air Fischer

Czech Connect Airlines * Central Connect Airlines * ABS Jets * Time Air * ...
Odpovědět
aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od aviatic »

pettte píše:Myslel jsi tuhle Germanii?

https://zdopravy.cz/dalsi-evropska-aero ... ora-21869/

Ten výsledek by těm "námluvám" odpovídal. =)) Ale to už je vyložená škodolibost. Ale když to byla nahrávka na smeč, která se nedala odmítnout!


To je ono. Jedna z jejich bází je i Václavův Hamburg. Ale jak říkám - na chodbách se toho nakecá ;-)


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Globik »

sv.i píše:Ale počty má zajímavý ... 2 letenky jsou za 15000,-Kč, ale jedna je za 10000,-Kč (25% z 10000,- = 2500,-) :D

Na tom není nic zajímavého. Dluhopisy za 100 kKč si koupí ti chytřejší, než ti, co si koupí dluhopisy jen za 10 tisíc. Ti chytřejší si kupují letenky s větším předstihem, takže by si normálně za keš koupili letenky za 7.500. Ti hloupější otálejí, tak budou mít letenky za desítku. Co na tom nechápeš? :lol:

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Globik »

pettte píše:Ještě taková drobnost. Vím, že jsem asi nemístný šťoural, ale na stránkách airfischer.com, píše, že 1.9.2019 začne létat na německé AOC, což je první aktivita, kterou již pár měsíců uvádí.
U dluhopisů ale píše, že první "pětistovku" z každých 10.000,-CZK investoři dostanou již 31.7.2019. Tedy měsíc, před zahájením první ohlášené aktivity.
Asi by se měl nějaký investigativní novinář zeptat, jak je vydělá, když ještě nebude létat? Chápu, že již neexistuje moc novinářů, kteří u něj nejsou na black listu.
Napadají mne teď dvě možnosti:
Půjčí si éro a zaletí do Kolumbie koupit koks, který pak střelí v "dojčlandu" a z výnosu zaplatí úroky dluhopisů.

Nebo

Nebo si utrhne od huby, a ž každých 10.000,-CZK , těm zoufalcům kteří mu půjčí, vrátí z jejich peněz tu pětistovku, aby se to hned neprofláklo, ostatně většina "letadel" (jak příznačný název) takto funguje.

To bylo jen takové zamyšlení, možná si řeknete, že jsem škarohlíd, ale prostě mi to nějak "neštymuje". Teď mne napadlo, že v té Kolumbii může koupit banány, jenom mu nesmí shnít, na druhou stranu, by to byl špatný podnikatelský záměr, a nikdo by jej o ty prachy nemohl uhánět.

Ten koks je asi pravděpodobnější. Nezapomeň, že žil dlouho v Západním Berlně a tam se předtím víc než rok letadly dováželo uhlí, protože Stalin udělal blokádu. Tak se možná inspiroval a koks má určitě vštší výhřevnost na jednotku hmotnosti než prosté uhlí, tak to vzal správně ekonomicky a netvrďte prosím nikdo že matematika je jeho špatná stránka.

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Tak jsem si myslel, jak jsem vtipný, ale Globik mne naprosto převálcoval! :-bd

Co nám v této zemi kromě humoru ještě zůstalo....
Jestli si tohle přečte Fischer, tak nám brzo příjde obvinění, za neúmyslné zabití, protože mu z nás asi musí prasknout žilka. Fakt nechápu proč si neužívá důchod.....

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

aviatic píše:
pettte píše: že 1.9.2019 začne létat na německé AOC


Někde na dlouhých letištních chodbách jsem zaslechl,že údajně proběhly nějaké techtle mechtle VF s Germania Airways. Na rovinu ovšem říkám,že tato informace je velice,ale opravdu velice neověřená a vůbec to nemusí být pravda. Čas ukáže


Slovy Járy Cimrmana: Někdo musel slepé uličky poznání prošlapat, a říct: Tudy ne, pánové!

Tak a je to tady. R.I.P. Germania - vyhlásila dnes bankrot: http://www.airliners.de/germania-insolv ... ding/48699
(zkopírováno z vedlejšího vlákna o Germanii, citovat přes vlákna se asi nedá)


aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od aviatic »

Nojo,čas opravdu ukázal. A docela rychle :-D

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Globik »


pachezz1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 55
Registrován: 07. 04. 2017, 22:00
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pachezz1 »

To je fakt komik... už ho vidim jak svým pofidérním podnikáním naplní 50 letů měsíčně září-prosinec...

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od Robert »

EU prosadila konec arbitráží. V rámci unie už investory neochrání, ti se budou muset spolehnout jen na evropské zákony

https://archiv.ihned.cz/c1-66473250-eu- ... ske-zakony

Tak to není moc dobrá zprava pro Fischera

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Robert píše:EU prosadila konec arbitráží. V rámci unie už investory neochrání, ti se budou muset spolehnout jen na evropské zákony

https://archiv.ihned.cz/c1-66473250-eu- ... ske-zakony

Tak to není moc dobrá zprava pro Fischera


Že by EU konečně zplodila něco rozumného? To se člověku ani nechce věřit.

Jinak nevíte někdo, jestli nějaká sázková kancelář nezačala přijímat sázky na to, jestli se vůbec tem první let avizovaný myslím na 9/2019 uskuteční?
jako, já nejsem žádný hazardér, ale myslím si, že namísto koupě dluhopisu za 10.000,-Kč, a teoretického získání 500,-Kč, bych raději těch 10.000,-Kč vsadil, že (a to ať mi pan Fischer promine) se nic neuskuteční. V případě kurzu 1:1,05 a výše bych na tom byl lépe.

A kdybych si chtěl výhru "potuplovat", tak bych vsadil 1.000.000,-Kč, a kopii sázenky poslal Fischerovi, tomu by praskla žilka a měl bych to v kapse.
Pro případné čtenáře - orgány činné v trestní řízení prohlašuji, že panu Fischerovi neusiluji o život ani mu nepřeji nic zlého.

Na druhou stranu musím zmínit, že už vůbec nepřeju nic zlého, tedy aby případní investoři pana Fischera, opět, zaplakali nad výsledkem své důvěry. Takže se vlastně vracím k původní myšlence "potuplování" si výhry, čímž jsem se zacyklil.
ERROR, ERROR, chcete odeslal hlášení o pádu systému? ANO - NE.....

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: RE: Re: air Fischer

Příspěvek od prodejce »

Další možnost jak investovat do VF: http://airfischer.com/PRO-INVESTORY/

Citace textu:

Jak investovat do úspěšného rozvoje cestovní skupiny Václava Fischera ?
Zakoupením podílu ve společnosti air FISCHER s.r.o. K dispozici jsou dva podíly po 10 % a jeden podíl ve výši 4 %.

Rád Vám zašlu náš business plan a projednám s Vámi konkrétní podmínky Vaší investice.
Váš
Václav Fischer

zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od zbozivulekral »

Těžko říct, co tím chtěl básník říct...

Snímek obrazovky 2019-02-17 v 19.02.28.png
Snímek obrazovky 2019-02-17 v 19.02.28.png (228.84 KiB) Zobrazeno 6636 x

PavelD
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1028
Registrován: 23. 01. 2004, 12:31
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od PavelD »

pettte píše:
Jinak nevíte někdo, jestli nějaká sázková kancelář nezačala přijímat sázky na to, jestli se vůbec tem první let avizovaný myslím na 9/2019 uskuteční?
jako, já nejsem žádný hazardér, ale myslím si, že namísto koupě dluhopisu za 10.000,-Kč, a teoretického získání 500,-Kč, bych raději těch 10.000,-Kč vsadil, že (a to ať mi pan Fischer promine) se nic neuskuteční. V případě kurzu 1:1,05 a výše bych na tom byl lépe.



To vůbec není špatný nápad, jen se obávám, že taková sázka by byla individuální. V principu se lze vsadit téměř o cokoliv,
berou se sázky např. že budeš mít dvojčata, jsou k tomu přesný podmínky, ale vše je individuální. Jsem si jistý,
že by tě nevyhodili, kurz by určili oni a teprve poté bys mohl sázku uzavřít. Každý, kdo by se chtěl připojit po tobě už by měl asi jiný kurz
než ty. Nahoru i dolu podle vývoje situace a doby před předmětnou událostí. Klidně to zkus.

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od pettte »

Asi si raději zaletím do Vegas, je to přeci jen zajímavější :D

PavelD
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1028
Registrován: 23. 01. 2004, 12:31
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: air Fischer

Příspěvek od PavelD »

Chápu, hrát na jistotu nebaví.


Odpovědět