PRG - HAWAI

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

PRG - HAWAI

Příspěvek od alesesl »

Dobry den vsichni.

byl nekdo z Vas na Havaji?Pokud ano, jak jste tam leteli a kolik zhruba vas stala letenka.

Planuji jeste asi se trema lidma cestu na Havaj nekdy pristi rok. V jakem rocnim obdobi je nejlepe se tam podivat.

Na jake misto bych mel letet, tim myslim letiste? Daji se sehnat letenky za nejakou slusnou cenu na tako mista?

Diky za rady.

Ales


Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Re: PRG - HAWAI

Příspěvek od Jafa »

alesesl píše:Dobry den vsichni.

byl nekdo z Vas na Havaji?Pokud ano, jak jste tam leteli a kolik zhruba vas stala letenka.

Planuji jeste asi se trema lidma cestu na Havaj nekdy pristi rok. V jakem rocnim obdobi je nejlepe se tam podivat.

Na jake misto bych mel letet, tim myslim letiste? Daji se sehnat letenky za nejakou slusnou cenu na tako mista?

Diky za rady.

Ales


Já jsem tam byl...letenka byla zadarmo (skoro) :wink: - bonusová letenka z FF Alitalia (pokud se něco nezměnilo, tak u Skyteam členů by to mělo být 50000 mil což je za Hawai nejlepší)

Letěl jsem do Honolulu (sem taky nejdeš nejlevnější letenky z Evropy). Taky jsem byl na Maui. Každopádně Hawai můžu vřele doporučit.

IL62
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 24. 09. 2004, 22:04
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od IL62 »

Je to už asi 6 roků. Letěl jsem PRG-CDG-SFO-HNL-LAX-CDG-PRG. S Air France. Celkem v pohodě. SFO-HNL-LAX bylo s Deltou. Letenka stála zhruba 25000,- i s taxama.
Myslím, že se tam dá letět kdykoliv. Já bych doporučoval někdy v době, kdy je u nás zima. Já tam byl v únor-březen a bylo tam úžasně. Ceny se v průběhu roku příliš nemění.
Přelety mezi ostrovy jsou celkem laciné. S Hawaian, nebo Aloha Airlines. Výhodný je balík letenka+auto. Jednou nás dokonce na letišti, když jsme chtěli letět dřívějším letem než jsme měli rezervaci s Hawaian přesunuli na Aloha bez jakýchkoliv příplatků.
Nezapomen, že potřebuješ visa USA!
Ceny se dnes pohybují okolo 30000,-. Na podzim o něco lacinější.
Např. v únoru BA přes LHR a LAX 30234,-

kormidylko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 20. 07. 2005, 04:49
Stav: Offline

Příspěvek od kormidylko »

Na Hawaii je to pekny po celej rok, jak psal IL62. Letni sezona kveten - rijen, ale pocasi se tam nijak rapidne nemeni, akorat je tam mimo sezonu podstatne min lidi, vanoce + silvestr nabito= podstatne draz. Prosinec, leden muze casto prset! Temer porad tam fouka. Ostrovy se podstatne lisi a je tam toho spoustu k videni. Od Oahu - dost komercni, Pearl Harbor muzeum, Waikiki [maly Miami beach], Maui - vice prirody super krater Haleakala, prales kde 350 dni v roce prsi, Big Island s cinnou lavou, nejprirodnejsi = nejmene znicene Molokai a Kauai. Mam pocit ze na Molokai pouze clunem. S prichodem low cost http://www.iflygo.com/Default.aspx ceny kolem $35 one way na interisland flights, jinak Hawaiian a Aloha. Na google najdes milion odkazu, treba www.hawaii.com. K ceste muzu rict toto: Pokud sezenes dobrou cenu na West coast USA, tak bych letel s pauzou v USA. Muzes dat den treba tam SEA [prohlidka Everett] zpet SFO. Vzdycky jsme dostali dobrej deal na Suntrips[litaj tam chartery] balik-letenka [jeste nedavno litali s DC 10]+Auto + bydleni. Jestli poletite na budget, tak se da v hostelech, nebo B&B. Aktualni ceny letenek ted roundtrip z SEA, SFO, OAK, SJC od $300,LAX nevim ale ten bych vynechal - humus. Obcas se da sehnat kolem $200 vyprodej.

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Taky jsem byl na Havaji ale je to podle me nejlepsi to vzit kolem sveta. PRG-ICN-HNL-SFO-FRA-PRG Proste pres Seoul,z Honolulu pak honem pryc protoze je to jak New York u more a s Aloha airlines nekam na Kauai nebo jinej ostrov tam je raj... A pak pres San Francisko do Frankfurtu. Cenu nebudu rikat protoze to byla airline discount ale tak vam ji reknu, me to stalo asi 7tis vsechny letenky. :o


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

dracoola píše:Taky jsem byl na Havaji ale je to podle me nejlepsi to vzit kolem sveta. PRG-ICN-HNL-SFO-FRA-PRG Proste pres Seoul,z Honolulu pak honem pryc protoze je to jak New York u more a s Aloha airlines nekam na Kauai nebo jinej ostrov tam je raj... A pak pres San Francisko do Frankfurtu. Cenu nebudu rikat protoze to byla airline discount ale tak vam ji reknu, me to stalo asi 7tis vsechny letenky. :o


Pres ICN ne. Tam letim v Breznu 2007 na 8 dni z PRG.

Spis by me zajimala, kolik se plati tak normalne za letenku? Samozrejme ze nebudu mit zadny discount nebo employee ticket.

Proste cena pro normalniho cloveka, ktery se tam jede podivat.

Jak je to tedka z Vizama do USA. Vim ze jeste dlouho je budeme potrebovat, ale uz aby to k***a zrusili. Ja se da nejrychleji vyridit vizum.

IL62
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 24. 09. 2004, 22:04
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od IL62 »

Jak jsem říkal, zhruba 30000,-

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Každopádně doporučuju odlet z Německa - například v Listopadu se dá sehnat let s British Airways z Berlína (via LHR, LAX) za 24991,- Kč včetně tax!

Luko2
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 355
Registrován: 03. 11. 2004, 12:21
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Luko2 »

Jafa píše:Každopádně doporučuju odlet z Německa - například v Listopadu se dá sehnat let s British Airways z Berlína (via LHR, LAX) za 24991,- Kč včetně tax!


Kde se Ti to podarilo sehnat pod 900,- Euro?

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Luko2 píše:Kde se Ti to podarilo sehnat pod 900,- Euro?


www.gtsint.cz 8)

Luko2
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 355
Registrován: 03. 11. 2004, 12:21
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Luko2 »

Jafa píše:www.gtsint.cz 8)


Dikys

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

26900,- s ČSA + Continental z PRG

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Zlin142 píše:26900,- s ČSA + Continental z PRG


Včetně tax? Kde jsi to našel?

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

Jafa píše:Včetně tax? Kde jsi to našel?


Na webu GTS. V listopadu 2006.

tatranka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 05. 2006, 14:01
Stav: Offline

Příspěvek od tatranka »

No pokud se chystate na Hawai. Tak doporucuji co nejdrive vypadnou z Oahu a dovolenou travit na Big Island nebo na Kauai. Ten je asi opravdu nejhezci. Malo turistu. Krasna priroda. Letenky jsem kupoval ze zapadniho pobrezi. roundtrip z SEA me vysel asi na 300USD. Nejlesi doba na cestovani. Podle me zari, rijen. Pokud budete mit nejaky blizis dotaz. rad ho zodpovim na ICQ:66847284


Odpovědět