Od kolika let?

Odpovědět
chleba5
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 26. 12. 2018, 22:29
Stav: Offline

Od kolika let?

Příspěvek od chleba5 »

Zdravím, mám dotaz. Od kolika přesně se dá létat? Vím že na ULL se dá létat od 15 a v 16 dostaneš průkaz a tak, ale od kolika můžu nejmíň letat na dopravním letadle u letecké společnosti? A od kolika jsou ostatní průkazy, které vedou k dopravnímu pilotovi?


zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Od kolika let?

Příspěvek od zbozivulekral »

Stačí asi 30 sekund googlit a vše se dovíš.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Od kolika let?

Příspěvek od JackBrno »

chleba5 píše:Zdravím, mám dotaz. Od kolika přesně se dá létat? Vím že na ULL se dá létat od 15 a v 16 dostaneš průkaz a tak, ale od kolika můžu nejmíň letat na dopravním letadle u letecké společnosti? A od kolika jsou ostatní průkazy, které vedou k dopravnímu pilotovi?

Studium na pilota je z velké části samostudium. Takže pokud si ani tak jednoduché informace nezvládneš najít sám, tak s tím studiem na pilota budeš mít dost problém...

mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: RE: Od kolika let?

Příspěvek od mandrinka »

JackBrno píše:
chleba5 píše:Zdravím, mám dotaz. Od kolika přesně se dá létat? Vím že na ULL se dá létat od 15 a v 16 dostaneš průkaz a tak, ale od kolika můžu nejmíň letat na dopravním letadle u letecké společnosti? A od kolika jsou ostatní průkazy, které vedou k dopravnímu pilotovi?

Studium na pilota je z velké části samostudium. Takže pokud si ani tak jednoduché informace nezvládneš najít sám, tak s tím studiem na pilota budeš mít dost problém...

ale Jacku, když jsi to zvládnul i ty ... :crazy:

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: RE: Od kolika let?

Příspěvek od zdenda »

mandrinka píše:
JackBrno píše:
chleba5 píše:Zdravím, mám dotaz. Od kolika přesně se dá létat? Vím že na ULL se dá létat od 15 a v 16 dostaneš průkaz a tak, ale od kolika můžu nejmíň letat na dopravním letadle u letecké společnosti? A od kolika jsou ostatní průkazy, které vedou k dopravnímu pilotovi?

Studium na pilota je z velké části samostudium. Takže pokud si ani tak jednoduché informace nezvládneš najít sám, tak s tím studiem na pilota budeš mít dost problém...

ale Jacku, když jsi to zvládnul i ty ... :crazy:

:-)


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Od kolika let?

Příspěvek od JackBrno »

Místní sbor hejtrů už je s psychikou dost na dně, že se musí angažovat kdekoliv něco napíšu, že mandrinka a koupák Zdenda :D


Odpovědět