Nové CSA uniformy od 1. ledna 2007

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

dracoola píše:dvouradova saka uz fakt nejsou v mode...


dvouřadový saka byly někdy v módě? :?: :lol: Možná na sjezdech ÚV KSČ..


Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

dracoola píše:
Jafa píše:
ppl píše:
kilgore píše:No mozna by jeste stalo za to vyhlasit akci "Stante se fotografem CSA" Ta holka ma zkroucenou ruku jak po obrne :-)


No ja nevim, me se ta dotycna blondyna nejak nelibi, nepripada mi "pruzna" :oops: :wink: Pokud toto forum dotycna navstevuje, predem se omlouvam....


Naopak, mě se líbí velmi! :shock: Pokud toto forum navstevuje, tak bych si předem přál soukromou zprávu... :wink:

to Yirina: Díky za info. Že by si i věděla, které lajny tak nejčastěji létá...?:wink:


Jinak kolegyni znam osobne a je opravdu tak prijemna jak vypada a proto ti kontakt na ni opravdu nedam. :D :D


:lol: ....tak pokud je to jak říkáš, tak se ti ani nedivím... :wink: ...být to obráceně, tak já bych ti na ni kontakt asi taky nedal... :D :D :D

flightgirl
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 97
Registrován: 25. 12. 2006, 19:41
Bydliště: HAJ
Stav: Offline

Zvedavost mi neda...

Příspěvek od flightgirl »

Me by zajimalo, jestli CSA dostava k uniforme i tu kufrikovou "vybavicku"? Jinak musim rict, ze se nova uniforma opravdu dost povedla, teda az na ten klobouk - modni navrhar promine - ale tam by bylo vhodnejsi okopirovat neco od LH nez BA...!

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Zvedavost mi neda...

Příspěvek od dracoola »

flightgirl píše:Me by zajimalo, jestli CSA dostava k uniforme i tu kufrikovou "vybavicku"? Jinak musim rict, ze se nova uniforma opravdu dost povedla, teda az na ten klobouk - modni navrhar promine - ale tam by bylo vhodnejsi okopirovat neco od LH nez BA...!


Jakej klobouk??? Ty fotky s tim klouboukem uz jsou dost stary,u novy uz zadny nejsou.

flightgirl
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 97
Registrován: 25. 12. 2006, 19:41
Bydliště: HAJ
Stav: Offline

Klobouk

Příspěvek od flightgirl »

Tak to jsem zmatena - na jedne z fotek je prece slecna letuska s kloboukem!? Ze by se tam nedopatrenim vloudila...?


jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: Klobouk

Příspěvek od jane »

flightgirl píše:Tak to jsem zmatena - na jedne z fotek je prece slecna letuska s kloboukem!? Ze by se tam nedopatrenim vloudila...?


Podivej se na datum ty fotky, je z roku 2004. K novym dikybohu klobouky nejsou, je to velmi neprakticka vec, kdyz fouka vitr, tak clovek nevi, jestli si ma driv drzet sukni, klobouk, kabelku nebo kufr.. Kufry a kabelky se fasujou.

flightgirl
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 97
Registrován: 25. 12. 2006, 19:41
Bydliště: HAJ
Stav: Offline

Příspěvek od flightgirl »

O.K.! Jsem to pochopila tak, ze kdyz ve zprave stalo "...v techto uniformach budeme potkavat CSA od 1. ledna 2007..." tak tam budou fotky nove uniformy a ne nejake historicke zabery z minuleho stoleti. Jinak ze se kufry fasujou je dost pecka. A taky ten cerveny sal a rukavice - to teda zavidim! My mame taky cervene doplnky (EW), ale rukavice a sal jsou v modrem - skoda. Diky za odpoved!

VictorK
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 21. 02. 2006, 22:37
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Nové CSA uniformy od 1. ledna 2007

Příspěvek od VictorK »


flightgirl píše:O.K.! Jsem to pochopila tak, ze kdyz ve zprave stalo "...v techto uniformach budeme potkavat CSA od 1. ledna 2007..." tak tam budou fotky nove uniformy a ne nejake historicke zabery z minuleho stoleti.

Presne tak, fotky nove uniformy maji zmineny nadpis a historicke zabery z minuleho stoleti jsou popsany zase jinym popiskem. Fotka s kloboukem uz je historicky zaber.:wink:
Co se tyce cerveneho salu a kravaty, kdyz jsem to doma ukazal, byli pekne skodolibi... I kdyz k nekterym kolegum to sekne...

Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové CSA uniformy od 1. ledna 2007

Příspěvek od Yankee Alpha »

VictorK píše:Co se tyce cerveneho salu a kravaty, kdyz jsem to doma ukazal, byli pekne skodolibi... I kdyz k nekterym kolegum to sekne...

Mě to doma pochválili (myslím šálu samozřejmě, kravatu nefasuju), všechno kromě sukní, který stejně nenosím :D a nejvíce zaujaly červené kožené rukavičky :lol:

air_expert
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 21. 11. 2006, 12:17
Stav: Offline

Příspěvek od air_expert »

dracoola píše:
VeeOne píše:Proč budou mít piloti stejně žlutou kravatu jako drožkaři z AAA taxi co stojí před halou :?: :?: :?:


Tak to je stejna otazka jako: Proc budou mit stevardi stejne cervene kravaty jak krupieri ze vsech casin... :D


Ale aspon nejaka zmena... I kdyz piloti rikali ze prej radsi budou ten crew meal jist bez kravaty... :lol:


:D :D :D :!: :!: :D :D :D

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: Nové CSA uniformy od 1. ledna 2007

Příspěvek od jane »

Yankee Alpha píše:
VictorK píše:Co se tyce cerveneho salu a kravaty, kdyz jsem to doma ukazal, byli pekne skodolibi... I kdyz k nekterym kolegum to sekne...

Mě to doma pochválili (myslím šálu samozřejmě, kravatu nefasuju), všechno kromě sukní, který stejně nenosím :D a nejvíce zaujaly červené kožené rukavičky :lol:


Jo, rukavicky jsou fajn, skoda, ze se musi k uniforme nosit cerny silonky a ne cerveny, to by bylo teprve neco! :shock:

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Nové CSA uniformy od 1. ledna 2007

Příspěvek od vita »

Yankee Alpha píše:
VictorK píše:Co se tyce cerveneho salu a kravaty, kdyz jsem to doma ukazal, byli pekne skodolibi... I kdyz k nekterym kolegum to sekne...

Mě to doma pochválili (myslím šálu samozřejmě, kravatu nefasuju), všechno kromě sukní, který stejně nenosím :D a nejvíce zaujaly červené kožené rukavičky :lol:


Kolik komplet uniformen se fasuje? :)

A jak to teda děláš, když nenosíš sukni? :lol:

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: Nové CSA uniformy od 1. ledna 2007

Příspěvek od jane »

vita píše:
Yankee Alpha píše:
VictorK píše:Co se tyce cerveneho salu a kravaty, kdyz jsem to doma ukazal, byli pekne skodolibi... I kdyz k nekterym kolegum to sekne...

Mě to doma pochválili (myslím šálu samozřejmě, kravatu nefasuju), všechno kromě sukní, který stejně nenosím :D a nejvíce zaujaly červené kožené rukavičky :lol:


Kolik komplet uniformen se fasuje? :)

A jak to teda děláš, když nenosíš sukni? :lol:


Fasujou se dve saka, dve vesty, dve sukne, jedny kalhoty a saty. Z toho vyplyva, ze kdyz nenosi sukni, tak nosi bud kalhoty nebo saty :D

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Re: Nové CSA uniformy od 1. ledna 2007

Příspěvek od ppl »

jane píše:
vita píše:
Yankee Alpha píše:
VictorK píše:Co se tyce cerveneho salu a kravaty, kdyz jsem to doma ukazal, byli pekne skodolibi... I kdyz k nekterym kolegum to sekne...

Mě to doma pochválili (myslím šálu samozřejmě, kravatu nefasuju), všechno kromě sukní, který stejně nenosím :D a nejvíce zaujaly červené kožené rukavičky :lol:


Kolik komplet uniformen se fasuje? :)

A jak to teda děláš, když nenosíš sukni? :lol:


Fasujou se dve saka, dve vesty, dve sukne, jedny kalhoty a saty. Z toho vyplyva, ze kdyz nenosi sukni, tak nosi bud kalhoty nebo saty :D


A existuje něco jako módní přehlídka uniforem leteckého personálu? :D

Florian
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 321
Registrován: 28. 03. 2004, 13:49
Stav: Offline

Re: Nové CSA uniformy od 1. ledna 2007

Příspěvek od Florian »

Yankee Alpha píše:Mě to doma pochválili (myslím šálu samozřejmě, kravatu nefasuju), všechno kromě sukní, který stejně nenosím :D a nejvíce zaujaly červené kožené rukavičky :lol:


Holkám červená sluší :-)


Odpovědět