Clickair do Prahy

Moderátor: j.ree

Dachen
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 11. 2004, 13:55
Stav: Offline

Clickair do Prahy

Příspěvek od Dachen »

Od 1. unora zacne Clickair ("low-cost Iberie") letat denne z Barcelony do Prahy, viz tiskova zprava:

http://www.clickair.com/view/default.as ... oticia=377

podle bookingu jsou casy letu denne:
BCN - PRG 16:45 - 19:20
PRG - BCN 20:00 - 22:30

nejlevnejsi tarif PRG - BCN € 30 a BCN - PRG € 20, cili kompletni zpatecni za velmi zajimavych € 50.


vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Bomba...! Když zkombinujete PRG- BCN Sky a BCN - PRG Click, dostanete se na špičkovou cenu 1385 Kč /815+570/ vč. tax a získají se tím výhodnější časy. Nevíte nekdo o nějakém cenově výhodném a dopravně dostupném hotelu v Barceloně?? Hodlám vyrazit na víkend. Díky.

Anabel Lee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 212
Registrován: 29. 09. 2004, 15:03
Stav: Offline

Příspěvek od Anabel Lee »

nevite kdo to bude handlovat?

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

To nevim.... :( ale mezi Spanelskem a CR tady bude docela slusnej traffic...

SkyEurope: PRG-BCN
ClickAir:PRG-BCN
AirEuropa:PRG-MAD(dalsi sezonu mozna denne, ale to je nepotvrzene)
SmartWings:MAD a BCN(jak kdy)AGP,PMI a spusta charteru(leto i zima)
CSA:MAD, BCN
a spooooooooousta charteru, v lete koupaci smer Spanelsko, po celej rok spusta charteru z ruznych spanelskych mest(CSA, AirPlusComet,FlyJet a dalsi)

no a neda mi to se zeptat, kde sakra trci Iberie?

Docela by mne zajimal podil pax mezi CR a E v procentnim vyjadreni z celk. vykonu LKPR.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

dider: Clickair je LC Iberie, takže v podstatě bude Iberie "trčet" v Praze :D


American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Já myslim, že je jasný jak to dider myslel. :) Iberia jako taková snad o Praze taky uvažovala/je ne? Tušim, že to někdo psal na airliners.

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Několikrát žádala o sloty ale nikdy nezačala lítat. Nevím proč. Mluvilo se o tom že za to může její členství v OneWorld ale kdo ví. Možná nikdy nedostala sloty které chtěla.

Myslel jsem to tak, že Iberie je poslední evropská klasická společnost ketrá do PRG nelíta.A mně tady chybí :(

Nějaky Clickair není Iberie.hawk. Moc dobře vím, že Clickair je dceřina spol. Iberie. To je jako napsat že když někam líta Germanwings tak tam líta Lufthansa :?

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Lufthansa je propojená především s Condorem... A právě proto, že sem nelítá Iberia, tak začíná Clickair.

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Pan Am »

Clickair založila Iberia hlavně kvůli tomu, že Barcelona je zasažena konkurencí low-costů z celé západní a teď už i východní Evropy. Z tohoto důvodu Iberia omezila teď své lety z Barcelony a místo ní lítá Clickair.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

Te mají nějakou akci kdy i na víkend pá-ne (ideální časy: odlet PRG-BCN ve 20:00 a BCN-PRG v 16:20) se dá sehnat letenka za 29 EUR včetně tax. Zpáteční letenka přes celou Evropu za nějakých 830 Kč... no řekněte není to super :?: :!:
Navíc to barevné provedení jejich airbusů není vůbec marné

Obrázek

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

zlín142: Je to hodně super a barvy na LC taky fajn. Jen čekám na nějakou "AKCI" SKY /tu poslední jsem nestihl/ na březen, ten teď vychází docela draho. Nechce se mi totiž přiletěl do BCN v deset večer. Tak bych chtěl SKY tam a CLICK zpět.

Luko2
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 355
Registrován: 03. 11. 2004, 12:21
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Luko2 »

vitezslav píše:zlín142: Je to hodně super a barvy na LC taky fajn. Jen čekám na nějakou "AKCI" SKY /tu poslední jsem nestihl/ na březen, ten teď vychází docela draho. Nechce se mi totiž přiletěl do BCN v deset večer. Tak bych chtěl SKY tam a CLICK zpět.


Jen aby jsi to cele nakonec neprojel..... Ackoliv SKY opet dneska prodava letenky za 0,-Kc, presto porad vyjde jeden smer (853,-Kc) do Barcelony draz nez cela zpatecni (cca 830,-Kc dle aktualniho kurzu Eura) od Clickairu....

Taktika je sice dobra vec, ale obcas je lepsi mit vrabce v hrsti nez-li holuba na strese. :)


Jinak jako vybornej trip doporucuju si po pripadne prohlidce Barcelony jeste zakoupit zpatecku (18,- Euro) do Malagy, tam si pak za libove penize (15,- Euro/den) pujcit auto a udelat si vylet treba do Gibraltaru, nebo nejakej vetsi okruh po Spanelsku. Auto si tam pujcite nejlevneji z celeho Spanelska a navic s neomezenym poctem kilometru. V breznu uz je tam na jihu velice prijemna teplota na cestovani.

Byl by to hrich, nevyuzit takovou super cenovou nabidku z Praglu, ktera se asi jen tak opakovat za ty same penize nebude, pokud teda nechtej hned v zacatku zbankrotovat :D

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Luko2: Díky za tipy. Nevíte náhodou o nějakém levném ubytování v BCN /buď u letiště nebo v centru/?? Levným ubytováním myslím tak kolem 50 Eur za noc.

Luko2
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 355
Registrován: 03. 11. 2004, 12:21
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Luko2 »

vitezslav píše:Luko2: Díky za tipy. Nevíte náhodou o nějakém levném ubytování v BCN /buď u letiště nebo v centru/?? Levným ubytováním myslím tak kolem 50 Eur za noc.


Pokud nejsi petihvezdovej, tak mrkni na http://www.hostelworld.com/ , urcite tam nejdes plno hotylku a hostelu hluboko pod 50,- Euro.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

vitezslav píše:Luko2: Díky za tipy. Nevíte náhodou o nějakém levném ubytování v BCN /buď u letiště nebo v centru/?? Levným ubytováním myslím tak kolem 50 Eur za noc.


Zkus se podívat na web španělského řetězce NH Hotels mívá dobré ceny a solidní ubytování.

http://www.nh-hotels.com


Odpovědět