Stewardka vs. odřené auto

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
adamickm
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 113
Registrován: 06. 02. 2006, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Stewardka vs. odřené auto

Příspěvek od adamickm »

Tento pribeh se vam odehral minuly tyden,zastavil jsem se svym zbrusu novym vozem na parkovisti stareho ruzynskeho letiste,vystoupil a jak je mym dobrym zlozvykem tak jsem hned v tlamaku vypaloval svoji znackovou Ronsonku,cekajici na sveho kolegu.Vedle me stal nejaky americky model auta ale pres ten dym z cigarety jsem nevidel co je to za typ.Mezi mym autem a jeho byl tak metr rozestup.Pri sledovani pristavajicich letadel a sneni o tom jak jsem chtel byt jako maly pilotem nahle do me nekdo vrazil,leknu se a ohlednu a koukam ze metrova cesta patrne nestacila moc hezke blondate slecne ktera ovsem mela problem ze na ni bylo vylozene vydet ze ona je ta "NEKDO".byla to stewardka ČSA (poznavaci znaky:Bila ID karta a kufrik pro posadky s logem CSA :) )Slecna delala jako bych tam vubec nestal ale co,tak jsem nad tim mavl rukou.Slysim jak nastupuje do auta na miste spolujezdce,otvira dvere a najednou ta nadherna rana jak se setkaji dva plechy,hned mi bylo jasne o co jde a pri nevericnem pozorovanim jak jsou dvere jejiho auta zaryte v boku meho auta jsem se strnulym vyrazem cekal ze se neco bude dit,ona slecna se jen koukla v rychlosti na ty dvere,lehce pohla hlavou a nastoupila do sveho vozu,timto chci jen poprosit danou stewardku pokud na toto forum treba chodi at se nad sebou troskku zamysli,ze krasa,blond vlasy a prace stewardky ji rozhodne nedavaji pocit ze ji patri cely svet ikdyz se tak tvarila a ze metalicky lak na novem aute take zrovna neni vec ktera se da opravit za basu piva :wink: a ze priste by nemusela narazit na tak klidneho cloveka :wink:
No tak tohle spis na forum moc nepatri ale myslim si ze jestli treba ma nekdo nejakou zabavnou historku jako jsem tu napsal,ktera mi samozrejme malem roztrhala srdce a penezenku tak at ji sem napise,obcas je to zajimave poctenicko.
S pranim pekneho dne ADA


pivko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 28. 08. 2004, 11:24
Stav: Offline

Re: Stewardka vs. odřené auto

Příspěvek od pivko »

adamickm píše:Tento pribeh se vam odehral minuly tyden,zastavil jsem se svym zbrusu novym vozem na parkovisti stareho ruzynskeho letiste,vystoupil a jak je mym dobrym zlozvykem tak jsem hned v tlamaku vypaloval svoji znackovou Ronsonku,cekajici na sveho kolegu.Vedle me stal nejaky americky model auta ale pres ten dym z cigarety jsem nevidel co je to za typ.Mezi mym autem a jeho byl tak metr rozestup.Pri sledovani pristavajicich letadel a sneni o tom jak jsem chtel byt jako maly pilotem nahle do me nekdo vrazil,leknu se a ohlednu a koukam ze metrova cesta patrne nestacila moc hezke blondate slecne ktera ovsem mela problem ze na ni bylo vylozene vydet ze ona je ta "NEKDO".byla to stewardka ČSA (poznavaci znaky:Bila ID karta a kufrik pro posadky s logem CSA :) )Slecna delala jako bych tam vubec nestal ale co,tak jsem nad tim mavl rukou.Slysim jak nastupuje do auta na miste spolujezdce,otvira dvere a najednou ta nadherna rana jak se setkaji dva plechy,hned mi bylo jasne o co jde a pri nevericnem pozorovanim jak jsou dvere jejiho auta zaryte v boku meho auta jsem se strnulym vyrazem cekal ze se neco bude dit,ona slecna se jen koukla v rychlosti na ty dvere,lehce pohla hlavou a nastoupila do sveho vozu,timto chci jen poprosit danou stewardku pokud na toto forum treba chodi at se nad sebou troskku zamysli,ze krasa,blond vlasy a prace stewardky ji rozhodne nedavaji pocit ze ji patri cely svet ikdyz se tak tvarila a ze metalicky lak na novem aute take zrovna neni vec ktera se da opravit za basu piva :wink: a ze priste by nemusela narazit na tak klidneho cloveka :wink:
No tak tohle spis na forum moc nepatri ale myslim si ze jestli treba ma nekdo nejakou zabavnou historku jako jsem tu napsal,ktera mi samozrejme malem roztrhala srdce a penezenku tak at ji sem napise,obcas je to zajimave poctenicko.
S pranim pekneho dne ADA



to je správné, že jste zůstal klidný, měl jste ale ještě naprosto klidně trošku provětrat její povinné ručení.

Pilgrim
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 727
Registrován: 13. 09. 2005, 12:37
Stav: Offline

Příspěvek od Pilgrim »

Stevardky jsou od prirody zlotrila stvoreni :lol: . Pribeh by sel poslat do oblibeneho serialu Letiste a jeste bys vydelal penize :lol:

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Mel jste ji zastavit, asi jste nijak nereagoval tak odjela... :)

Axe
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 445
Registrován: 29. 08. 2003, 15:10
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Axe »

Panove, panove ... Stejnych pribehu mozno popsat "tuny" jen akter hlavni role se meni - nejsou to jen stewardky. Bohuzel damy vetsinou (a vsichni panove v klobouku) neumi otvirat dvere, kdyz je vedle nich jine auto, nebo jakykoliv objekt, ktery se dvermi da "sestrelit". Mne to napriklad udelala naposledy urednice.

Tak abysme tu "nesili" jen do tech krasnych stvoreni, ze ... :)


Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Příspěvek od Zdenek »

ja bych to rozsiril na lidi, kteri nevlastni vozidlo, kamarad mi to udelal taky (cizi auto mne zas az tak netrapilo, ale moje dvere ano)
to same je neodborna manipulace se slunecnimi clonami, bezpecnostnimi pasy atd

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Axe píše: Mne to napriklad udelala naposledy urednice.

Tak abysme tu "nesili" jen do tech krasnych stvoreni, ze ... :)


...takové hlášky jsem prostě nemohl nechat bez povšimnutí... :oops: :lol: :lol: :lol:

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Příspěvek od Pavel »

Axe píše: Mne to napriklad udelala naposledy urednice.


A stálo to za to?? 8) 8) :P

adamickm
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 113
Registrován: 06. 02. 2006, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od adamickm »

No chapu,ze ja nejsem jediny s touto zkusenosti ale napsal jsem sem tento prispevek pac je to forum o letectvi a vse koolem nej.No abych odpovedel tak jsem byl v takovem soku a slecna tak rychle zalezla do auta ze jsem nevybuchl jak sopka no a takovychto vtipnych historek pan Cech na svem serveru Planes o palubnim personalu ma tolik ze verim ze si mohou letajici ztezovat ze se do nich ostatni trefuji ale hold jsou nejvice videt a tak se o nich i vice mluvi :D

PavelD
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1028
Registrován: 23. 01. 2004, 12:31
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od PavelD »

byla to stewardka ČSA (poznavaci znaky:Bila ID karta a kufrik pro posadky s logem CSA )


Třeba jsem kolegu špatně pochopil, ale možná chtěl naznačit, že člověk s logem ČSA svojí firmu tak trochu prezentuje...

january
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 71
Registrován: 14. 05. 2005, 02:21
Stav: Offline

Příspěvek od january »

PavelD píše:Třeba jsem kolegu špatně pochopil, ale možná chtěl naznačit, že člověk s logem ČSA svojí firmu tak trochu prezentuje...

Vše je o lidech, každý prezentuje především sám sebe. Je spousta lidí, kteří pracují v jiném oboru a chovají se stejně.

adamickm
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 113
Registrován: 06. 02. 2006, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od adamickm »

january píše:Vše je o lidech, každý prezentuje především sám sebe. Je spousta lidí, kteří pracují v jiném oboru a chovají se stejně.


Ano,presne tak,zalezi na kazdem jednotlivci.Kazdy prezentujeme ve sve profesi jak sami sebe tak i znacku firmy.Nejsem vylozene vysazeny na palubni personal CSA jelikoz v te firme take pracuji,znam spousty skvelych letajicich lidicek at uz z rad FC nebo CC,citace kterou zde uvedl PavelD zde spis byla pro upresneni protoze zde piseme do foru o Českych aerolinii a vim ze se me par lidi ptalo,jak jsem poznal ze to byla letuska CSA,tak jsem to zde uvedl a jak jsem dodal tak pro upresneni.
V CSA jako v kazde jine vetsi firme je i spousta lidi,kterym staci co jsou a podle toho se tak chovaji,jak dobre delaji svou praci to uz je na nich ale je spousta lidi kteri si jdou do prace tzv. sednout na kaficko a dostavaji za to vetsi penize nez lide kteri svou praci berou vazne a peclive se staraji o dobrou praci a povest spolecnosti.Ne nadarmo pan prezident asi propousti pres 1000 zamestnancu spolecnosti.

Axe
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 445
Registrován: 29. 08. 2003, 15:10
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Axe »

No predevsim kazdy prezentuje kazdy sam sebe. Nevim jak muze CSA ovlivnit, ze nektera stewardka neumi otvirat dvere, ze ... Tak pls budme soudni.

Ale jinak souhlasim s hlavnim "duchem" tohoto tematu, ze nekteri nemotoriste jsou - jakbychtorekl - tupi na zachazeni s dvermi u auta.

A to prosim bez rozdilu loga zamestnavatele. ZE!

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

No, kdyby ta letuška přešla třeba k TVS, tak by se to určitě nestalo :D :D

BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od BB »

Axe píše:No predevsim kazdy prezentuje kazdy sam sebe. Nevim jak muze CSA ovlivnit, ze nektera stewardka neumi otvirat dvere, ze ... Tak pls budme soudni.


Asi to neudělala úmylsně, a jde "jen" o odřené auto, ale všeobecně si zaměstnanec, co nosí uniformu nějaké společnosti, musí uvědomit, že veškeré jeho chování v té uniformě není posuzováno pouze jako chování soukromé osoby, ale také jako prezentace té firmy.
Kdykoliv jdu po pracovní době v uniformě a s ID kartou na krku třeba na parkoviště, tak si nedovolím např. neodpovědět někomu, kdo se mě ptá na letišti na cestu, i když třeba nemám zrovna náladu rukama a nohama vysvětlovat Italovi (nebo jinému anglicky nekomunikujícímu národu) kam a jak má jít.
Stejně tak nepovažuji za vhodné, aby davy zaměstnanců kouřily před halou, i když to dělají ve své volné chvíli a kuřáci mi jinak nevadí.


Odpovědět