Slusny fuck-up bagazniku Menzies

qwertyx64
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 156
Registrován: 03. 08. 2016, 02:20
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od qwertyx64 »

45min po prilete z DXB s QS.


JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od JiS_Progressus »

VÝZVA
Prosím, pište větší detaily, okolnosti, které jste během odbavení touto společností zažili.
Když uvedete den, číslo letu, čas zastavení na stojánce a případné další prodlevy (případně jiné očividné prohřešky) až po čas fyzického výdeje zavazadel tak se s tím lépe pracuke. Nebojte ozvat ani na infomail letiště, sice nedostanete víc, než omluvný mail s odkazem na MA, ale tím, že se to bude kupit, je větší šance na změnu.

satanmar
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 03. 01. 2012, 23:14
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od satanmar »

18.10.2018
TP1300 LIS-PRG
Na stojánce: 19:44
Bagáž: 19:59 :thumbup:

JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od JiS_Progressus »

satanmar píše:18.10.2018
TP1300 LIS-PRG
Na stojánce: 19:44
Bagáž: 19:59 :thumbup:


Přesně v limitu :-) Další?

Ilta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 30. 10. 2018, 11:15
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od Ilta »

31.5.2018, TP1306 LIS-PRG, na stojánce 22:26, výdej v 00:06. Handlováno MA, několikrát bezvýsledně urgováno, následně zaslána i stížnost - bez odezvy :oops:


mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od mandrinka »


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Online

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od Globik »

mandrinka píše:https://tv.idnes.cz/kufry-vykladani-letadla-narocne-prace-letiste-vaclava-havla-praha-p9r-/domaci.aspx?idvideo=V181115_170557_prahah_smls

Některé hlášky toho pisálka jsou "boží". Třeba že některé kufry mají 15 kg i víc. Asi vždy letěl jen s příručákem nebo si myslel, že za chekinem někdo na ty kufry lepí křídla. Holt fyzická práce není sranda.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od Petr31 »


pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od pettte »

Tak nevěděl jsme kam to dát, tak použiju celkem nedávné vlákno.
Předpokládám, že Menzies mají na starost kompletní odbavení letadla od check-inu po nástup do letadla.

Dovolím si tedy popsat svou zkušenost, kdy jsem letěl na dovolenou PRG-DUS (čsa)- a dále Etihad. Nově před mým odletem 10.12. přešly s handlingem ČSA právě k Menzies, takže horší salónek bych přežil, ovšem skutečnost, že boarding time byl 6:25 a v 6:15, kdy jsem dopíjel kávu v salónku se na obrazovkách objevilo POSLEDNÍ VÝZVA mne celkem dost rozhodilo, takže jsem ke gate skoro běžel, na který jsme se dostal udýchaný v 6:22.

Osobě která kontrolovala boarding pas jsem lehce "vytknul" co to má znamenat, když je uvedeno 6:25, proč tam tedy ráno nevytiskli dřívější čas, mi ta pixla řekla, že abychom odletěli včas. Na to jsme jí jen sdělil, že za posledních 14 dní, kdy tento let sleduji neodletěli ani jednou na čas a asertivně byl zticha, protože jinak bych ji poslal do míst kde slunce nesvítí a byl by z toho zase incident.

No a v natřískaném autobusu, jsem jako (jak jsme zjistil později) business cestující přešlapával a mrznul při otevřených dveřích hezkých dalších 23 minut. Fakt jsem měl několikrát za tu dobu se vrátit a říct ji co si o ní myslím....

Děsil jsem se co bude následovat na palubě, ale asi díky očekávání extrémně nízkého standartu ČSA jsem byl až mile překvapen.

No a dovolím si konkurenční hodnocení Czech handling či jak se jmenují na příletu zpět 9.1., kdy jsem přiletěl s Lufhansou z Mnichova, téměř prázdnou A320, kde bylo odhadem 40 lidí a většinou s přírůčáky, jsem u pásu č.24 prošlapal dlažbu, neboť zavazadla pro čekajících , ano celkem 9 lidí, jsme čekali krásných 42 minut! To už jsem se šel zeptat, jestli nějaká zavazadla přiletěla, že bych rád šel domů.....

Takže si asi nevyberete.

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od beardie »

Alaska a Delta maju na domestic letoch "20 minute baggage guarantee", ktovie ako by sa zatvaril management menzies, keby sa ich niekto spytal, ci planuju podobne SLAcko

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od flyingblue »

beardie píše:Alaska a Delta maju na domestic letoch "20 minute baggage guarantee", ktovie ako by sa zatvaril management menzies, keby sa ich niekto spytal, ci planuju podobne SLAcko


Spis by se mel nekdo zeptat aerolinek, ktere handling Menzies pouzivaji :-)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Online

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od Globik »

Nevím, kdo v Praze handluje United, ale dá se předpokládat, že za půl hodiny od plánovaného příletu bude kufr na pásu? V červnu, pro upřesnění.

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od jencik »

Globik píše:Nevím, kdo v Praze handluje United, ale dá se předpokládat, že za půl hodiny od plánovaného příletu bude kufr na pásu? V červnu, pro upřesnění.


Menzies a na 80% nie. Záleží aj v akom poradí priletia, keďže M vykladajú aj Air Canada a Qatar, ktore prilietajú relatívne krátko pred EWR. Pokiaľ by si využil special assitance a mal priority, tak tam je trochu väčšia šanca. Ale v júni záleží aj na počasí, môže to meškať

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Online

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od Globik »

jencik píše:
Globik píše:Nevím, kdo v Praze handluje United, ale dá se předpokládat, že za půl hodiny od plánovaného příletu bude kufr na pásu? V červnu, pro upřesnění.


Menzies a na 80% nie. Záleží aj v akom poradí priletia, keďže M vykladajú aj Air Canada a Qatar, ktore prilietajú relatívne krátko pred EWR. Pokiaľ by si využil special assitance a mal priority, tak tam je trochu väčšia šanca. Ale v júni záleží aj na počasí, môže to meškať

Díky!


Odpovědět