- Barcelona
- Gran Canaria
- Hurghada
- Mallorca
- Kréta
- Rhodos


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od JackBrno »

pettte píše:
Karel_x píše:
pettte píše:Opravdu si myslíš, že nemám pravdu?...

Nemyslím, že existuje nějaká univerzální pravda, aspoň já ji určitě neznám. Čímž jsem si ale docela jist je to, že zaslepené útoky na někoho, o jehož plánech nevím skoro nic, žádnou pravdu reprezentovat nemohou. Myslím si, že pokud chci někoho kritizovat, pak bych tak měl činit z pozice slušnosti a korektnosti, ne se snažit všechny přetrumfnout v silných výrazech. V tvém případě mi to už připomíná džihád.

amey píše:..a opět se sešla rada 4-5 generálních ředitelů (přinejmenším ředitelů) významných aerolinek ( Karelx, Pette, aj.) a opět vehementně burcují:):) Tož Gottwald byl proti vám s vaší agitaci jezulátko:)

Ano? Mohl bys být konkrétnější? Já jsem měl pocit, že tady vystupuji spíš v ve smířlivé pozici, od začátku říkám, že chápu argumenty skeptiků a zároveň fandím VF a budu rád, když se mu to povede. Rozhodně ale nechci být zatahován do nějakého tábora fanatiků. Těch nebo oněch! Je opravdu nezbytné, abychom se tu vzájemně uráželi?

V každém případě se se všemi loučím, tato diskuse už je z mého pohledu poněkud za hranou.


Korektnost? Četl sis co prováděl jen v TOMI TOURS? Za tohle by jsi očekával korektnost? Co ty 3.000 klientů, které nechal na dovolené a ještě hůře těch 10.000 klientů, kteří jeli do nikam, ano nikam nejeli, resp. se dá očekávat, že jen hrstka lidí si mohla dovolit zaplatit další zájezd.
Dále lze z veřejných zdrojů dohledat, že pojištění měl na nějakých 236mio Kč, po odečtení nákladů na repatriaci se očekával zůstatek 26 mio Kč, vyděleno 10.000 klientů které sprostě podvedl tím, že do poslední hodiny tvrdil, že je vše v pořádku, že mají lidé nakupovat aby to pak jeho partner poslal za pár hodin do kopru, na každého z těch 10.000 klientů mělo zůstat nějakých 2.600Kč jako odškodnění od pojišťovny! Opravdu si myslíš, že ti lidé platili 2.600Kč za zájezd?!
Co ta rodina co ji vyhodili v Turecku na benzínce? Myslíš si, že ti si korektnost nezaslouží?
A co je prosím tě na pripomínání pravdy z minulosti, na kterou by Fischer a Popelář chtěli zapomenout, a současně na spojování indicií a jasných důkazů?
Ano, mám potřebu se zastat všech těch podvedených, včetně těch, kterým může nyní podvedení hrozit. Protože většina t těch lidí nemá na to znalosti a zkušenosti jak bojovat s takovými lidmi jako je Fischer a Popelář, oni si v dobré víře koupili zájezd, těšili se na něj, těšili se na něj jejich děti a jeli kam? Nechci to v rozčílení napsat na plnou hubu. Ale tam kam maximálně jeli je úplná tma.
Pánové Fischer a Popelář svou šanci na slušnost a korektnost prokoučovali někdy roce 2009.
A proto budu co nejvíce šířit informace, aby se na ně nezapomnělo, protože je to moje právo. Oni měli právo se zachovat slušně ale neudělali tak, tak nyní mohou maximálně sedět a šoupat nohama!
A přál bych si, aby se pustil pan Fischre se mnou do sporu, pak to totiž budou sama média dokola omílat co udělal a půjde do kopru dříve než pořádně začal.
Současně si dovolím tvrdit, že mám více volných prostředků než pan Fischer, takže klidně ať si podá trestní oznámení, aspoň se bude pořádně medializovat co je zač! Fakt bych si to přál, já do toho rád ty peníze dám, protože pokud ušetřím další lidi zklamání, tak to byly velice dobře investované peníze!
A jako poslední info. Na korektnost Ti zvysoka kašlu, podívej se kam to s korektností dotáhly USA a Německo. Ano, podle soudobého vidění sluníčkářů jsem xenofob a militantní pravičák!

Máš můj obdiv, tomu se říká "bez politické korektnosti" a tak by to mělo být! Dozvídám se informace, které jsem ani tehdy neměl a působí to jako velké varování. Ostatně reakce VF na Honzu jasně naznačuje, že ani teď nebudou pozadí a úmysly úplně čisté. Sice bych chtěl věřit, že to není vědomá habaďůra, ale na pozitivní výsledek bych si zrovna nevsázel :)

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od Petr31 »

JackBrno píše:
pettte píše:
Karel_x píše:Nemyslím, že existuje nějaká univerzální pravda, aspoň já ji určitě neznám. Čímž jsem si ale docela jist je to, že zaslepené útoky na někoho, o jehož plánech nevím skoro nic, žádnou pravdu reprezentovat nemohou. Myslím si, že pokud chci někoho kritizovat, pak bych tak měl činit z pozice slušnosti a korektnosti, ne se snažit všechny přetrumfnout v silných výrazech. V tvém případě mi to už připomíná džihád.


Ano? Mohl bys být konkrétnější? Já jsem měl pocit, že tady vystupuji spíš v ve smířlivé pozici, od začátku říkám, že chápu argumenty skeptiků a zároveň fandím VF a budu rád, když se mu to povede. Rozhodně ale nechci být zatahován do nějakého tábora fanatiků. Těch nebo oněch! Je opravdu nezbytné, abychom se tu vzájemně uráželi?

V každém případě se se všemi loučím, tato diskuse už je z mého pohledu poněkud za hranou.


Korektnost? Četl sis co prováděl jen v TOMI TOURS? Za tohle by jsi očekával korektnost? Co ty 3.000 klientů, které nechal na dovolené a ještě hůře těch 10.000 klientů, kteří jeli do nikam, ano nikam nejeli, resp. se dá očekávat, že jen hrstka lidí si mohla dovolit zaplatit další zájezd.
Dále lze z veřejných zdrojů dohledat, že pojištění měl na nějakých 236mio Kč, po odečtení nákladů na repatriaci se očekával zůstatek 26 mio Kč, vyděleno 10.000 klientů které sprostě podvedl tím, že do poslední hodiny tvrdil, že je vše v pořádku, že mají lidé nakupovat aby to pak jeho partner poslal za pár hodin do kopru, na každého z těch 10.000 klientů mělo zůstat nějakých 2.600Kč jako odškodnění od pojišťovny! Opravdu si myslíš, že ti lidé platili 2.600Kč za zájezd?!
Co ta rodina co ji vyhodili v Turecku na benzínce? Myslíš si, že ti si korektnost nezaslouží?
A co je prosím tě na pripomínání pravdy z minulosti, na kterou by Fischer a Popelář chtěli zapomenout, a současně na spojování indicií a jasných důkazů?
Ano, mám potřebu se zastat všech těch podvedených, včetně těch, kterým může nyní podvedení hrozit. Protože většina t těch lidí nemá na to znalosti a zkušenosti jak bojovat s takovými lidmi jako je Fischer a Popelář, oni si v dobré víře koupili zájezd, těšili se na něj, těšili se na něj jejich děti a jeli kam? Nechci to v rozčílení napsat na plnou hubu. Ale tam kam maximálně jeli je úplná tma.
Pánové Fischer a Popelář svou šanci na slušnost a korektnost prokoučovali někdy roce 2009.
A proto budu co nejvíce šířit informace, aby se na ně nezapomnělo, protože je to moje právo. Oni měli právo se zachovat slušně ale neudělali tak, tak nyní mohou maximálně sedět a šoupat nohama!
A přál bych si, aby se pustil pan Fischre se mnou do sporu, pak to totiž budou sama média dokola omílat co udělal a půjde do kopru dříve než pořádně začal.
Současně si dovolím tvrdit, že mám více volných prostředků než pan Fischer, takže klidně ať si podá trestní oznámení, aspoň se bude pořádně medializovat co je zač! Fakt bych si to přál, já do toho rád ty peníze dám, protože pokud ušetřím další lidi zklamání, tak to byly velice dobře investované peníze!
A jako poslední info. Na korektnost Ti zvysoka kašlu, podívej se kam to s korektností dotáhly USA a Německo. Ano, podle soudobého vidění sluníčkářů jsem xenofob a militantní pravičák!

Máš můj obdiv, tomu se říká "bez politické korektnosti" a tak by to mělo být! Dozvídám se informace, které jsem ani tehdy neměl a působí to jako velké varování. Ostatně reakce VF na Honzu jasně naznačuje, že ani teď nebudou pozadí a úmysly úplně čisté. Sice bych chtěl věřit, že to není vědomá habaďůra, ale na pozitivní výsledek bych si zrovna nevsázel :)


...Jacku, nevěděl jsi to proto, že jsi nečetl vlákno připomenuté hned na 1. straně tohoto vlákna :D
viewtopic.php?p=100188#p100188
Stojí to opravdu za to!

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od JackBrno »

Petr31:
Tak to si rád pročtu, dík :)

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Petr31 »

JackBrno píše:Petr31:
Tak to si rád pročtu, dík :)


Je to čtení jen pro otrlé..Doufám, VF nepodaří nikdy zařídit smazání. A bylo by prima, kdyby si to přečetl i Standa, pro něj jako povinná četba :lol: :ymdevil:

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od JackBrno »

Petr31 píše:
JackBrno píše:Petr31:
Tak to si rád pročtu, dík :)


Je to čtení jen pro otrlé..Doufám, VF nepodaří nikdy zařídit smazání. A bylo by prima, kdyby si to přečetl i Standa, pro něj jako povinná četba :lol: :ymdevil:

Standa a hlavně Amey :) Standa píše slušně, byť to dle mého názoru jsou až dětské naivní představy. Zato Amey je poměrně dost agresivní a úplně pasuje do stylu komunikace ze strany VF :)

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

A víte co na tom pro Fischera nejtragičtější?
Pokud by on a jeho příznivci nenapadli nejdříve Honzu Sůru, pak nezačali blokovat lidi na facebooku a mne nějaký "chytrolín" netiuloval, že proti VF vedu Džihád, tak bych se v tom vůbec nezačal vrtat a byl bych pořád lehkým příznivcem aktivit VF.
Po zjištění, co se všechno dělo s TOMI TOURS jsem se stal opravdu hodně zapřísáhlým "negativistou" proti pánům Fischerovi a Popeláři, protože podle dostupných informací, toto už nemohla být smůla a neumětelství v řízení CK ale něco více, když mám být kulantní.
Skutečnost, že pan Fischer nesehnal jako svůj první DEAL nic světoborného, že se mu nepodařilo oslovit se svou nabídkou a přesvědčit je, zcela jiné a neznámé subjekty, kdy vlastně pouze dohazuje kšeft svému partnerovi a bývalému majiteli CK TOMI TOURS je už jen takovou třešničkou na dortu a na mne to působí ne jako velký COMEBACK pana VF, ale jako totální výkřik do tmy.
Pokud opět lidé nepříjdou o své peníze a sny, tak je mi celkem jedno co dělá, ať si klidně pořádá zájezdy do Severní Koreji, důležité je aby zase nezůstany lidem jen ty sny a oči pro pláč....
Vánoce jsou před námi a hodně lidí shání i na poslední chvíli dárky, kdy je možné, že se najdou lidé, kteří mají jiné starosti, než se "pitvat" v minulosti pana VF, a může se stát, že z nostalgie časů dávno minulých se pod nejedním rozsvíceným stromečkem ozve:
Táto, Ty jsi koupil zájezd od Fischera?! No to si mi udělal radost, já se už tak těším! Konec příběhu si můžeme doříct za rok - dva, opravdu bych byl rád, kdyby si tito fiktivní manželé, dovezli hezké fotky a vzpomínky třeba z té slibované Kréty a ne jen soudní obsílku , jako poškození.

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od marthym »

Není to obrana Fischera a jeho aktivit, chraň bůh...

Ale kolik lidí v minulých letech ožebračilo naše krajany (ať už kvůli jejich hlouposti či naivnosti). A náš stát, policie, soudy si moc dobře vybraly, do koho "jít"... A vyvrcholilo to současností. :crazy:

Zatímco kdysi pan Sůra byl pro mě i řadu lidí z mého okolí Jančurovec, ať si jím je, stoupl u mě odchodem z prodejné ženy jménem MF Dnes. Takže, Honzo, těším se na další práci v dopravě a Deníku!

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od JackBrno »

To už tak bývá, pokud někdo místo aby si sypal popel na hlavu za to, co kdysi provedl, začne útočit, tak to vždycky zákonitě vyvolá zájem o minulost i u těch, které by to dřív ani nenapadlo :) Já jsem v podstatě doteď žil v dojmu, že to prostě byl nezvládnutý podnikatelský projekt, že měl někdo velké oči a neuhlídal náklady. To se stát může a spousta podnikatelů se z toho poučí a napodruhé už třeba uspějí. Ale chce to především pokoru a slušnost, potom se dá ledasco odpustit. Ale třeba to, že se do poslední minuty před ohlášením krachu snaží někdo tvrdit, že je vše v pořádku a má tu drzost ještě vybírat peníze, přestože už dávno ví, že nebude schopen za ně provést odpovídající službu ani je vrátit, to je jen stěží vysvětlitelné a obhajitelné. A ještě při tom druhém pokusu napadat každého, kdo se snaží sehnat informace, které sám tají, to je síla. A je úplně jedno, proč vlastně tenkrát zkrachoval. I kdyby to nebylo z jeho viny, tak ho to neopravňovalo lhát a dál vybírat peníze. Vážně jsem zvědavý, co z toho tentokrát vyleze :) Ale já už jsem z potencionální důvěry vyléčený...

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

marthym píše:Není to obrana Fischera a jeho aktivit, chraň bůh...

Ale kolik lidí v minulých letech ožebračilo naše krajany (ať už kvůli jejich hlouposti či naivnosti). A náš stát, policie, soudy si moc dobře vybraly, do koho "jít"... A vyvrcholilo to současností. :crazy:

Zatímco kdysi pan Sůra byl pro mě i řadu lidí z mého okolí Jančurovec, ať si jím je, stoupl u mě odchodem z prodejné ženy jménem MF Dnes. Takže, Honzo, těším se na další práci v dopravě a Deníku!


Přesně tak, souhlasím. Třeba se to někdy dozvíme v 13. komnatě Honzy Sůry, třeba to byla jen mladická nerozvážnost, já jsem před 25ti lety taky hájil a vynášel do nebes Václava Klause a dneska se za to hluboce stydím :wink:

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od persona »

pette: jen upresnim, ze zminovany Robert Erhart pracoval na MENDELU jako vedouci personalniho a socialniho oddeleni, ale odesel jeste ve zkusebni dobe.

Kdyz vidim reakci V. Fischera, rikam si, jak by asi reagoval na recenzi kavarny. Treba jeste nejakou zalozi. :-)


Odpovědět