Zastání pro TVS

Zamčeno
skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

mikki píše:caf Dider

My s bratrem, ktery zije v anglii davame bolsevikovi(SW) rok, maximalne dva 8)


Nestraš nás, to tak dlouho?


dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

mikki: jezis ja nemam vuci SkyEurope zadnou averzi, kde si na to prisel? Sky docela obdivuji...zkus si precist me predesle prispevky...si chtel citovat asi nekoho jineho...

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Pan Am píše: Svým vystupováním si zesměšnila nejen sebe, ale i významné vodoinstalaterství z Benešova zabývající se prodejem zájezdů pod značkou Expandia Travel.


dider píše:Jestli mas problem se seznamit tak zkus treba libim se ti....


:lol: :lol: :lol:

Díky "odborným leteckým" příspěvkům Ziti je tu celkem veselo... :lol:

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

Jafa píše:
Pan Am píše: Svým vystupováním si zesměšnila nejen sebe, ale i významné vodoinstalaterství z Benešova zabývající se prodejem zájezdů pod značkou Expandia Travel.


dider píše:Jestli mas problem se seznamit tak zkus treba libim se ti....


:lol: :lol: :lol:

Díky "odborným leteckým" příspěvkům Ziti je tu celkem veselo... :lol:


Nebojte, jako MISS Benešov 2005 nemám problém se seznámit :lol: A už nechte těch keců o něčím zesměšňování, sami moc dobře víte, že je to z vaší strany jen obyčejná závist, holt já za to nemůžu, že jsem založila úspěšný business :lol: :lol: :lol: , no jo, to se někdo má, co?

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Ziti píše:MISS Benešov 2005


:lol: :lol: :lol:

Hele Ziti, vidělas film Hoří, má panenko?


VeeOne
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 20. 09. 2004, 10:17
Stav: Offline

Příspěvek od VeeOne »

Ziti píše:Nebojte, jako MISS Benešov 2005 nemám problém se seznámit :lol: A už nechte těch keců o něčím zesměšňování, sami moc dobře víte, že je to z vaší strany jen obyčejná závist, holt já za to nemůžu, že jsem založila úspěšný business :lol: :lol: :lol: , no jo, to se někdo má, co?

Hele, ty úspěšný byznyse, to ti můžou závidět tak možná jezeďáci, spousta lidí se má podstatně líp než ty a mohla by si tu tvojí agenturu koupit na hraní, včetně tebe. Svět nekončí cedulí s červeně přeškrtnutým nápisem Benešov.:wink:

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Miluju tohle téma...do těch ostatních chodím pro informace, do tohoto díky směšné podnikatelce Ziti pro zábavu....

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

skater píše:Miluju tohle téma...do těch ostatních chodím pro informace, do tohoto díky směšné podnikatelce Ziti pro zábavu....


Hele, zlato, důležitý je být především úspěšný, což se mi jaksi podařilo a jestli se to někomu nelíbí, tak to už holt jeho problém.... 8) Začni to dělat taky a třeba mi budeš rovnocenným konkurentem, to, co je k založení cestovky potřeba, už jsem tady zveřejňovala, takže stačí na to jenom hodit bulvy :lol:

Občas si říkám, že kdyby na světě nebyli blbci, tak by se tady jeden unudil k smrti :lol: :lol: :lol:

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

VeeOne píše:Hele, ty úspěšný byznyse, to ti můžou závidět tak možná jezeďáci, spousta lidí se má podstatně líp než ty a mohla by si tu tvojí agenturu koupit na hraní, včetně tebe. Svět nekončí cedulí s červeně přeškrtnutým nápisem Benešov.:wink:


To víš, zlato, každý si máme co závidět, jezeďáci mě cestovku, já jim zase holínky od hnoje.... Tak už to na tom světě chodí, to už jsi měl vědět dávno, ještě před tím, než jsi jaksi tátovi utekl z poklopce....

Hele, a smím vědět, co děláš ty, když se máš líp jak já? To to kydání hnoje tak vynáší? Sakra, že jsem si radši nezaložila JZD :lol:

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

Ziti píše:To víš, zlato, každý si máme co závidět, jezeďáci mě cestovku, já jim zase holínky od hnoje.... Tak už to na tom světě chodí, to už jsi měl vědět dávno, ještě před tím, než jsi jaksi tátovi utekl z poklopce....

Hele, a smím vědět, co děláš ty, když se máš líp jak já? To to kydání hnoje tak vynáší? Sakra, že jsem si radši nezaložila JZD :lol:

Ziti fascinuje me, jak se musis temer v jakemkoliv threadu do kazdeho trefovat, navazet a chytat za slova. :evil: Takze mi to neda a tentokrat si dovolim za slovo chytnout ja. VeeOne nenapsal, ze on se ma lepe, nez ty (pokud umim dobre cist), ale doslova: ...spousta lidí se má podstatně líp než ty..., takze nez zase neco inteligentniho ze sebe vysypes, tak si to predtim poradne precti.
P.S. Jinak tenhle tvuj prispevek je vazne na urovni absolventa zvlastni skoly :evil:

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

skater píše:Miluju tohle téma...do těch ostatních chodím pro informace, do tohoto díky směšné podnikatelce Ziti pro zábavu....


No buď rád. Aspoň se pak můžeš pochlubit že znáš jednu "MISS" a "úspěšnou podnikatelku" k tomu... :lol: :roll:

beetlebum
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 05. 04. 2006, 09:11
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od beetlebum »

Což takhle uspořádat MISS Airways? Bude to nejen soutěž krásy, ale kandidátky budou muset rovněž prokázat hluboké vědomosti z oblasti letectví.
Ziti, jdeš do toho? :lol: Možná by jsi mohla mít bikiny v barvách SW?

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

beetlebum píše:Což takhle uspořádat MISS Airways? Bude to nejen soutěž krásy, ale kandidátky budou muset rovněž prokázat hluboké vědomosti z oblasti letectví.
Ziti, jdeš do toho? :lol: Možná by jsi mohla mít bikiny v barvách SW?


To vůbec není špatnej nápad. :twisted: Ale dam je tady bohužel tolik, že by každá získala minimálně titul Vicemiss :lol: .

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Ziti píše:
skater píše:Miluju tohle téma...do těch ostatních chodím pro informace, do tohoto díky směšné podnikatelce Ziti pro zábavu....


Občas si říkám, že kdyby na světě nebyli blbci, tak by se tady jeden unudil k smrti :lol: :lol: :lol:


Má slova...a proto tě tady máme....

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Ziti píše:Hele, zlato, důležitý je být především úspěšný, což se mi jaksi podařilo a jestli se to někomu nelíbí, tak to už holt jeho problém.... 8) Začni to dělat taky a třeba mi budeš rovnocenným konkurentem, to, co je k založení cestovky potřeba, už jsem tady zveřejňovala, takže stačí na to jenom hodit bulvy :lol:

Občas si říkám, že kdyby na světě nebyli blbci, tak by se tady jeden unudil k smrti :lol: :lol: :lol:


Já ti úspěch přeju...dokonce si myslím, že tvá činnost je záslužná...každému se jednou může rozbít doma voda a sehnat kvalitního a úspěšného vodoinstalatéra může být někdy fuška..takže je dobře, že tvá firma existuje...
Horší už je to s tvým vedlejšákem, kde tvá cestovní agentura mi uživatelsky přívětivým vyhledávačem letenek nabídla za 65 tis. to, co jinde mi jiná cestovní agentura sehnala za 25 tis. (PRG-SJO-PRG v 04/2007).


Zamčeno