air Fischer

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
Odpovědět
Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Globik »

persona píše:pette: jen upresnim, ze zminovany Robert Erhart pracoval na MENDELU jako vedouci personalniho a socialniho oddeleni, ale odesel jeste ve zkusebni dobe.

Kdyz vidim reakci V. Fischera, rikam si, jak by asi reagoval na recenzi kavarny. Treba jeste nejakou zalozi. :-)

Dovedeš si představit, že by Ti nějaká kavárna poslala to, co dostal Honza, po nějaké Tvojí recenzí? :D


Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 228
Registrován: 23. 01. 2016, 17:44
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Paul1 »

Kdo rád kupuje zajíce v pytli, tak může začít rezervovat letenky :)

http://fischervaclav.com/Book-flights/

Zatím teda jen PED-HER a jedním směrem, s letem zpátky se asi nepočítá :D Ale jedno pozitivum jsem našel, čas odletu je ideální. Žádný nesmysly jak u TVS, kdy odlety jsou večer...

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Teda nechci být zase za největšího pesimistu, ale kdo si koupí jednosměrnou letenku? Jako kdyby to bylo do Sýrie, tak to by asi Německo mohlo naplnit :D .
Bojím se, že v klasické ruské ruletě s bubínkovým revolverem je větší šance než tohle.
Jinak teda nevím jak Vám, ale mně na DEAL k Popelářovi do penzionu v Německu ani neodpověděli. To je asi ta prověřená kvalita Fischer. =))

ppkk
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 58
Registrován: 14. 07. 2015, 22:51
Oblíbené typy letadel: B737, B777
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od ppkk »

Proč mi to přijde jako fake? :D :D

aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od aviatic »

Paul1 píše:Kdo rád kupuje zajíce v pytli, tak může začít rezervovat letenky :)

http://fischervaclav.com/Book-flights/

Zatím teda jen PED-HER a jedním směrem, s letem zpátky se asi nepočítá :D Ale jedno pozitivum jsem našel, čas odletu je ideální. Žádný nesmysly jak u TVS, kdy odlety jsou večer...


Tady se přímo nabízí otázka,v jak ideálním čase budou obě letadla odlétat na dalších letech? :)


Marty-t
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1112
Registrován: 08. 01. 2010, 23:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Marty-t »

Možná jen porodní bolesti. Necháme se překvapit dalším vývojem. Na stránkách totiž je info: "PRODEJ ZAHÁJÍME 12.12. ve 12 hodin" ...

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Robert »

Paul1 píše:Kdo rád kupuje zajíce v pytli, tak může začít rezervovat letenky :)

http://fischervaclav.com/Book-flights/

Zatím teda jen PED-HER a jedním směrem, s letem zpátky se asi nepočítá :D Ale jedno pozitivum jsem našel, čas odletu je ideální. Žádný nesmysly jak u TVS, kdy odlety jsou večer...


Nechci být přílišný škarohlíd, ale pokračuje to v dosavadním stylu. Podle vzhledu a popisků si pan Fischer na stránky připojil nějaký německý rezervační systém na vstupenky, takže se ani neřeší jména cestujících, pokud kupujete víc letenek. To, že prodává letenky společnosti, která nemá ani licenci, ani letadla, je celkem dobrá kovbojka. Kdo chce vědět další podrobnosti, může se podívat do obchodních podmínek Václava Fischera - https://eu5.bookingkit.de/checkout2/ter ... 749a27443b Já stále nevím, jestli je to celé myšleno vážně nebo to bude nějaký fór. Pokud je to myšleno vážně, tak je to fakt návrat ve velkém stylu :D

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Petr31 »

Marty-t píše:Možná jen porodní bolesti. Necháme se překvapit dalším vývojem. Na stránkách totiž je info: "PRODEJ ZAHÁJÍME 12.12. ve 12 hodin" ...


..tak to je teda ta nebohá rodička už dávno mrtvá včetně dítěte.... :ymdevil: Já pořád čekám, že z nory vyleze Standa, Amey a ta jejich parta a s hrdostí nám oznámí, že vykoupili celé letadlo na inauguračním letu a pošlou nám potom trip report :lol: :lol: :lol: Ale vypadá to, že mají nějaké blíže nespecifikované závady na klávesnicích...no nic...asi pečou cukroví a nemají čas :D


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Fabo »

Mi to pripomina trochu jisty cesky konspiracni server, jez uvadi adresu v Holandsku... kde o danem serveru nebo vydavateli nikdo nikdy neslysel.

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od rpet »

Fabo píše:Mi to pripomina trochu jisty cesky konspiracni server, jez uvadi adresu v Holandsku... kde o danem serveru nebo vydavateli nikdo nikdy neslysel.


přiznám se, že nechápu, kam tím míříš a v čem vidíš problém - v tom, že žiju v UK a tudíž je adresa magazínu v UK?

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Dnešní lidové noviny:

https://www.lidovky.cz/byznys/doprava/f ... oprava_ssu

Je to stejný buldog jako Babiš, nikdy, nikdy a nikdy se toho nevzdám! =))

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Robert »

pettte píše:Dnešní lidové noviny:

https://www.lidovky.cz/byznys/doprava/f ... oprava_ssu

Je to stejný buldog jako Babiš, nikdy, nikdy a nikdy se toho nevzdám! =))


"Na účtu se koupě letenky objevila jako platba za “elektroniku” do Lucemburska a obratem přišla letenka."

:D

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Jako, fakt jsem už do něj nechtěl rýpat, ale tohle bez komentáře nedám.

Podle všech indicií to je na 99,999999999% Fischer, ale podle toho co a jak dělá, jak se chová, to musí být nějaký jeho nepovedený klon...

Jen výtah šíleností:

1. napište jako investor v sekci e-shopu
2. něco vydá, pak ani nereaguje na objednávku, viz Penzion Popeláře
3. pak prodává jednosměrné letenky bez info jestli tam to letadlo sešrotují, nebo jestli nabídne i let zpět
4. pak když si to někdo objedná, tak mu příjde "vstupenka"
5. kterou mu navíc prodává "Fíša" jako soukromá osoba
6. asi se shodneme, že Fischer jako původní CK FISCHER na začátku fungoval slušně a dobře, musel mít přeci spoustu zkušeností s obchodním právem, jak je možné, že seká ne jednu chybu za druhou, ale přímo celé sady základních chyb? Je ještě při smyslech?
7. ještě ani pořádně nezačal a už je na black listu ČOIky, holt asi slušnej oddíl :D

Takovou pohádku by nedokázali vymyslet ani bratři Grymmové, přestože na to, slovy Járy Cimrmana, byli dva.

Jinak já v pondělí odlétám na měsíc do teplých krajin, takže mám už celkem dobrou náladu. Prosím, prosím ameye, aby nám to tady vysvětlil, ale zase trochu s mírou, protože nechci aby mi ještě před dovolenou praskla smíchem bránice! :clap:

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Robert píše:
pettte píše:Dnešní lidové noviny:

https://www.lidovky.cz/byznys/doprava/f ... oprava_ssu

Je to stejný buldog jako Babiš, nikdy, nikdy a nikdy se toho nevzdám! =))


"Na účtu se koupě letenky objevila jako platba za “elektroniku” do Lucemburska a obratem přišla letenka."

:D


Tak jako kdybych si koupil nějakej USB káblík, a přišla by mi třeba business letenka na Havaj, tak bych se vůbec nezlobil.
Ale jak jsme měli možnost poznat současné schopnosti pana Fischera, tak by mi maximálně přišlo místo v dobytčáku někam do ruského gulagu....

Na plebs musí být přísnost! :D


Odpovědět