TV seriál Letiště

Odpovědět
dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

To Pepa007:

K R A V I N A !
Prece i vlastni pud sebezachovani te bude nutit chranit si hlavu! A ty ostre zluty vesty nad terenem??? Kdyz sedaj s nimi jen na vodu??? Nechapu,ale proste blbost :!:


vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Vidím, že i jiní si hrají v malování:
http://www.planes.cz/foto1.asp?mode=det ... K&jazyk=cz

Jinak bohužel minulý díl Letiště jsem neviděl :cry:


btw.: taky se rád dívám na E.R.

FlightDetent
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1007
Registrován: 20. 04. 2003, 13:11
Stav: Offline

Příspěvek od FlightDetent »

Mohl by, prosim, moderator resp. admin sloucit tato dve temata? http://forum.airways.cz/viewtopic.php?p=34956#34956

FD.

kiki
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 19. 09. 2006, 13:17
Stav: Offline

Příspěvek od kiki »

Mam dotaz-tyka se Letiste :D Je to asi naprosto stupid question, ale -myslim, ze v nejakym predposlednim dile resili umrti v letadle - FAKT vyplati letecka spolecnost cenu letenky kazdymu z toho letu, kde nekdo umre + posle novy letadlo??????? jestli jo, spis me zajima proc..... neco jako odskodneni za psychcickou ujmu??? :lol: diky moc za odpoved

Florian
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 321
Registrován: 28. 03. 2004, 13:49
Stav: Offline

Příspěvek od Florian »

Jak je možný, že vedoucí kabiny Karel neumí plavat? Jednoduše, "už je to dávno co byly zkoušky" přece.... Ten seriál spíš lidi co ještě neletěly odrazuje.


J.Pau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 18. 10. 2004, 20:38
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od J.Pau »

Florian píše:Jak je možný, že vedoucí kabiny Karel neumí plavat? Jednoduše, "už je to dávno co byly zkoušky" přece.... Ten seriál spíš lidi co ještě neletěly odrazuje.


Jak je to možný? Jednoduše! Je to seriál, je tam možné vše. Jinak s Tebou souhlasím s tím že to někoho může nějak odradit, taky mi příjde trošku smutné že tam jsou (např. - on by si tam každý jistě našel svoje) letušky dokonale vylíčeny jako (mimo jiné tupé) servírky. Obléknout, nalíčit, letět! :D

Florian
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 321
Registrován: 28. 03. 2004, 13:49
Stav: Offline

Příspěvek od Florian »

No jasně že je to seriál, taky to tak beru, jinak bych si do letadla nikdy nesedl, nebo to nouzový přistání v Lisabonu to bylo taky přehnaný, o tom smrťáku nemluvě....

J.Pau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 18. 10. 2004, 20:38
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od J.Pau »

Přehnaný? :D Ne, to není to dobré označení: Tak aby se to žehlícím divačkám v televizi líbilo! :D

bubo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 482
Registrován: 14. 06. 2005, 14:09
Stav: Offline

dnesni dil

Příspěvek od bubo »

no to mi nerikejte, ze se dneska nikdo nedival......nejaky z tech hrdinu /co ja vim, kdo/ letel z Tocne do Litvinova /jeho kolega tam jeste predtim telefonoval a rikal, ze tam bude plnit-takze to letiste urcite existuje :wink: /. Ale nastesti se te jine (patrne vedlejsi) hrdince udelalo spatne jenom po zapnuti magnet a tak se nikam neletelo. Ale nakonec letel a privezl nejakou jinou babu, tak nevim, kde s tou cessnou OK-TOC pristaval. No a to, ze daval vzlet z drahy 01 na LKTC nechavam bez komentare, to uz je jenom sranda..na LKTC jsem byl jenom jednou a mam dojem, ze ta draha moc na sever neni :wink: :wink:

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: dnesni dil

Příspěvek od pepa007 »

bubo píše:no to mi nerikejte, ze se dneska nikdo nedival......nejaky z tech hrdinu /co ja vim, kdo/ letel z Tocne do Litvinova /jeho kolega tam jeste predtim telefonoval a rikal, ze tam bude plnit-takze to letiste urcite existuje :wink: /. Ale nastesti se te jine (patrne vedlejsi) hrdince udelalo spatne jenom po zapnuti magnet a tak se nikam neletelo. Ale nakonec letel a privezl nejakou jinou babu, tak nevim, kde s tou cessnou OK-TOC pristaval. No a to, ze daval vzlet z drahy 01 na LKTC nechavam bez komentare, to uz je jenom sranda..na LKTC jsem byl jenom jednou a mam dojem, ze ta draha moc na sever neni :wink: :wink:


Musíš to vidět pozitivně. Kdyby chtěl vzlet z RWY 28, tak by spoustě diváků vrtalo hlavou jaktože je na Točné tolik runwayí :) (a nebo tay ne :twisted:)

bubo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 482
Registrován: 14. 06. 2005, 14:09
Stav: Offline

Re: dnesni dil

Příspěvek od bubo »

pepa007 píše:
bubo píše:no to mi nerikejte, ze se dneska nikdo nedival......nejaky z tech hrdinu /co ja vim, kdo/ letel z Tocne do Litvinova /jeho kolega tam jeste predtim telefonoval a rikal, ze tam bude plnit-takze to letiste urcite existuje :wink: /. Ale nastesti se te jine (patrne vedlejsi) hrdince udelalo spatne jenom po zapnuti magnet a tak se nikam neletelo. Ale nakonec letel a privezl nejakou jinou babu, tak nevim, kde s tou cessnou OK-TOC pristaval. No a to, ze daval vzlet z drahy 01 na LKTC nechavam bez komentare, to uz je jenom sranda..na LKTC jsem byl jenom jednou a mam dojem, ze ta draha moc na sever neni :wink: :wink:


Musíš to vidět pozitivně. Kdyby chtěl vzlet z RWY 28, tak by spoustě diváků vrtalo hlavou jaktože je na Točné tolik runwayí :) (a nebo tay ne :twisted:)


aha, vidis, to mi nedoslo, ze drahy se cisluji poporade :D

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Pepa007: Upřímně, teď to myslím bez legrace, můj děda, který procestoval díky své profesi celý svět, letěl nesčetněkrát letadlem, za mnou jednou přišel, že v televizi říkali, že letadlo muselo nouzově přistát na dráze 13 a že mu přišlo divný, že mají tolik RWY....Musíte uznat, že kdybyste byli lajcká veřejnost, tak by vám také přišlo nejlogičtější číslování od 1...

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

American píše:Pepa007: Upřímně, teď to myslím bez legrace, můj děda, který procestoval díky své profesi celý svět, letěl nesčetněkrát letadlem, za mnou jednou přišel, že v televizi říkali, že letadlo muselo nouzově přistát na dráze 13 a že mu přišlo divný, že mají tolik RWY....Musíte uznat, že kdybyste byli lajcká veřejnost, tak by vám také přišlo nejlogičtější číslování od 1...


No dyk jo :wink:

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Jak se číslují dráhy, pokud jsou paralelní?

Eagle
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 343
Registrován: 21. 10. 2004, 11:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Eagle »

skater: L a R :idea:


Odpovědět