Letenka Florida - Praha

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
lenttillka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 15. 03. 2004, 21:06
Stav: Offline

Letenka Florida-Praha

Příspěvek od lenttillka »

Poradi mi nekdo kde sehnat co nejlevnejsi letenku z Floridy?Mesta Tampa ci Orlando,termin libovolny v druhe polovine cervna.Prilet samozrejme do Prahy.Pocet prestupu nehraje roli.Predem dekuji.


Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Letenka Florida - Praha

Příspěvek od Zlin142 »

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
Poradi mi nekdo kde sehnat co nejlevnejsi letenku z Floridy?Mesta Tampa ci Orlando,termin libovolny v druhe polovine cervna.Prilet samozrejme do Prahy.Pocet prestupu nehraje roli.Predem dekuji.
<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

A to chceš jednosměrnou letenku nebo se budeš vracet i zpátky - délka pobytu často zádadně určuje cenu pobytu! Jestli pouze one-way, pak bych doporučoval www.airhitch.org , který sice vyžaduje velkou flexibilitu - být schopná odletět z Tampy, Orlanda, ale Miami, Atlanty, apod. a počítat s tím, že můžeš skončit v Paříži, Amstrdamu, aj. ale vzhledem k rozmachu "levných" aerolinek v Evropě by to neměl být problém si dokoupit i další let do Prahy.

letajicismoula
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 260
Registrován: 15. 03. 2003, 19:48
Stav: Offline

Letenka Florida - Praha

Příspěvek od letajicismoula »

A má s tím arhitch.org někdo praktické zkušenosti? Připadá mi to spíše jako výtvor nějakého grafomana než projekt, který by mohl fungovat a přinést reálnou úsporu při cestování letadlem.

Změněno uživatelem - letajicismoula na 04/05/2004 23:195

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5911
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Online

Letenka Florida - Praha

Příspěvek od Globik »

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
A má s tím arhitch.org někdo praktické zkušenosti? Připadá mi to spíše jako výtvor nějakého grafomana než projekt, který by mohl fungovat a přinést reálnou úsporu při cestování letadlem.


Změněno uživatelem - letajicismoula na 04/05/2004 23:195
<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

Praktické zkušenosti nemám, ale vím, že to kdysi fakt fungovalo, byla o tom zmínka v budgetových turistických průvodcích.


Změněno uživatelem - Globík na 05/05/2004 15:31:27


Odpovědět