Brno - Tuřany

Brno, Karlovy Vary, Ostrava a další letiště...
Odpovědět
HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od HighFlyer »

Fabo píše:K veci zas nic. Ze me to neprekvapuje

Petr31 je takový Jiří Ovčáček tohoto fóra, od něho nemůžeš očekávat k věci. Opakuje tady lži o dotacích Wizz Airu, zásadně neodpovídá na otázky o ekonomických parametrech klíčových pro zahájení/provozování linek (protože o nich nemá ani ponětí), a o to vehementněji trollí.


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Fabo »

HighFlyer píše:
Fabo píše:K veci zas nic. Ze me to neprekvapuje

Petr31 je takový Jiří Ovčáček tohoto fóra, od něho nemůžeš očekávat k věci. Opakuje tady lži o dotacích Wizz Airu, zásadně neodpovídá na otázky o ekonomických parametrech klíčových pro zahájení/provozování linek (protože o nich nemá ani ponětí), a o to vehementněji trollí.


Rikam, ze me to neprekvapuje :D

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Petr31 »

Fabo píše:
HighFlyer píše:
Fabo píše:K veci zas nic. Ze me to neprekvapuje

Petr31 je takový Jiří Ovčáček tohoto fóra, od něho nemůžeš očekávat k věci. Opakuje tady lži o dotacích Wizz Airu, zásadně neodpovídá na otázky o ekonomických parametrech klíčových pro zahájení/provozování linek (protože o nich nemá ani ponětí), a o to vehementněji trollí.


Rikam, ze me to neprekvapuje :D


Omlouvám se ostatním za OT, ale nemám rád, když mě někdo uráží jen proto, že mám odlišný názor!

Pevně věřím pánové, že se vám ulevilo, viníka jste už identifikovali, takže už nic nebrání, aby do Brna zítřkem počínaje začala lítat jedna renomovaná ajrolinka za druhou....moc se na to těším. Vidím, že být skeptik s odlišným názorem na základě životních zkušeností na leteckém fóru je vyloučené, i když nedávná minulost i současnost mi dává za pravdu.

Pro HF - žádná tvrdá data jsem nikdy nesliboval ani neslibuji, to ze mě pořád páčíš ty. Pravděpodobně bez podrobné analýzy nejsi schopen asi ani vyjít z domu a pak jen urážíš všechny kdo s tebou nesouhlasí. Pokud jsem u Wizzu popletl pokus o vydírání s ukončenými dotacemi, omlouvám se. Ale komu vlastně? Nicméně dodám, že taktéž dlouhodobě považuji LC ajrolinky s jejich obchodním modelem za velmi problematické a letectví škodící.

A pro hluchoněmé autisty ještě jednou a naposledy! Dlouhodobě a konzistentně zastávám názor (přestože jako letecký fanda bych si zajímavá spojení a letadla v Brně přál), že vzhledem k několika známým okolnostem jsem velmi skeptický ohledně možností rozvoje pravidelného leteckého spojení Brna (i ostatních českých a moravských regionálních letišť) se světem. Zkušenosti Cirrus, BMI a dalších to ukazují přesvědčivě.

A přestože se mě tady snažíte dehonestovat a dělat ze mě trolla, přeji vám hezký večer!

PS: Očekávám samozřejmě že mi napíšete, proč do Brna spojení vázne a čí je to vlastně chyba...pokud za to teda nemůžu já.... :ymdevil:

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od HighFlyer »

Petr31 píše:Omlouvám se ostatním za OT, ale nemám rád, když mě někdo uráží jen proto, že mám odlišný názor!

Lež není názor. Na ten Wizz Air uz jsme te tady upozornili nekolikrat a ted jsi opet zopakoval lež, ze pobiral v Brne dotace. To je vedome lhani. Jako Jiří Ovčáček.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Petr31 »

HighFlyer píše:
Petr31 píše:Omlouvám se ostatním za OT, ale nemám rád, když mě někdo uráží jen proto, že mám odlišný názor!

Lež není názor. Na ten Wizz Air uz jsme te tady upozornili nekolikrat a ted jsi opet zopakoval lež, ze pobiral v Brne dotace. To je vedome lhani. Jako Jiří Ovčáček.


Ok, takže WIZZ jen vydíral, ale dotace nepobíral. Jsem rád , že v tom mám konečně jasno a slibuji, že už to fakt nepopletu :crazy: Dotace tedy dostávalo jen BMI a jak to dopadlo víme. Doufám, že jsi konečně šťastný, spokojený, že ti nepraskla žilka a už ti tedy nic nebrání kvalifikovaně zodpovědět, kde udělali soudruzi v NDR chybu a proč ty zatracené ajrolinky pořád nepochopily, že mají do Brna okamžitě začít lítat :D Nařídíte jim to? Moc se těším, že mi v tom konečně uděláš jasno.... :ymdevil:

PS: Pokud to nevíš, tak jsi prvotřídní demagog, tady na foru patříš k naprosté špičce. Nejdřív se mě snažíš nachytat na tom, že nevím, jaké bylo pozadí letů Cirrusu do Brna.....řešilo se to několik před mým příchodem na forum (vlákno má 300 stránek) a pak mi tady předhazujete Wizzair, za což jsem se omluvil klidně se omluvím znova, nicméně to JE NAPROSTO IRELEVANTNÍ. Ale pořád jste přesvědčeni, že Brno má skvělý potenciál....a chyba že je někde jinde....
Naposledy upravil(a) Petr31 dne 25. 09. 2019, 21:25, celkem upraveno 1 x.


HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od HighFlyer »

Udelal jsem chybu, nakrmil jsem trolla. Vsem ostatnim ctenarum a prispevatelum se omlouvam. Beru si z toho ponauceni.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Petr31 »

HighFlyer píše:Udelal jsem chybu, nakrmil jsem trolla. Vsem ostatnim ctenarum a prispevatelum se omlouvam. Beru si z toho ponauceni.


Nikomu se neomlouvej se a laskavě odpověz, protože mě tady jen urážíš ale na odpověď jsi nějak zapomněl!

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od pepa007 »

Kluci, vážně, běžte s těmadle žabomyšíma válkama do… jinýho vlákna. Díky.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Fabo »

Petr31 píše:
HighFlyer píše:Udelal jsem chybu, nakrmil jsem trolla. Vsem ostatnim ctenarum a prispevatelum se omlouvam. Beru si z toho ponauceni.


Nikomu se neomlouvej se a laskavě odpověz, protože mě tady jen urážíš ale na odpověď jsi nějak zapomněl!


Tohle bych mohl rict ja tobe.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od HighFlyer »

pepa007 píše:Kluci, vážně, běžte s těmadle žabomyšíma válkama do… jinýho vlákna. Díky.

Již jsem se omluvil a dám si záležet na tom, abych chybu nezopakoval.

zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od zbozivulekral »

Petr31 píše:Dotace tedy dostávalo jen BMI a jak to dopadlo víme.


Ehm... V tomhle případě padlo celý BMI, ne linka do Mnichova. Kdyby BMI nezkrachovalo, Mnichov by se lítal,ač s dotací, dál.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od HighFlyer »

RAdek píše:Kromě Londýna už i Berlín je v prodeji do října 2020. Bergamo zatím ne. Frekvence 2x týdně zůstává.

Navic BGY od W19 zmena casu nedelnich letu:

......7 BGYBRQ 0640 0805
......7 BRQBGY 0830 0955

Ten smer BGYBRQ je v nedeli tak brzy jedno velký špatný.

Streda je celkem cajk, tak jak byla ve W18:

..3.... BGYBRQ 1105 1230
..3.... BRQBGY 1255 1420

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od HighFlyer »

zbozivulekral píše:
Petr31 píše:Dotace tedy dostávalo jen BMI a jak to dopadlo víme.

Ehm... V tomhle případě padlo celý BMI, ne linka do Mnichova. Kdyby BMI nezkrachovalo, Mnichov by se lítal,ač s dotací, dál.

To muzes napsat jeste 10x, ale Jirka Ovcacek se vrati a po jedenacte napise, ze "BMI dotace dostavalo a jak to dopadlo vime." K tomu po jedenacte doda, ze Wizz Air "odesel, kdyz skoncily dotace". A po osme, ze prvni pokus o BRQMUC v roce 2005 "zkousela Lufthansa".

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Petr31 »

HighFlyer píše:
zbozivulekral píše:
Petr31 píše:Dotace tedy dostávalo jen BMI a jak to dopadlo víme.

Ehm... V tomhle případě padlo celý BMI, ne linka do Mnichova. Kdyby BMI nezkrachovalo, Mnichov by se lítal,ač s dotací, dál.

To muzes napsat jeste 10x, ale Jirka Ovcacek se vrati a po jedenacte napise, ze "BMI dotace dostavalo a jak to dopadlo vime." K tomu po jedenacte doda, ze Wizz Air "odesel, kdyz skoncily dotace". A po osme, ze prvni pokus o BRQMUC v roce 2005 "zkousela Lufthansa".


A nepřipadáš si už opravdu trapně? :crazy: :crazy: :crazy: Že s BMI velká spokojenost díky časům a proměnlivé spolehlivosti nebyla, to vědí kromě tebe asi všichni. A to, že po lince uvolněné krachem BMI nikdo jiný okamžitě neskočil, taky o lecčems vypovídá. Můžeš hádat třikrát, možná ti to dojde. Wizz, i když je to irelevantní, jsme si vysvětlili několikrát a vztah a Cirrus - Lufthansa taky, napsal jsem ti že číst stovky stránek v celém vlákně fakt nebudu a dohledávat, že článek na airways.cz v roce 2005 byl dle tebe spin taky ne. Laskavě mi pošli odkaz!

Možná to nevíš, ale Lufthansa má v Brně asi od roku 2005 centrum služeb, takže je naprosto jasné, že centrála LH jen prodávala letenky....a vůbec nevěděla / nezajímala se, jak ta linka lítaná svým partnerem Cirrusem je / nebo není obsazovaná a jestli by nestálo za ji nějak dál rozvíjet. Třeba s jiným partnerem, více frekvencemi a větším letadlem.

https://lh-intouch.com/sites/brno/
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... opy-322932
https://www.novinky.cz/kariera/clanek/l ... e-40178854

Rád bych připomněl všem co to nesledují, o čem tady debatujeme. Celá tato diskuse je o tom, že já tvrdím, že ačkoliv bych Brnu spoustu zajímavých linek přál, jsem zvlášť v současné době, kdy ajrolinky všude kolem padají jako hrušky na podzim a další balancují na hraně přežití, velmi skeptický a vysvětlil jsem proč. Proč bych měl být optimista se mi ale z nějakého neznámého důvodu zdráháte sdělit...

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od RAdek »

RAdek píše:
Kromě Londýna už i Berlín je v prodeji do října 2020. Bergamo zatím ne. Frekvence 2x týdně zůstává.

Navic BGY od W19 zmena casu nedelnich letu:

......7 BGYBRQ 0640 0805
......7 BRQBGY 0830 0955

Ten smer BGYBRQ je v nedeli tak brzy jedno velký špatný.

Streda je celkem cajk, tak jak byla ve W18:

..3.... BGYBRQ 1105 1230
..3.... BRQBGY 1255 1420


Já jsem včera odpoledne viděl v mobilu nahozené lety do BGY do července 2020, ale se změnou na pátek a pondělí. Koupit to nešlo. Dnes už to zase vidím jen do března, takže jak to nakonec bude a jestli vůbec, se teprve uvidí. Resp. kde jsi dohledal ty svoje časy?


Odpovědět