Zastání pro TVS

Zamčeno
Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Zastání pro TVS

Příspěvek od Ziti »

Zdáááár lidičkové! Já vám musím něco říct. Když si to tady tak čtu, tak je ve své podstatě Travel Service chudák. Zpozdí se jim pár letadel a lidi z toho akorát dělají povyk. Tohle se stane každý letecký společnosti, a spíš vezměte na vědomí, že TVS není ČS, ani žádná jiná velká letecká společnost, a tudíž nemá 50 letadel. Pak, když jedno letadlo vypadne, je to sice hned znát, ale uznejte, že letadlo je jenom stroj a není bezchybný, spíš buďte rádi, že existují tak dobří letečtí mechanici, kteří to dají do kupy a éro může znova vyrazit a bezpečně vás dopravit tam, kam je vám po vůli.... Když se tady někteří lidi vyjadřují takovým způsobem, jako tady občas čtu, pak se nedivte tomu, že tady zaměstnanci TVS jej obhajují, místy sice nevhodně, ale osobně si myslím, že může být Vik rád, že takový lidi má. Osobně vy sami (nevím, jak kdo) asi moc zkušeností s podnikáním nemáte, ale asi byste si taky na svou firmu hnůj házet nenechali....

Abyste si nemysleli, že jsem nějaká zaměstnankyně, která tuhle společnost hájí, můj postoj k ní je čistě neutrální, jenže když vidím, jak na ní někteří plivou, tak se jich na jednu stranu musím zastat. Lidi jsou v dnešní době hrozný, myslím, že to nejenom nelétající personál ví, ale především stevardi a piloti by o tom mohli hodiny a hodiny vyprávět.... Protostě, když to vidím, musím se jich zastat, ikdyž je pravda, že by tady nemuseli používat sprostá slova a nesnižovat se na úroveň těch, kteří je používají. Teď si tady asi někdo myslí, že jsem zarytá zaměstnankyně TVS, ale skutečně to tak není, určitě vám tady někdo potvrdí, že žádná Zita Hlaváčková (já) v TVS nedělá, ale studuje VŠ (to už můžu říct jenom já sama). Zanedlouho však TVS navštívím osobě kvůli mé diplomce, tak doufám, že to bude v poho 8)

Mějte se dobře, přeji stevardům a pilotům TVS hodně trpělivosti, ale hlavně se nenechte vytáčet, s tím, jací lidi jsou nic nenaděláme, svět holt nikdy k obrazu svému nepředěláme... Nashledanou někdy na palubě některého z vašich letadel. 8)


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Nikdo na nikoho neplive - to je statistika. A borci v TVS, hlavně CC, by měli začít nejdřív u sebe. Ale tuhle diskusi už jsme snad uzavřeli, ne? Ta už nic novýho nepřinese. Kdo není blbej, tak si z ní svoje už vzal :wink:

honza.letec
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 44
Registrován: 27. 06. 2006, 10:59
Stav: Offline

Re: Zastání pro TVS

Příspěvek od honza.letec »

Ziti píše:Zdáááár lidičkové! Já vám musím něco říct. Když si to tady tak čtu, tak je ve své podstatě Travel Service chudák. Zpozdí se jim pár letadel a lidi z toho akorát dělají povyk. Tohle se stane každý letecký společnosti, a spíš vezměte na vědomí, že TVS není ČS, ani žádná jiná velká letecká společnost, a tudíž nemá 50 letadel. Pak, když jedno letadlo vypadne, je to sice hned znát, ale uznejte, že letadlo je jenom stroj a není bezchybný, spíš buďte rádi, že existují tak dobří letečtí mechanici, kteří to dají do kupy a éro může znova vyrazit a bezpečně vás dopravit tam, kam je vám po vůli.... Když se tady někteří lidi vyjadřují takovým způsobem, jako tady občas čtu, pak se nedivte tomu, že tady zaměstnanci TVS jej obhajují, místy sice nevhodně, ale osobně si myslím, že může být Vik rád, že takový lidi má. Osobně vy sami (nevím, jak kdo) asi moc zkušeností s podnikáním nemáte, ale asi byste si taky na svou firmu hnůj házet nenechali....

Abyste si nemysleli, že jsem nějaká zaměstnankyně, která tuhle společnost hájí, můj postoj k ní je čistě neutrální, jenže když vidím, jak na ní někteří plivou, tak se jich na jednu stranu musím zastat. Lidi jsou v dnešní době hrozný, myslím, že to nejenom nelétající personál ví, ale především stevardi a piloti by o tom mohli hodiny a hodiny vyprávět.... Protostě, když to vidím, musím se jich zastat, ikdyž je pravda, že by tady nemuseli používat sprostá slova a nesnižovat se na úroveň těch, kteří je používají. Teď si tady asi někdo myslí, že jsem zarytá zaměstnankyně TVS, ale skutečně to tak není, určitě vám tady někdo potvrdí, že žádná Zita Hlaváčková (já) v TVS nedělá, ale studuje VŠ (to už můžu říct jenom já sama). Zanedlouho však TVS navštívím osobě kvůli mé diplomce, tak doufám, že to bude v poho 8)

Mějte se dobře, přeji stevardům a pilotům TVS hodně trpělivosti, ale hlavně se nenechte vytáčet, s tím, jací lidi jsou nic nenaděláme, svět holt nikdy k obrazu svému nepředěláme... Nashledanou někdy na palubě některého z vašich letadel. 8)



A o čem budeš psát diplomku?

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Zastání pro TVS

Příspěvek od Ziti »

honza.letec píše:
Ziti píše:Zdáááár lidičkové! Já vám musím něco říct. Když si to tady tak čtu, tak je ve své podstatě Travel Service chudák. Zpozdí se jim pár letadel a lidi z toho akorát dělají povyk. Tohle se stane každý letecký společnosti, a spíš vezměte na vědomí, že TVS není ČS, ani žádná jiná velká letecká společnost, a tudíž nemá 50 letadel. Pak, když jedno letadlo vypadne, je to sice hned znát, ale uznejte, že letadlo je jenom stroj a není bezchybný, spíš buďte rádi, že existují tak dobří letečtí mechanici, kteří to dají do kupy a éro může znova vyrazit a bezpečně vás dopravit tam, kam je vám po vůli.... Když se tady někteří lidi vyjadřují takovým způsobem, jako tady občas čtu, pak se nedivte tomu, že tady zaměstnanci TVS jej obhajují, místy sice nevhodně, ale osobně si myslím, že může být Vik rád, že takový lidi má. Osobně vy sami (nevím, jak kdo) asi moc zkušeností s podnikáním nemáte, ale asi byste si taky na svou firmu hnůj házet nenechali....

Abyste si nemysleli, že jsem nějaká zaměstnankyně, která tuhle společnost hájí, můj postoj k ní je čistě neutrální, jenže když vidím, jak na ní někteří plivou, tak se jich na jednu stranu musím zastat. Lidi jsou v dnešní době hrozný, myslím, že to nejenom nelétající personál ví, ale především stevardi a piloti by o tom mohli hodiny a hodiny vyprávět.... Protostě, když to vidím, musím se jich zastat, ikdyž je pravda, že by tady nemuseli používat sprostá slova a nesnižovat se na úroveň těch, kteří je používají. Teď si tady asi někdo myslí, že jsem zarytá zaměstnankyně TVS, ale skutečně to tak není, určitě vám tady někdo potvrdí, že žádná Zita Hlaváčková (já) v TVS nedělá, ale studuje VŠ (to už můžu říct jenom já sama). Zanedlouho však TVS navštívím osobě kvůli mé diplomce, tak doufám, že to bude v poho 8)

Mějte se dobře, přeji stevardům a pilotům TVS hodně trpělivosti, ale hlavně se nenechte vytáčet, s tím, jací lidi jsou nic nenaděláme, svět holt nikdy k obrazu svému nepředěláme... Nashledanou někdy na palubě některého z vašich letadel. 8)



A o čem budeš psát diplomku?


Porovnání společností Travel Service a ČSA na poli české charterové letecké přepravy. Plusy, mínusy, atd. atd., no ztrátka, čím více toho bude, tím lépe. Ty jsi z TVS a chceš mi helpnout? :wink:

honza.letec
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 44
Registrován: 27. 06. 2006, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od honza.letec »

Ne, jen mě zajmalo co tě na TVS zajímá:-)


Fantomas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 08. 05. 2006, 11:21
Stav: Offline

Příspěvek od Fantomas »

rozdil mezi CSA a TVS ? Delam s obema a muzu ti rict ze CSA lita relativne nacas, TVS nekdy nestiha. CSA je absolutne neflexibilni spolecnost ( vazne komunikace, neco po nich chces a reknou ti ze dnes uz ne, zkuste zitra, ne to nejde, ale to musite dat vedet 14dni predem a podobne)(proto napriklad nespokojenej EXIM) TVS je pohotovejsi a pro cestovku vice v poho, jdou vice do extremu, a v podstate i na posledni chvili ti udelaji neco naco kolikkrat nemas narok. (bavime se o cestovkach a charteru) CSA ma svoje kouzlo v tom ze jsou sice tak trochu nemoderni ale maji svoje tempo, vis co muzes asi cekat , protoze funguji uz x let stejne. CSA funguje po strance pravid.letu. Charter hodnotim ja osobne o neco hur nez TVS.
V CSA mas na kazdou oblast X lidi , U TVS to dela mnohem min lidi. U CSA mas na vse patro lidi u kafe... Lidi u CSA nejsou nauceni makat, na vse maji cas,( a tohle ja nedelam to dela ten a ten nooo ale dnes zrovna neni v praci... zkuste v pondeli ... ) asi tak nejak to chodi v CSA.
Neurazim CSA ale spoustu vyhod, volne letenky , odbory a ja nevim co ,to je to co zajima zamestnance CSA uplne prvni, prace je na druhem miste... Udrzba je v podstate detto. Udrzba je kvalitna, je na supr urovni, CSA je bezpecna spolecnost, TVS taky pracuje na udrzbe nekompromisne a jejich letadla jsou naprosto OK ale rozdil je na prvni pohled.. Opet flexibilita.. v CSA maji nahradni stroj, to u TVS neexistuje. Proto lidi v TVS jsou flexibilnejsi, kazdy zamestnanec ma sirsi rozhled, kezdy ten jedinec ma mnohem vice skoleni, vidi i do oblasti ktere nejsou jeho praci ale diky tomu je schopnejsi reagovat a vyresit problem klidne i v 01:30 v noci.
Jasne ze ted nekdo vytahne argument jak se mu ztratil kocarek a TVS mu ho tyden hledali ... ale ja tady pisu o vecech , ktere normani clovek nepozna, nesetka se s nima. Je to vnitrek, komunikace, odbornost .

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »


Fantomas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 08. 05. 2006, 11:21
Stav: Offline

Příspěvek od Fantomas »

American píše:http://www.airliners.net/discussions/general_aviation/read.main/2913080/6/#ID2913080

už je to i ve světě :lol:

bavime se tady o TVS (charter) ne o SW . tak si prepni na jablicka tady se probiraji hrusticky. Vis? to nas ucila uz soudruzka ucitelka na ZS...

VeeOne
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 20. 09. 2004, 10:17
Stav: Offline

Příspěvek od VeeOne »

I think honestly that is totally no way for a carrier to behave, and I will certainly never book with QS again, ever. I wonder if they'll last long with such vulture tactics.
:D :D :D :D :D :D :D :D

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Fantomas píše:
American píše:http://www.airliners.net/discussions/general_aviation/read.main/2913080/6/#ID2913080

už je to i ve světě :lol:

bavime se tady o TVS (charter) ne o SW . tak si prepni na jablicka tady se probiraji hrusticky. Vis? to nas ucila uz soudruzka ucitelka na ZS...


Tomu se asi říká pokrok, nás už učili, že máme umět si věci spojovat a SW je jen obchodni znacka, produkt, QS. :lol: Když je tady asi 10 témat skoro o tom samém, tak je snad jedno, kam to napíšu. Jinak tedy k tématu. Z pohledu cestujícího je ČSA společnost, která má styl. QS nikoliv. Tim nezpochybnuju nic, co bylo napsano. Do hloubky do toho nevidim.

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

American píše:http://www.airliners.net/discussions/general_aviation/read.main/2913080/6/#ID2913080

už je to i ve světě :lol:


Možná se tak informace dostane do povědomí více lidí v celém světě a pak už bude SW vozit jen viti, mucco a dalších pár dalších věrných...teda vozit....posílat si peníze tam a zpět za virtuální lety...a přitom lítat chartery...

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

skater píše:
American píše:http://www.airliners.net/discussions/general_aviation/read.main/2913080/6/#ID2913080

už je to i ve světě :lol:


Možná se tak informace dostane do povědomí více lidí v celém světě a pak už bude SW vozit jen viti, mucco a dalších pár dalších věrných...teda vozit....posílat si peníze tam a zpět za virtuální lety...a přitom lítat chartery...


Víš, proč Smart Wings ruší ony lety? Ten důvod je jednoduchý: daný let si zabookuje málo lidí, pak je pro ně nevýhodný letět s pár lidma na palubě, hlavně z finančního hlediska. Schválně si zkuste představit, kolik asi stojí navigace po cestě, odbavení letadla, poplatky za přistání, technické kontroly před letem, palivo atd. Tohle už je neduha low-cost aerolinek
a za 190 Kč se s tímhle holt počítat musí... Komu se to nelíbí, bude muset asi létat na kobercích :lol: Já s SW nikdy neletěla, takže ctím zásadu neznám = nesoudím, ale pokud se to někomu nelíbí, tak tady máme luxusní žluté autobusy StudentAgency, která je mnohonásobně dražší, zpoždění xhodin - omluva za to pro ně naprosto neexistuje, to vše vám umocní příjemná a sympatická, 100kg stevardka... Prosím, poslužte si....

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

honza.letec píše:Ne, jen mě zajmalo co tě na TVS zajímá:-)


Víš, co já si musím dát nejdřív dohromady osnovu, co bude ty nejvyšší zajímat, hlavně je potřeba to probrat s kantorem, u kterého tu diplomku budu dělat. Bez konzultací se do toho pouštět nebudu, nerada dělám něco, aby mě s tím pak někdo poslal někam... Takže to vyřeším jednoduše: nejdřív očichám terén, pak obvolám TVS a zjistím, kdo by mi mohl pomoci (určitě bych ráda získala nějaké zajímavosti, třeba názory palubního personálu, jenže já tam nikoho neznám :cry:, tohle taky umějí nevyšší ocenit, když se přidá nějaká ta perlička...). No, uvidíme...

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Pan Am »

Ziti píše:Víš, proč Smart Wings ruší ony lety? Ten důvod je jednoduchý: daný let si zabookuje málo lidí, pak je pro ně nevýhodný letět s pár lidma na palubě, hlavně z finančního hlediska. Schválně si zkuste představit, kolik asi stojí navigace po cestě, odbavení letadla, poplatky za přistání, technické kontroly před letem, palivo atd. Tohle už je neduha low-cost aerolinek
a za 190 Kč se s tímhle holt počítat musí... Komu se to nelíbí, bude muset asi létat na kobercích :lol: Já s SW nikdy neletěla, takže ctím zásadu neznám = nesoudím, ale pokud se to někomu nelíbí, tak tady máme luxusní žluté autobusy StudentAgency, která je mnohonásobně dražší, zpoždění xhodin - omluva za to pro ně naprosto neexistuje, to vše vám umocní příjemná a sympatická, 100kg stevardka... Prosím, poslužte si....


Ziti, co tu píšeš není neduh low-cost aerolinií, ale neduh Smart Wings. Budu rád, když mi jmenuješ některý low-cost z EU, který postupuje stejně jako SW.

Zkus se trochu víc poinformovat, jak to funguje u jiných nízkonákladových aerolinií, než sem začneš psát dezinformace.

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Pan Am píše:
Ziti píše:Víš, proč Smart Wings ruší ony lety? Ten důvod je jednoduchý: daný let si zabookuje málo lidí, pak je pro ně nevýhodný letět s pár lidma na palubě, hlavně z finančního hlediska. Schválně si zkuste představit, kolik asi stojí navigace po cestě, odbavení letadla, poplatky za přistání, technické kontroly před letem, palivo atd. Tohle už je neduha low-cost aerolinek
a za 190 Kč se s tímhle holt počítat musí... Komu se to nelíbí, bude muset asi létat na kobercích :lol: Já s SW nikdy neletěla, takže ctím zásadu neznám = nesoudím, ale pokud se to někomu nelíbí, tak tady máme luxusní žluté autobusy StudentAgency, která je mnohonásobně dražší, zpoždění xhodin - omluva za to pro ně naprosto neexistuje, to vše vám umocní příjemná a sympatická, 100kg stevardka... Prosím, poslužte si....


Ziti, co tu píšeš není neduh low-cost aerolinií, ale neduh Smart Wings. Budu rád, když mi jmenuješ některý low-cost z EU, který postupuje stejně jako SW.

Zkus se trochu víc poinformovat, jak to funguje u jiných nízkonákladových aerolinií, než sem začneš psát dezinformace.


To přece po ziti nemůžeš chtít...pak by napsala do diplomky, že SW je v rušení letů unikátem na světě a to by asi vedení TVS nechtělo slyšet....natož část v diplomce.. :)


Zamčeno