Letadla FA

Letadla Fischer Air * Discovery Link * Air Ostrava * Air Terrex * ...
Odpovědět
Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Příspěvek od Pavel »

Lucky píše:No asi to zaplati ten kdo jsi bude chtil ty letadla pronajmou az to bude mozne.Protoze bez platneho osvedceni o udrzbe s tim letat nemuze.

no spíš to všechno nakonec bude muset zaplatit leasingovka,pokud ty letadla neprodá i s tím dluhem...obě letadla mají OLZ odebraný,což nebude nic jednoduchého ho získat zpět


Lucky
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 711
Registrován: 30. 01. 2005, 18:43
Stav: Offline

Příspěvek od Lucky »

Rekl bych ze jedina sance je ze to budou delat kluci z tezke udzby CSA protoze na letisti uz asi neni nikdo jinykdo by to zvladl.Myslim tim ze CSA ma potrebne vybaveni.Jinak by me zajimalo jakse to dela kdyz je letadlo dlouhodobe odstaveno na letisti kde takove moznosti nejsou?Jestli se treba neumoznuje prelet nekam kde se ta velka prohlidka provede.Kdyz k nam letelo jedno letadlo tak meli omezeni na vzdalenost kterou mohli uletet a pri kazdem mezipristani se delala prohlidka letadla.Proto se ptam je-li to mozne i pri dlouhem odstaveni.
Naposledy upravil(a) Lucky dne 27. 03. 2006, 22:30, celkem upraveno 1 x.

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Příspěvek od Pavel »

Lucky píše:Rekl bych ze jedina sance je ze to budou delat kluci z tezke udzby CSA protoze na letisti uz asi neni nikdo jinykdo by to zvladl.Myslim tim ze CSA ma potrebne vybaveni.Jinak by me zajimalo jakse to dela kdyz je letadlo dlouhodobe odstaveno na letisti kde takove moznosti nejsou?Jestli se treba neumoznuje prelet nekam kde se ta velka prohlidka provede.Kdyz k nam letelo OK-VGZ tak meli omezeni na vzdalenost kterou mohli uletet a pri kazdem mezipristani se delala prohlidka letadla.Proto se ptam je-li to mozne i pri dlouhem odstaveni.


po dlouhodobém stání se musí udělat předepsané práce,aspoň ty základní,zalítnout a pokud úřad vydá povolení dovést někam do servisu....pokud na letišti šla udělat konzervace,tak se počítá že na tom samém letišti půjde udělat i odkonzervace....a na LKPR kde je velká servisní báze není problém (opět za pěkné peníze) to letadlo uvést do takového stavu,že hned z LKPR může vzít na palubu cestující

Návštěvník
Stav: Offline

Příspěvek od Návštěvník »

Na strankach Airfleets se u letadla SP-FVO uvadi dodani k Centralwings na 01.04.06 i kdyz novou registraci SP-LME tam jeste nemaji.Na strankach Lotnictwo.net maji dodani k Centralwings 03.06.Nevite tedy nekdojestli uz je toto letadlo skutecne v provozu?

Lucky
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 711
Registrován: 30. 01. 2005, 18:43
Stav: Offline

Příspěvek od Lucky »

Anonymous píše:Na strankach Airfleets se u letadla SP-FVO uvadi dodani k Centralwings na 01.04.06 i kdyz novou registraci SP-LME tam jeste nemaji.Na strankach Lotnictwo.net maji dodani k Centralwings 03.06.Nevite tedy nekdojestli uz je toto letadlo skutecne v provozu?


Sakra ten prispevak jsem psal ja akorat jsem nebyl prihlaseny tak to ze mne udelalo anonyma.A jeste neco pridetailnim prohlizeni fotek jsem si vsiml ze na vstupnich dverich a ovladani Airstairs jsou nalepene SECURITY SEALS a ja jsem ty letadla videl drive otevrena s nejakym osobnim autem ktere u nich stalo a tak by me zajimalo co je za znacku na tom SEALU.Taky jsem si vsiml toho ze maji kola na pridaku prikrita nejakym cernym igelitem coz drive nebylo.A tak by me zajimalo kdo to udelal kdyz prece nejsou uzavrene zadne smlouvy o udrzbe tech letadel nebo ze by to byla inciativa nejakeho byvaleho zamestnance?? :D


Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Příspěvek od Pavel »

Lucky píše:
Anonymous píše:Na strankach Airfleets se u letadla SP-FVO uvadi dodani k Centralwings na 01.04.06 i kdyz novou registraci SP-LME tam jeste nemaji.Na strankach Lotnictwo.net maji dodani k Centralwings 03.06.Nevite tedy nekdojestli uz je toto letadlo skutecne v provozu?


Sakra ten prispevak jsem psal ja akorat jsem nebyl prihlaseny tak to ze mne udelalo anonyma.A jeste neco pridetailnim prohlizeni fotek jsem si vsiml ze na vstupnich dverich a ovladani Airstairs jsou nalepene SECURITY SEALS a ja jsem ty letadla videl drive otevrena s nejakym osobnim autem ktere u nich stalo a tak by me zajimalo co je za znacku na tom SEALU.Taky jsem si vsiml toho ze maji kola na pridaku prikrita nejakym cernym igelitem coz drive nebylo.A tak by me zajimalo kdo to udelal kdyz prece nejsou uzavrene zadne smlouvy o udrzbe tech letadel nebo ze by to byla inciativa nejakeho byvaleho zamestnance?? :D


stará se o ně ta samá firma,která se například stará i o letadla SkyEurope

Lucky
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 711
Registrován: 30. 01. 2005, 18:43
Stav: Offline

Příspěvek od Lucky »

Pavel píše:
Lucky píše:
Anonymous píše:Na strankach Airfleets se u letadla SP-FVO uvadi dodani k Centralwings na 01.04.06 i kdyz novou registraci SP-LME tam jeste nemaji.Na strankach Lotnictwo.net maji dodani k Centralwings 03.06.Nevite tedy nekdojestli uz je toto letadlo skutecne v provozu?


Sakra ten prispevak jsem psal ja akorat jsem nebyl prihlaseny tak to ze mne udelalo anonyma.A jeste neco pridetailnim prohlizeni fotek jsem si vsiml ze na vstupnich dverich a ovladani Airstairs jsou nalepene SECURITY SEALS a ja jsem ty letadla videl drive otevrena s nejakym osobnim autem ktere u nich stalo a tak by me zajimalo co je za znacku na tom SEALU.Taky jsem si vsiml toho ze maji kola na pridaku prikrita nejakym cernym igelitem coz drive nebylo.A tak by me zajimalo kdo to udelal kdyz prece nejsou uzavrene zadne smlouvy o udrzbe tech letadel nebo ze by to byla inciativa nejakeho byvaleho zamestnance?? :D


stará se o ně ta samá firma,která se například stará i o letadla SkyEurope


Tak to je dobre,ale prece jen me napada otazka kdo to plati kdyz situce kolem nich je takova jaka je.Jinak nejake informace o provozu SP-FVO respektive SP-LME nemas??

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Příspěvek od Pavel »

Lucky píše:
Pavel píše:
Lucky píše:
Anonymous píše:Na strankach Airfleets se u letadla SP-FVO uvadi dodani k Centralwings na 01.04.06 i kdyz novou registraci SP-LME tam jeste nemaji.Na strankach Lotnictwo.net maji dodani k Centralwings 03.06.Nevite tedy nekdojestli uz je toto letadlo skutecne v provozu?


Sakra ten prispevak jsem psal ja akorat jsem nebyl prihlaseny tak to ze mne udelalo anonyma.A jeste neco pridetailnim prohlizeni fotek jsem si vsiml ze na vstupnich dverich a ovladani Airstairs jsou nalepene SECURITY SEALS a ja jsem ty letadla videl drive otevrena s nejakym osobnim autem ktere u nich stalo a tak by me zajimalo co je za znacku na tom SEALU.Taky jsem si vsiml toho ze maji kola na pridaku prikrita nejakym cernym igelitem coz drive nebylo.A tak by me zajimalo kdo to udelal kdyz prece nejsou uzavrene zadne smlouvy o udrzbe tech letadel nebo ze by to byla inciativa nejakeho byvaleho zamestnance?? :D


stará se o ně ta samá firma,která se například stará i o letadla SkyEurope


Tak to je dobre,ale prece jen me napada otazka kdo to plati kdyz situce kolem nich je takova jaka je.Jinak nejake informace o provozu SP-FVO respektive SP-LME nemas??


o exFIT nic nevím,naposledy vím,že byl ve WAW odstaven se zbořeným křídlem a podle všeho i s vyndaným APU,ale od té doby netuším

Lucky
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 711
Registrován: 30. 01. 2005, 18:43
Stav: Offline

Příspěvek od Lucky »

Na strankach www.lotnictwo.net je foto naseho byvaleho OK-FIT a dnes jiz SP-LME ktery se nachazi v lakovne a tak jiz zadne letadlo Fischer ve vzduchu zatim neuvidime.
tady je odkaz http://lotnictwo.net/foto.php?id=125474
a jeste jedna fotka http://lotnictwo.net/foto.php?id=125486
Jinak letadlo ma letat nove destinace ve Spanelsku a Recku

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Příspěvek od Pavel »

Lucky píše:Na strankach www.lotnictwo.net je foto naseho byvaleho OK-FIT a dnes jiz SP-LME ktery se nachazi v lakovne a tak jiz zadne letadlo Fischer ve vzduchu zatim neuvidime.
tady je odkaz http://lotnictwo.net/foto.php?id=125474
a jeste jedna fotka http://lotnictwo.net/foto.php?id=125486
Jinak letadlo ma letat nove destinace ve Spanelsku a Recku


docela zbytečně vyhozené peníze za nový lak v dubnu 2005....
http://www.planes.cz/foto1.asp?mode=det ... K&jazyk=cz

Lucky
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 711
Registrován: 30. 01. 2005, 18:43
Stav: Offline

Příspěvek od Lucky »

Vyhozene penize to asi jsou Centralwings maji ve flotile 734 pujcenou od Aegan airlines a taky tam maji jen napis Centralwings jinak je masina v barvach Aegan.Takhle jsme mohli modreho ptaka jeste nekde videt letet.Ale alespon ho potkal lepsi osud nez FUN a FAN.

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Máte někdo nějaký informace o osudu FAN a FUN? STojí pořád na staré dráze na Ruzyni?

Air-Spotter
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 86
Registrován: 17. 09. 2005, 15:01
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Air-Spotter »

skater píše:Máte někdo nějaký informace o osudu FAN a FUN? STojí pořád na staré dráze na Ruzyni?

Když sem namosled jel okolo, tak tam ještě byly. Je to asi dva týdny.

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Příspěvek od Pavel »

Air-Spotter píše:
skater píše:Máte někdo nějaký informace o osudu FAN a FUN? STojí pořád na staré dráze na Ruzyni?

Když sem namosled jel okolo, tak tam ještě byly. Je to asi dva týdny.


jsou tam stále a ještě nějakou dobu tam budou...

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Než je buldozerem nahrnou do Šárky........ :shock:


Odpovědět