Expanze ve Vidni...

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Expanze ve Vidni...

Příspěvek od dider »

Co rikate na moznost expanze SE ve VIE...

http://www.aero.sme.sk/c/3004692/Aeroli ... iedne.html


mike-delta
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 75
Registrován: 20. 02. 2006, 18:00
Bydliště: LUX
Stav: Offline

Příspěvek od mike-delta »

No, prvni co mne napadlo, je, ze si rakousti investori SE rekli, ze si aspon levne zalitaji z VIE, kdyz uz vidi, ze to s tou jejich investici bude asi na dlouhe lokte..

Jinak to na prvni pohled vypada, ze si odlety z BTS a VIE budou konkurovat, ale asi Mandl a spol v BTS vidi, ze jim z VIE zas tak moc lidi do BTS nejezdi. Prece jen jsou Rakusaci konzervy..zvlast ti, co maji prachy aby mohli litat casteji.

Doufam jen, ze tam nestahnou letadla z PRG! No ale vzhledem k tomu poctu objednanych B738 tam asi upichnou nove.

Badabo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 13
Registrován: 02. 02. 2006, 23:39
Stav: Offline

Viden

Příspěvek od Badabo »

Vždycky jsem si myslel že úspěch nízkonákladových aerolinií spočívá mimo jiné v tom, že létají z odlehlejších a tím pádem levnějších letišť. Ale ekonomové SkyEurope tomu zřejmě rozumějí lépe než já :-)

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

mike-delta píše:Doufam jen, ze tam nestahnou letadla z PRG! No ale vzhledem k tomu poctu objednanych B738 tam asi upichnou nove.

Je to teda asi překlep, ale objednané jsou B737-700.


No někdo údajně po půl desetiletí zjistil, že při podnikání v čemkoliv není tak zcela od věci z toho sem tam dostat nějakej ten peníz... Tak teď bude od jara opět rok čekat. Po roce budou, jak věří jistý pán, nepochybně všechny linky ziskové...


:D

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Thisway píše:Je to teda asi překlep, ale objednané jsou B737-700.

No někdo údajně po půl desetiletí zjistil, že při podnikání v čemkoliv není tak zcela od věci z toho sem tam dostat nějakej ten peníz... Tak teď bude od jara opět rok čekat. Po roce budou, jak věří jistý pán, nepochybně všechny linky ziskové...


ty seš tak chytrej a vtipnej :twisted: :roll:


Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

pepa007 píše:ty seš tak chytrej a vtipnej :twisted: :roll:


a taky paranoidní nacionalista, socan, čé-es-ák apod.
:D :D :D

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Badabo: to je blbost co si napsal. Fenoménu levných letišť se drží snad jen RyanAir a WizzAir. Má to totiž take svoje "nevýhody".

Jinak SE budou 30 listopadu vyhlaašovat výsledku, to tady vznikne uřčitě pořádny flame...osobně čekám příjemné překvapení.

Jinak otevření základny SE ve Vídni je dle mne docela logický krok. Stale víc a víc nízkonákladových aerolinek léta do Vídně a cestující z Vídně ztrácejí důvod proč cestovat kůli odletu do BTS. A samotná Bratislava nemá potenciál uživit síť linek SE. SkyEurope chce jít blíž k zákazníkovy.

Stahování letadel z PRG se nemusíme bát. Poslední dobou si SE vede velice dobře. Smarti omezili na zimu docela brutálně provoz a tak to paradoxne pomohlo nejvíc asi SkyEzrope. Spíš bych čekal třetí letadlo na léto 2007. Jinak nevíte někdo harmonogram dodávek nových NG?

Lucky
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 711
Registrován: 30. 01. 2005, 18:43
Stav: Offline

Příspěvek od Lucky »

dider píše:Badabo: to je blbost co si napsal. Fenoménu levných letišť se drží snad jen RyanAir a WizzAir. Má to totiž take svoje "nevýhody".

Jinak SE budou 30 listopadu vyhlaašovat výsledku, to tady vznikne uřčitě pořádny flame...osobně čekám příjemné překvapení.

Jinak otevření základny SE ve Vídni je dle mne docela logický krok. Stale víc a víc nízkonákladových aerolinek léta do Vídně a cestující z Vídně ztrácejí důvod proč cestovat kůli odletu do BTS. A samotná Bratislava nemá potenciál uživit síť linek SE. SkyEurope chce jít blíž k zákazníkovy.

Stahování letadel z PRG se nemusíme bát. Poslední dobou si SE vede velice dobře. Smarti omezili na zimu docela brutálně provoz a tak to paradoxne pomohlo nejvíc asi SkyEzrope. Spíš bych čekal třetí letadlo na léto 2007. Jinak nevíte někdo harmonogram dodávek nových NG?



3. letadlo je na jaro zatim planovano :wink:

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

dider píše:osobně čekám příjemné překvapení.


No, obávám, se, že k bankrotu zatím nedojde. Ale naděje umírá poslední :x

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Thisway: Zřejmě chceš zase cestovat dráž... :( :shock:

Gal Air
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 08. 05. 2006, 21:09
Stav: Offline

Příspěvek od Gal Air »

Thisway píše:No, obávám, se, že k bankrotu zatím nedojde. Ale naděje umírá poslední :x


:lol: :lol: :lol:

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

vitezslav píše:Thisway: Zřejmě chceš zase cestovat dráž... :( :shock:

Ano! Ani za -10,- Kč, ani za -1,-Kč. Já klidně poletim i zadarmo :wink:

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Thisway: Už jsem Ti to psal asi jednou - ale opakuji: LETĚL BYS 10 X DRÁŽ, stejně jako třeba do Moskvy, kde není konkurence. Já letěl do Paříže před desti lety za 16.000.... Tím nechci říct, že konkurenci dělá jenom Sky, ale významně k ní přispívá.

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

vitezslav píše:Thisway: Už jsem Ti to psal asi jednou - ale opakuji: LETĚL BYS 10 X DRÁŽ, stejně jako třeba do Moskvy, kde není konkurence. Já letěl do Paříže před desti lety za 16.000.... Tím nechci říct, že konkurenci dělá jenom Sky, ale významně k ní přispívá.

Příteli, nerozčilujte se. Nadsázka je nadsázka. :wink:

Tom1000000
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 13. 12. 2006, 00:47
Stav: Offline

Příspěvek od Tom1000000 »

Nove destinacie z VIE:

Destination APT Flight days Frequency
Amsterdam AMS 1234567 7x per week
Barcelona BCN -2---67 3x per week
Brussels BRU 1234567 7x prWoche
Paris / Orly ORY 1234567 7x per week
Nice NCE 1-3-5-- 3x per week
Venice/Treviso TSF 1-3-5-- 3x per week
Florence FLR -2-4-6- 3x per week
Rimini RMI ---4—7 2x per week
Bukarest Baneasa BBU 1234567 7x per week
Sofia SOF 123456- 6x per week
Athen ATH -2-4--7 / 1-3-5-- 3x per week
Thessaloniki SKG --3--6- / ---4--7 2x per week
Larnaca LCA 1---5-- / -2---6- 2x per week
Zadar ZAD -2---6- 2x per week
Dubrovnik DBV --3--6- 2x per week
Split SPU -2---6- 2x per week


Odpovědět