Cestovky v Nemecku

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Cestovky v Nemecku

Příspěvek od alesesl »

Nekdo tady vzpominal ze se daji sehnat dobre zajezdy v nemeckych cestovkach s odletem v nemecku.

Nemuzu to tady nikde najit. Muze mi nekdo poradit a napsat odkaz na tyto stranky.

Dekuji


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Cestovky v Nemecku

Příspěvek od pepa007 »

alesesl píše:Nekdo tady vzpominal ze se daji sehnat dobre zajezdy v nemeckych cestovkach s odletem v nemecku.

Nemuzu to tady nikde najit. Muze mi nekdo poradit a napsat odkaz na tyto stranky.

Dekuji


Bylo to v tématu SE a administrativní poplatek

http://forum.airways.cz/viewtopic.php?t ... c&start=30


dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od dejavu »

Osobni zkusenosti z Ltur.com a transorient.de - U prvniho lze nakupovat na internetu, zajezdy toho druheho u nas prodava rudolfreisen.cz. Pri platbe v EUR je cena stejna (mozna +2% za pojisteni) jako na jejich webu.
Dalsi moznosti je trh zajezdu na velkych nemeckych letistich.

dcvojta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 154
Registrován: 14. 05. 2006, 10:41
Pohlaví: muž
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od dcvojta »



alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

Dekuji ji vsem za prispevky

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Cestovky v Nemecku

Příspěvek od Kamyl »

alesesl píše:Nekdo tady vzpominal ze se daji sehnat dobre zajezdy v nemeckych cestovkach s odletem v nemecku.

Nemuzu to tady nikde najit. Muze mi nekdo poradit a napsat odkaz na tyto stranky.

Dekuji


Jeste doporucuju www.nacesty.cz, my nakonec jeli pres tuhle agenturu, je to pouze zprostredkovatelska agentura, shrnujici ty nejlepsi last - minuty z Nemecka. Uvedene ceny opravdu sedi s nabidkou uvedenou primo na strankach nemeckych cestovek (nekolikrat jsem overoval) a ma jednu vyhodu (obvzlast pro lidi, co neumi nemecky, pripadne anglicky) - komunikace v cestine.

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Cestovky v Nemecku

Příspěvek od dejavu »

Kamyl píše:Jeste doporucuju www.nacesty.cz, my nakonec jeli pres tuhle agenturu, je to pouze zprostredkovatelska agentura, shrnujici ty nejlepsi last - minuty z Nemecka. Uvedene ceny opravdu sedi s nabidkou uvedenou primo na strankach nemeckych cestovek (nekolikrat jsem overoval) a ma jednu vyhodu (obvzlast pro lidi, co neumi nemecky, pripadne anglicky) - komunikace v cestine.


Stranky to jsou pekny, jak je v Nemecku zvykem, tak uvadi operatora, ale nikde jsem nenasel jejich adresu... Az na justice.cz. A to mi moc koser nepripada.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Cestovky v Nemecku

Příspěvek od Kamyl »

dejavu píše:
Kamyl píše:Jeste doporucuju www.nacesty.cz, my nakonec jeli pres tuhle agenturu, je to pouze zprostredkovatelska agentura, shrnujici ty nejlepsi last - minuty z Nemecka. Uvedene ceny opravdu sedi s nabidkou uvedenou primo na strankach nemeckych cestovek (nekolikrat jsem overoval) a ma jednu vyhodu (obvzlast pro lidi, co neumi nemecky, pripadne anglicky) - komunikace v cestine.


Stranky to jsou pekny, jak je v Nemecku zvykem, tak uvadi operatora, ale nikde jsem nenasel jejich adresu... Az na justice.cz. A to mi moc koser nepripada.


No abych se priznal, nenapadlo me se podivat na adresu, protoze me ihned kontaktovali (na zaklade vyplneni "poptavky", uvedene na jejich strankach) a to e-mailem (zaslali cestovni prihlasku) i telefonicky a vsude v zahlavich mejlu i kdekoliv jinde na dokumentech, ktere mi zaslali, meli adresu uvedenou. Ale je pravda, ze by tu adresu meli mit i na webu, melo by to byt, souhlas. :wink:

Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Příspěvek od Tonda 2 »

jakou máte zkušenost s časovou spolehlivostí německých charterterů,jde mi o to,jestli si mám kupovat linkovku na německé letiště,nebo se mám kodrcat autem...

Lakakomi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 16. 05. 2006, 20:10
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Lakakomi »

Právě - to je pro mě největší překážka - jet z Prahy autem do Mnichova nebo do Drážďan. Bojim se koupit letenku...

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

Tonda 2 píše:jakou máte zkušenost s časovou spolehlivostí německých charterterů,jde mi o to,jestli si mám kupovat linkovku na německé letiště,nebo se mám kodrcat autem...


No ja se kodrcal autem, jelikoz jsem bohuzel z Ostravy a tak bych musel stejne min. do PRG a to uz mi vyjde skoro nastejno, jestli jedu 400km do PRG nebo necelych 600km primo do LEJ. Co se tyce spolehlivosti, nemuzu rict, jak to je obvykle, zazil jsem pouze 1 let z LEJ a jeden zpatecni z PUJ, ale pri letu tam, hodinka zpozdeni, planovany odlet byl 7:25, skutecny 8:20, let zpatky temer na minutu presne, jak odlet, tak i prilet do LEJ. Ale lze to i vysledovat (teda mluvim jen o spolecnosti LTU) na strankach www.ltu.com - nasel jsem tam nekde i zpetne spoustu letu, kdy u kazdeho letu byl psan planovany odlet a skutecny odlet. Totez i u priletovych casu a pokud me pamet neklame, tak to bylo celkem OK, zadne excesy jako predvadi treba TVS jsem tam nevidel.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

Lakakomi píše:Právě - to je pro mě největší překážka - jet z Prahy autem do Mnichova nebo do Drážďan. Bojim se koupit letenku...


DRS je celkem bez problemu - 2 hodiny z Prahy, ale je tam kriticky usek od Lovosic na Cinovec - tam kdyz se neco stane, tak je konec. Onehda jsem letel ze SXF, tam mi to z Prahy trvalo 3,5 hodiny. MUC je taky celkem v pohode, vyhodou je, ze letiste je na strane prijezdu od Prahy (po dalnici), taky je to nejakych 3,5 hodiny. Muj tajny tip je NUE, coz se taky da stihnout za 3 hodiny.

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

Do DRS se dá z Prahy či Ústí n/L využít i vlak - na Dresden-Hauptbahnhof pak stačí přestoupit na S-Bahn a člověk je za několik minut přímo na letišti. Dá se tak vyhnout tomu tragickému úseku Teplice - Cínovec (ono to ovšem ani na té německé straně není žádná sláva - já tam jel naposled koncem roku a na každých pár kilometrech byla silnice svedena do jednoho pruhu a doprava byla řízena semafory). Obrovskou nevýhodou vlaku však je, že DB jsou strašně drahé a zpáteční jízdenka PRG - DRS pro 2 osoby vyjde na cca 77 Euro...

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

MK píše:Obrovskou nevýhodou vlaku však je, že DB jsou strašně drahé a zpáteční jízdenka PRG - DRS pro 2 osoby vyjde na cca 77 Euro...


To je nevýhoda zaviněná ČD - všechny jízdenky prodávané z ČR do Německa jsou NEHORÁZNĚ drahé! Když se to kupuje obráceně, tak je to výrazně levnější...


Odpovědět