Tragédie servis opět zasahuje

Odpovědět
pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2208
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od pavelpmi »



mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od mandrinka »

Globik píše:
pettte píše:
Globik píše:Co by všechno měla cestovka připomínat? To by nebylo na letáček, ale na objemnou knihu. Někteří koupaci nechávají mozek doma. Let měl trvat nějakých 2,5 hodiny, klidně 2 hodiny před odletem mohli předat zavazadla, v Praze se k nim mohli dostat za hodinu. To vše za normální situace. Tedy 5-6 hodin. Dítěti se mohlo něco stát, kdy potřebovalo nějaký lék nebo mohlo dostat průjem a pleny pak hoří. Když cestuju s dětmi, musím si vytvářet rezervy všeho. I při cestě tramvají do centra.


Tak neznalý člověk věří, že jej letecká společnost, které mimochodem zaplatil, dopraví včas. Asi věřili,l že i u SW jsou technické problémy na úrovni západoevropský aerolinií, tedy ve zlomcím promile z uskutečněných letů.
Jejich chybou bylo, že si nezjistili s čím SW lítá a také jaká je jejich bezpečnostní "kultura", a tady to vztahuji na roztržený plášť "ocasu" v Egyptě nebo "polokluzácký let" z Řecka.
Pokud nejsou úplně hloupí, tak 1-2 pleny měli u sebe. Ale nemůžeš tvrdit, že v očekávání toho nejhoršího, si měli vzít půklu odbaveného kufru na palubu, aby se následně hádali s posádkou za nadváhu, která by asi nechtěla slyšet o tom, že JSOU PŘEDVÍDAVÍ A ZNAJÍ "KVALITY SW" a proto si berou sebou pleny, náhradní oblečení, teplé oblečení pro zcela běžné nocování ( v případě SW) na studené podlaze v letištní hale.

Já si myslím, že jsou již dostatečně poučeni, a svou zkušenost s SW budou šířit dále, aby si každý jedinec dobře rozmyslel, jestli poletí s SW.

Na 5-6 hodin (to je čas bez zpoždění, kdy nemáš přístup ke kufrům) 1-2 pleny??? Kolik váží třeba 10 plen? Nula nula nic. Kolik váží léky? Pokud se nemýlím, tak váha příručáku je u SW 8 kg na osobu. Nějaké mikiny (kdyby byla v letadle zima) a 2-3 převlečení pro děti váží kolik? Promiň, ale cestuju s dětmi přes půlku zeměkoule, cesta nám trvá i 30 hodin, obvykle mám limit 8 kg (+ batůžek) na osobu, máme s sebou převážené cennosti, hry, tablety, sluchátka, masívní powerbanky, jídlo (děti z palubního menu nesnědí skoro nic), několikeré převlečení pro všechny, polštáře atd. a bez problémů se do limitů vejdeme.


Asi se do limitu vejdete, neboť cestou na letiště postupně všechno poztrácíte. Nechápu, proč bych si měl brát s sebou na palubu celé balení plen. Jedny, dvoje náhradní, podle zkušenosti. Pokud je zpoždění, tak je to prostě komplikace a vztekal bych se. Ale živé cargo by mělo vědět, že jakýkoliv let se smarty je vždy 50 % adrenalinový zážitek a počítat s tím. Já například už jsem smířený s tím, že kdykoliv letím s ČSA, nikdy neodletíme, ani nepřiletíme včas, už s tím počítám a řídím se heslem "cesta je cíl". Proč neletět do Barcelony celý den, že? :crazy:
Naposledy upravil(a) mandrinka dne 06. 09. 2019, 15:44, celkem upraveno 1 x.

mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od mandrinka »

pavelpmi píše:http://avherald.com/h?article=4cc3cf15&opt=0

Zajímavé komentáře. :D


Asi letěl nějaký začínající, nezkušený pilot, že ho flaps asymmetry vyvedla z rovnováhy. Dá se přistát i bez flaps.

mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od mandrinka »

pettte píše:
Globik píše:
pettte píše:
Tak neznalý člověk věří, že jej letecká společnost, které mimochodem zaplatil, dopraví včas. Asi věřili,l že i u SW jsou technické problémy na úrovni západoevropský aerolinií, tedy ve zlomcím promile z uskutečněných letů.
Jejich chybou bylo, že si nezjistili s čím SW lítá a také jaká je jejich bezpečnostní "kultura", a tady to vztahuji na roztržený plášť "ocasu" v Egyptě nebo "polokluzácký let" z Řecka.
Pokud nejsou úplně hloupí, tak 1-2 pleny měli u sebe. Ale nemůžeš tvrdit, že v očekávání toho nejhoršího, si měli vzít půklu odbaveného kufru na palubu, aby se následně hádali s posádkou za nadváhu, která by asi nechtěla slyšet o tom, že JSOU PŘEDVÍDAVÍ A ZNAJÍ "KVALITY SW" a proto si berou sebou pleny, náhradní oblečení, teplé oblečení pro zcela běžné nocování ( v případě SW) na studené podlaze v letištní hale.

Já si myslím, že jsou již dostatečně poučeni, a svou zkušenost s SW budou šířit dále, aby si každý jedinec dobře rozmyslel, jestli poletí s SW.

Na 5-6 hodin (to je čas bez zpoždění, kdy nemáš přístup ke kufrům) 1-2 pleny??? Kolik váží třeba 10 plen? Nula nula nic. Kolik váží léky? Pokud se nemýlím, tak váha příručáku je u SW 8 kg na osobu. Nějaké mikiny (kdyby byla v letadle zima) a 2-3 převlečení pro děti váží kolik? Promiň, ale cestuju s dětmi přes půlku zeměkoule, cesta nám trvá i 30 hodin, obvykle mám limit 8 kg (+ batůžek) na osobu, máme s sebou převážené cennosti, hry, tablety, sluchátka, masívní powerbanky, jídlo (děti z palubního menu nesnědí skoro nic), několikeré převlečení pro všechny, polštáře atd. a bez problémů se do limitů vejdeme.


Ale podle tvých rad by to tak měl dělat každý! Měl by počítat s nejhorším a to se opravdu na palubu letadla SW nevejde. Snad kdyby si pořídili Airbus Beluga, tak by to asi šlo. =))


Měli by uvažovat, zda vedle příručáku by neměli mít cestující právo na jedno zavazadlo poslední záchrany s sebou na palubu pro případ mimořádných situací, ať už na zemi nebo ve vzduchu. V zavazadlu by mohl být například padák :).

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od flyingblue »

pavelpmi píše:http://avherald.com/h?article=4cc3cf15&opt=0

Zajímavé komentáře. :D


OM-HEX neni letadlo SmartWings a predpokladam, ze i posadka je Air Explore. Takze mam za to, ze je to off-topic v tomhle vlakne :-)


Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 228
Registrován: 23. 01. 2016, 17:44
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Paul1 »

flyingblue píše:
pavelpmi píše:http://avherald.com/h?article=4cc3cf15&opt=0

Zajímavé komentáře. :D


OM-HEX neni letadlo SmartWings a predpokladam, ze i posadka je Air Explore. Takze mam za to, ze je to off-topic v tomhle vlakne :-)


Žádný OT to není. Sice to není letadlo Smartwings, ale líta pro Smartwings (QS1691). Když si najmeš na rekonstrukci bytu firmu ABC, která ji provede pomocí prací živnostníků Franty, Pepy a Karla, tak když se něco nepodaří, tak nepůjdeš po Frantovi nebo Karlovi, ale budeš to reklamovat firmě ABC.
Uznávám ale, že každý to má jinak a ty bys třeba honil Pepu :D

bilbo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 183
Registrován: 31. 08. 2017, 17:01
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, VIE, STR
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od bilbo »

Paul1 píše:
flyingblue píše:
pavelpmi píše:http://avherald.com/h?article=4cc3cf15&opt=0

Zajímavé komentáře. :D


OM-HEX neni letadlo SmartWings a predpokladam, ze i posadka je Air Explore. Takze mam za to, ze je to off-topic v tomhle vlakne :-)


Žádný OT to není. Sice to není letadlo Smartwings, ale líta pro Smartwings (QS1691). Když si najmeš na rekonstrukci bytu firmu ABC, která ji provede pomocí prací živnostníků Franty, Pepy a Karla, tak když se něco nepodaří, tak nepůjdeš po Frantovi nebo Karlovi, ale budeš to reklamovat firmě ABC.
Uznávám ale, že každý to má jinak a ty bys třeba honil Pepu :D

Co se incidentu týče, není na tom vůbec co řešit, banální záležitost. Co se komentářů na AH týče, mám pocit že to vše psal jeden a ten samý člověk :)

jorge
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 79
Registrován: 15. 08. 2007, 22:01
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od jorge »

Včera jsem letěl 737-900 TVS. Před výstupem hlásily letušky, že předek letadla má zůstat sedět a že kvůli vyvážení začnou vystupovat řady 24 a dále. Cestující však hlášení ignorovali a ani letušky neprojevily žádnou snahu jim ve výstupu zabránit, naopak se s každým s úsměvem rozloučily. Další střípek do mozaiky safety culture u TVS. Pokud letuška není schopná na cestující zařvat a usadit je, když mají sedět, tak v tom letadle nemá co dělat.

(i jinak celkový dojem z palubního servisu katastrofální)

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od flyingblue »

Paul1 píše:
flyingblue píše:
pavelpmi píše:http://avherald.com/h?article=4cc3cf15&opt=0

Zajímavé komentáře. :D


OM-HEX neni letadlo SmartWings a predpokladam, ze i posadka je Air Explore. Takze mam za to, ze je to off-topic v tomhle vlakne :-)


Žádný OT to není. Sice to není letadlo Smartwings, ale líta pro Smartwings (QS1691). Když si najmeš na rekonstrukci bytu firmu ABC, která ji provede pomocí prací živnostníků Franty, Pepy a Karla, tak když se něco nepodaří, tak nepůjdeš po Frantovi nebo Karlovi, ale budeš to reklamovat firmě ABC.
Uznávám ale, že každý to má jinak a ty bys třeba honil Pepu :D


A ty jsi chtel neco reklamovat?

Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 228
Registrován: 23. 01. 2016, 17:44
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Paul1 »

flyingblue píše:
Paul1 píše:
flyingblue píše:
OM-HEX neni letadlo SmartWings a predpokladam, ze i posadka je Air Explore. Takze mam za to, ze je to off-topic v tomhle vlakne :-)


Žádný OT to není. Sice to není letadlo Smartwings, ale líta pro Smartwings (QS1691). Když si najmeš na rekonstrukci bytu firmu ABC, která ji provede pomocí prací živnostníků Franty, Pepy a Karla, tak když se něco nepodaří, tak nepůjdeš po Frantovi nebo Karlovi, ale budeš to reklamovat firmě ABC.
Uznávám ale, že každý to má jinak a ty bys třeba honil Pepu :D


A ty jsi chtel neco reklamovat?


Ne, jen jsem ti chtěl tím přirovnáním říct, že za lety pronajatými letadly odpovídá taky SW :wink:

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od pettte »

Paul1 píše:
flyingblue píše:
Paul1 píše:
Žádný OT to není. Sice to není letadlo Smartwings, ale líta pro Smartwings (QS1691). Když si najmeš na rekonstrukci bytu firmu ABC, která ji provede pomocí prací živnostníků Franty, Pepy a Karla, tak když se něco nepodaří, tak nepůjdeš po Frantovi nebo Karlovi, ale budeš to reklamovat firmě ABC.
Uznávám ale, že každý to má jinak a ty bys třeba honil Pepu :D


A ty jsi chtel neco reklamovat?


Ne, jen jsem ti chtěl tím přirovnáním říct, že za lety pronajatými letadly odpovídá taky SW :wink:


Je to jasně dáno právním řádem České republiky. reklamaci podáváš u subjektu, se kterým jsi uzavřel smlouvu, bez ohledu na to, kolik subdodavatelů se v řetězci nachází.
To jen někteří "pomatenci a fanatičtí zastánci " SW se tu snaží fabulovat, když skutečnost je zcela jiná.
Není to už nějaká sekta? Svědci Smartwingsovi?

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od flyingblue »

Paul1 píše:
flyingblue píše:
Paul1 píše:
Žádný OT to není. Sice to není letadlo Smartwings, ale líta pro Smartwings (QS1691). Když si najmeš na rekonstrukci bytu firmu ABC, která ji provede pomocí prací živnostníků Franty, Pepy a Karla, tak když se něco nepodaří, tak nepůjdeš po Frantovi nebo Karlovi, ale budeš to reklamovat firmě ABC.
Uznávám ale, že každý to má jinak a ty bys třeba honil Pepu :D


A ty jsi chtel neco reklamovat?


Ne, jen jsem ti chtěl tím přirovnáním říct, že za lety pronajatými letadly odpovídá taky SW :wink:


To sice pravda, nicmene vyse uvedeny incident s klapkama neni zadne drama a resila ho cizi posadka cizi spolecnosti. Takze vyvozovat z toho napriklad to, zda jsou posadky TVS spravne vytrenovane nebo zda ma TVS spravne postupy, je irelevantni.

Mimochodem je super, ze mi z jedne strany nadavaji, ze jsem hater SmartWings a z druhe, ze jsem clenem jejich fanclubu :-)

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od hafi »

ad bezpečnostní znalosti posádky TVS.

Letěli jsme teď v srpnu PRG-NAP a zpět. Měl jsem sebou dětskou autosedačku - na palubě k užití na sedačce. S tou autosedačkou už jsem měl 4 lety s FlyDubai (s jedním minoritním problémem způsobeným spíše nevhodnou komunikací), kamarád si ji půjčil na 2 lety s Ryanairem, a nejméně 8 letů při dvou cestách do USA s dámou, od níž jsem ji kdysi koupil. Je to jedna z mála sedaček schválených pro užití v letadle, je na ní nějaká oficiální nálepka a v tomto ohledu s tím nikdy nebyl problém. Obdobně to nebyl problém při prvním letu - při nástupu jsem ukázal, že tam je nálepka, kladně odpověděl, že ji uchytit umím a dál nikdo nic neřešil.

Při letu zpět jsme nastupovali zadními dveřmi, letušce jsem se snažil ukázat nálepku, nicméně nejevila o ní zájem - zjevně naprosto netušila, že by měla.
Měli jsme místa A, B, C. Přidělal jsem autosedačku na A, usadil dítě, ženu a sebe. V čemž dorazil jiný steward (hádám vedoucí kabiny), že potřebuje vidět nálepku. Remcal jsem, že jsem ji ukazoval kolegyni, ta to samozřejmě zapřela.
Vyndal jsem dítě, uvolnil sedačku, steward si vyfotil nálepku, řekl, že v pořádku a odešel.
Připnul jsem sedačku, usadil dítě.
Dorazil steward s nějakým manuálem, kde měl vyfocené obdobné nálepky prý schválené ÚCL a ta moje tam nebyla, sedačku tedy není možné použít během vzletu a přistání, během letu je mu to fuk.
OK, naštestí v letadle je pár volných míst, mj. C hned řadu za námi. Asi s předpokladem, že dcera bude chtít sedět u okna, navrhuje, abych sedačku připnul tam. To je naprosto šílené ohrožení bezpečnosti cestujících na místech A a B, neb přes sedačku se v podstatě nedá dostat do uličky. Tedy si přesedám já, dcera jde na mé místo.
Po chvíli se vrací steward, že po konzultaci s kapitánem už jim užití sedačky nevadí a dcera si může přesednout zpět (na to už dlabem, další přesedání se nám nechce, navíc šlo především o bezpečnou přepravu autosedačky, vyšší bezpečnost pasažéra je v letadle zanedbatelná a vyšší pohodlí sice dává smysl, ale na 90minutovém letu je to rovněž fuk).

Jedna věc je návrh připnutí sedačky na to místo C - to by v případě nouze výrazně omezilo možnost výstupu z těch dvou míst za sedačkou - přelézt autosedačku je v podstatě ekvivalentně složité jako přelézt přes opěradla do jiné řady.
Druhá věc je, že zaprvé příliš nevěděli, za druhé buď měli nepřesné informace ohledně předpisů, nebo má sedačka opravdu není schválená ÚCL pro provoz v letadlech a kapitán ze své vůle dovolil porušení těchto předpisů. Narozdíl od jednomotoráku je to celkem blbost, nicméně i tak to dle mě ukazuje lehký bordel.

smradlava zizala
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 56
Registrován: 25. 09. 2015, 08:26
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od smradlava zizala »

Jen se tady zeptam, je možnost, že kvůli aféře letu s jedním motorem, může uzavřít některá země pro TVS vzdušný letecky prostor?

bilbo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 183
Registrován: 31. 08. 2017, 17:01
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, VIE, STR
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od bilbo »

smradlava zizala píše:Jen se tady zeptam, je možnost, že kvůli aféře letu s jedním motorem, může uzavřít některá země pro TVS vzdušný letecky prostor?

Ne


Odpovědět