Pet letu po Evrope za supr cenu....

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
OK-WAB
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 17. 08. 2005, 11:25
Stav: Offline

Příspěvek od OK-WAB »

Aha,ježiš dneska mam nějaky zkraty.Ja se na Italska letiště moc neorientuji.


skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

OK-WAB píše:Aha,ježiš dneska mam nějaky zkraty.Ja se na Italska letiště moc neorientuji.


To máš OK...já mám zkraty permanentně...

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

OK-WAB píše:A mohl by mi nikdo říc přibližnou cenu?Nebo když bych chtěl aby to stálo co nejméně tak se vyplatí nakoupit třeba teď na říjen - listopad? ja mam teď v tom pěkný guláš našel jsem něco se Smartem do Říma a tam a zpět i taxy mi to nahlásilo cenu 17014 kč bylo to na student agency a to se mi zdá docela málo.Tak nevím...třeba mám špatný odhad.


...pokud se ti zdá, že cena 17014 Kč za let Smartem do Říma a zpět je "docela málo"...tak jsi v pohodě a nemusíš už nic hledat - za ty prachy si můžeš zaletět kam se ti zachce... :lol:

P.S.: Můžeš si prosím ve svých textech dát pozor na záměnu slova "někdo, někde.." za "nikdo, nikde.." ...vždycky mi to padne do oka :shock: :wink:

Skyfan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 289
Registrován: 04. 05. 2006, 19:57
Stav: Offline

Skyfan

Příspěvek od Skyfan »

skater/OK-WAB: Je to presne tak a urcite se to vyplati co nejdriv

OK-WAB
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 17. 08. 2005, 11:25
Stav: Offline

Příspěvek od OK-WAB »

No tak to jsem rád...snad se proletím mám v plánu 5.července směr itále se Smart Wings nebo Sky Europe spíš smart


vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

OK-WAB: Nejlepší máš rezervovat, aspoň v případě SW a Sky, přímo na jejich stránkách, Studentagency si účtuje další manipulační poplatek. Řím jde samozřejmě taky, ale jak už jsem psal, otočku nestihneš, to je technicky nemožné a ubytování Tě to okamžitě dost prodraží, pokud se chceš jenom proletět. V nejlevnějších penzionech a hotelích typu Formule, Etap atd. počítej minimálně s 30Eury na noc. Sám letím letos na podobný výlet do Dortmundu v srpnu s Easy, zpáteční letenka vč. tax 1300Kč, nocleh v Etap hotelu 34Eur.
Z Tvého pohledu se mi zdá rozumné to Bergamo - proletíš se a budeš moct porovnat dvě LC společnosti.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Jafa: 17014 je nějaká blbost, všechny termíny začátkem července mi vychází na 3500-4200Kč vč. tax za oba směry.

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

vitezslav píše:Jafa: 17014 je nějaká blbost, všechny termíny začátkem července mi vychází na 3500-4200Kč vč. tax za oba směry.


...no to máš recht! Tu cenu našel OK-WAB, tak jsem na to reagoval... :wink:

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

Tak jsem zpatky z me Grand European M80 Rallye: za 201,88EUR 6 segmentu a 7302 mil, z nichz 4172 je levelovych... Akorat presnost neni vysadou Alitalie, vsech 6 letu bylo vice ci mene zpozdeno. A kdo kritizuje oschle bagety u CSA, at se jednou do Milana proleti s AZ.

Skyfan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 289
Registrován: 04. 05. 2006, 19:57
Stav: Offline

Smart - Bergamo

Příspěvek od Skyfan »

OK-WAB: Jenom bacha, aby nezustalo jenom u planu. Se SmartWings je to vzdycky loterie, staci se podivat, kolik letu zas maj zrusenych :-(

milos
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 125
Registrován: 25. 10. 2004, 17:17
Stav: Offline

Příspěvek od milos »

OK-WAB píše:Mám opět touhu proletět se letadlem...Chtěl bych vyzkoušet Smart Wings,Sky Europe nebo easy jet.Chci letět nikam jedno kam a hned zpátky...neví nikdo o nějaké levné nabídce?Hledám ale jak koukám na časy tak potřeboval bych nikam přiletět a cca za 4 - 6 hodin zase odletět do PRG.Kdo je podle cen nejlepší?Nechce se mi za tohle moc ustrácet...ale zase se chci pěkně proletět.


ja jsem si loni dal Stansted s Easyjet a zpatky do Brna stejny den s Ryanair - to jeste jezdil ten autobus z brnenskeho letiste na florenc, na stanstedu by se mela dat stihnout navsteva outletu v braintree
http://www.freeportplc.com/braintree/

koukal jsem ted na letovy rad - prilet na Stansted je 10:40 a odlet ve 13:35, takze tam toho casu moc neni ...

samozrejme se da zpatky letet i s easy v 13:35 anebo v zime v 18:25

OK-WAB
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 17. 08. 2005, 11:25
Stav: Offline

Příspěvek od OK-WAB »

Já nevím ale chtěl bych se proletět levně a hlavně s airbusem....boeingy nemám moc v oblibě sice se sním mockrát neletěl párkrát Bulgarian air charter LZ-BOJ 733 a nic moc....airbus je airbus....já kdybych měl dneska prachy tak založím novou leteckou společnost začal bych se třema a320 popřipadě 319 a začal bych linky o ktere je zajem a čsa ani žadny paprdove jako smart do nich nelítá.

Ali2
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 118
Registrován: 15. 01. 2005, 10:55
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Smart - Bergamo

Příspěvek od Ali2 »

Skyfan píše:OK-WAB: Jenom bacha, aby nezustalo jenom u planu. Se SmartWings je to vzdycky loterie, staci se podivat, kolik letu zas maj zrusenych :-(


S tim se neda nez souhlasit. Kupoval jsem ted letenky na rijen do Rima a sic Smart vychazel o 350,- na osobu levnejc, radeji se proletime se Sky a v NG series .)

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

Pokud se chces jen proletet, tak ten Stansted s easy je celkem OK (pocitej ale s tim, ze toho na Stanstedu moc zajimavyho neuvidis, mozna budes mit po 2 hodinach oranzovy barvy plny zuby :D - jen je nutne si vcas zaridit letenky (ted se divam na ceny a pokud chces letet hodne levne, driv nez v zari by to nebylo, az do konce srpna jsou uz letenky dost drahy, pod 2500 Kc se nedostanes)...nebo vyzkouset tu kombinaci s tim Ryanem, nebo kombinaci Stansted/Gatwick (ale za vlak bys dal skoro stejne jako za letenku) Ja letel v unoru takhle na den kolem 10 hod. s easy PRG-STN (850 Kc) a vecer v 21:15 s CSA LHR-PRG (3312 Kc) - chtel jsem chvili pobyt v centru Londyna, takze jsem volil nazpet CSA protoze odletali z Londyna nejpozdeji - a bylo to super.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Já byl v STN loni na den s Eazy, tehdy se létalo ráno tam a večer zpět. Na STN jsem tudíž strávil asi 7h. Na prolétnutí je to super, pokud někdo touží po A319-já tehdy letěl s G-EZIO, která byla v provozu 5 týdnů. Ale k vidění tam není téměř nic, krom carterů a carga. Navíc prakticky není odkud se koukat, vždy je člověk od dráhy daleko. Jinak, OK-WAB, pokud nelétáš hodně často, rozdíl mezi A320 a B737 není nijak markantní, ani v pohodlí, i když pár lidí se mnou možná nebude souhlasit.... Já bych ted rozhodně z LC dopravců upřednostnil 737NG Sky.


Odpovědět