Off-topic - Havárie Superjet 100

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Suchoj Superjet 100

Příspěvek od Karel_x »

yellow píše:Jako obhajoba Ruska dobré k každé druhé větě, ale realita je zatím úplně jinde. Lidi jako ty hlásali BRICS a zlatý rubl... no a realitu všichni známe. Vlastně jediná změna jsou trollí farmy a konspirační weby utajených vlastníků :wtf:

Z této výměny názorů s dovolením ze své strany vystupuji.


HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Suchoj Superjet 100

Příspěvek od HighFlyer »

Když chcete postavit letadlo a zapomenete, že jste z Ruska...

gr09
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1106
Registrován: 03. 01. 2011, 14:55
Stav: Offline

Off-topic - Havárie Superjet 100

Příspěvek od gr09 »

HighFlyer píše:Když chcete postavit letadlo a zapomenete, že jste z Ruska...

Zil jsem rok v Rusku, vim, co je rusky sroubovak, ale stejne tuhle vetu nedokazu roslustit. Prosim o dekodovani pro nas, prosty lid...

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Suchoj Superjet 100

Příspěvek od Karel_x »

gr09 píše:Zil jsem rok v Rusku, vim, co je rusky sroubovak, ale stejne tuhle vetu nedokazu roslustit. Prosim o dekodovani pro nas, prosty lid...

Strávil jsem pracovně několik měsíců v Rusku, také na Západě a v dalších zemích světa, takže jsem si vytvořil určitou představu o hodnotových žebříčcích, slabinách a přednostech lidí s odlišnými mentalitami a kulturami. I o těch našich.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Suchoj Superjet 100

Příspěvek od MEA »

yellow píše:
Karel_x píše:
gr09 píše:Zil jsem rok v Rusku, vim, co je rusky sroubovak, ale stejne tuhle vetu nedokazu roslustit. Prosim o dekodovani pro nas, prosty lid...

Strávil jsem pracovně několik měsíců v Rusku, také na Západě a v dalších zemích světa, takže jsem si vytvořil určitou představu o hodnotových žebříčcích, slabinách a přednostech lidí s odlišnými mentalitami a kulturami. I o těch našich.

Vychválit se umíš až do nebes, to se musí nechat :clap:


kde tam vidíš samochválu chlapče? normálne karel skonštatoval a hotovo. mne sa najviac páči, ako je teraz v určitých kruhoch strašne in bezducho obdivovať všetko z jednej strany zemegule a zatracovať z druhej. svet nie je čiernobiely a ak ho lepšie spoznáš, možno to pochopíš aj ty. najsmiešnejšie je zároveň to, že ten istý typ ľudí, čo je dnes silne amerikanofilný a nenávidí čokoľvek napísané azbukou bol za "socializmu" takto obdarený láskou k zssr, ľudovým milíciám a bonzoval na spolužiakov, čo vraveli vtipy o komunistoch. takýchto jedincov človek neprerobí. a dosť bolo politiky. lietajte. hoci aj na maxoch :)))


Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Suchoj Superjet 100

Příspěvek od Karel_x »

yellow píše:
Karel_x píše:
gr09 píše:Zil jsem rok v Rusku, vim, co je rusky sroubovak, ale stejne tuhle vetu nedokazu roslustit. Prosim o dekodovani pro nas, prosty lid...

Strávil jsem pracovně několik měsíců v Rusku, také na Západě a v dalších zemích světa, takže jsem si vytvořil určitou představu o hodnotových žebříčcích, slabinách a přednostech lidí s odlišnými mentalitami a kulturami. I o těch našich.

Vychválit se umíš až do nebes, to se musí nechat :clap:

Tak to jsem opravdu neměl v úmyslu :-). Jestli to tak vyznělo, omlouvám se. Měl jsem na mysli jen to, že tyto zkušenosti mě naučily, že nemá smysl se na někoho povyšovat, ani se před někým hrbit. Toť vše, měl jsem se asi vyjádřit jasněji.

Ivošák
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 27. 04. 2008, 23:02
Bydliště: FKB
Stav: Offline

Re: Suchoj Superjet 100

Příspěvek od Ivošák »

yellow píše:Vychválit se umíš až do nebes, to se musí nechat :clap:

Bože, ty jsi kus vola...

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Suchoj Superjet 100

Příspěvek od JackBrno »

jencik píše:To samozrejme áno, ale odzrkadľuje to aj mentalitu v Rusku


No, nejsem žádný fanoušek Ruska, ale napsat takovou pitomost by mě fakt nenapadlo. Tohle se děje naprosto všude na světě, pokyny personálu prostě vždycky část lidí ignoruje a snaží se brát osobní věci sebou. Montovat zrovna na tohle protiruské bláboly, to už je fakt úlet...

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Suchoj Superjet 100

Příspěvek od JackBrno »

yellow píše:Zase těm nebohým rusákům ubližují... :)


Jsem alergický na takové debilní řeči jen proto, že si někdo potřebuje za každou cenu do někoho kopnout a naroubuje to na jakékoliv téma, bez ohledu na to, že je u toho nakonec úplný blb. Dá se najít x případů, kdy při evakuaci lidi za každou cenu sebou tahali příruční zavazadla a to kdekoliv na světě. Tvrdit že tohle se děje jen v Rusku, může opravdu jen idiot...
Jinak zrovna dnes jsem narazil na video (sorry, že je odkaz na facebook, snad to není neřešitelná překážka): https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1807138487 a nemám pocit, že by většina těch lidí, co tam vláčí tašky, byli zrovna rusové...

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Havárie Superjet 100 dne 5. května 2019 v Moskvě

Příspěvek od Karel_x »

yellow píše:
Karel_x píše:Pro ty, koho opravdu zajímají fakta a ne osobní útoky nebo ideologická klišé, doporučuji raději přečíst Final Report:
https://reports.aviation-safety.net/201 ... _97004.pdf

V Rusku je bordel a nic ruského nebude fungovat pořádně, to vím i bez tvého ublíženého kvikotu :lol:

Nemám v úmyslu regovat a věřím, že to admin přesune do o/t...
https://citaty.net/citaty/1543688-jan-w ... -pul-minu/

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Havárie Superjet 100 dne 5. května 2019 v Moskvě

Příspěvek od MEA »

yellow píše:
Karel_x píše:Pro ty, koho opravdu zajímají fakta a ne osobní útoky nebo ideologická klišé, doporučuji raději přečíst Final Report:
https://reports.aviation-safety.net/201 ... _97004.pdf

V Rusku je bordel a nic ruského nebude fungovat pořádně, to vím i bez tvého ublíženého kvikotu :lol:


nech žije teenage trolling. stráca to tu úroveň...

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Suchoj Superjet 100

Příspěvek od MEA »

yellow píše:
MEA píše:
yellow píše:Vychválit se umíš až do nebes, to se musí nechat :clap:


kde tam vidíš samochválu chlapče? normálne karel skonštatoval a hotovo. mne sa najviac páči, ako je teraz v určitých kruhoch strašne in bezducho obdivovať všetko z jednej strany zemegule a zatracovať z druhej. svet nie je čiernobiely a ak ho lepšie spoznáš, možno to pochopíš aj ty. najsmiešnejšie je zároveň to, že ten istý typ ľudí, čo je dnes silne amerikanofilný a nenávidí čokoľvek napísané azbukou bol za "socializmu" takto obdarený láskou k zssr, ľudovým milíciám a bonzoval na spolužiakov, čo vraveli vtipy o komunistoch. takýchto jedincov človek neprerobí. a dosť bolo politiky. lietajte. hoci aj na maxoch :)))

Když kopíruješ fráze s diskuze Rudého práva novinky.cz, tak to aspoň ozdrojuj :wink:


wtf???

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Off-topic - Havárie Superjet 100

Příspěvek od MEA »

apropo nie tak dávno bežal v televízii dokument o tom ako chlapovi tuším na piper cube podchladilo karburátor a doplachtil s tým len cca 1-2km od pobrežia ale v blízkosti letiska (na aljaške). rádiom sa ozval, že je ok aj udal približnú pozíciu. záchranka typu "s-rať na to, už sa šerí, chlapa nechali v relatívne blízkej a dostupnej lokalite podchadiť sa a zakrepírovať - skrátka umrel. celý dokument bol potom o tom, ako tri dni ťahajú ten vrak na pobrežie a vyšetrujú. pochybujem, že by ste sem dávali poznámky o hrdinskom americkom ľude, to, že sa to môže stať len in the country of american dream a podobne. toľko na ilustráciu totálnej zaujatosti. nezabudnite páni, že vaše vzory majú aj čr a sr za tretí svet, na ktorý hľadaia s rovnakým dešpektom ako vy na rusko. smiešna ľudská malosť.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Havárie Superjet 100 dne 5. května 2019 v Moskvě

Příspěvek od Petr31 »

yellow píše:
Karel_x píše:Pro ty, koho opravdu zajímají fakta a ne osobní útoky nebo ideologická klišé, doporučuji raději přečíst Final Report:
https://reports.aviation-safety.net/201 ... _97004.pdf

V Rusku je bordel a nic ruského nebude fungovat pořádně, to vím i bez tvého ublíženého kvikotu :lol:


Děkujeme za podnětný příspěvek. Tys nám tady opravdu chyběl. Asi nemá cenu zmiňovat, že padají i letadla vyrobená na západě v rukou západních pilotů :crazy: :crazy: :crazy:

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Havárie Superjet 100 dne 5. května 2019 v Moskvě

Příspěvek od JackBrno »

yellow píše:V Rusku je bordel a nic ruského nebude fungovat pořádně, to vím i bez tvého ublíženého kvikotu


Omlouvalo by tě, kdyby ti bylo tak 20 let. To ještě lidi opravdu vidí svět jen černobíle. Ovšem pokud je ti víc, tak je mi líto, jsi jen obyčejný vůl ;)


Odpovědět