OK - TVD vs. OK - TVF

Odpovědět
Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

To dell: ale existuje větší stádní skupina lidí, kteří si sice vybírají dovolenou podle toho kde ji chtějí strávit, ale jejich výběr je omezen na katalogy Fischer Airu, Čedoku, EximTouru, Canaria Travel, FiroTour atd. Takže v podstatě Egypt, Tunis, Řecko, Chorvatsko - když už je někdo tak "odvážnej", že zvolí exotiku, tak je to např. Dominikánská republika. U těhle destinací fakt není těžké předem odhadnout čím poletíš 8) Některý lidi prostě cestovkám bezmezně věří, je to pro ně pohodlné, atd... Nic proti, ale už by se po tolika letech mohla kultura cestovek + leteckých společností dostat na standard běžný např. v Německu - aby lidi za svoje peníze dostávali opravdu kvalitní službu. Co se mě týče, já prostě výše uvedené mamuty nemusím


Xatem
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 09. 07. 2005, 15:27
Stav: Offline

Příspěvek od Xatem »

To Orus-x:
1) Lidi si po krachu několika malých cestovek vybírají tyto mamuty protože mají strach aby se na dovolenou či z dovolené vůbec dostali.
2) Sposta z nich se v zahraničí nedomluví, proto zvolí českou CK aby v destinaci měli českého delgáta, který se o ně postará.
Nikde nebylo řečeno, že TVS vozí bussines klientelu. Vozíme prostě koupáky alá Slunce, seno, a těm z neznalosti 738 prostě vyhovuje.
Jasně najde se pár lidí, kteří tomu rozumí, ale i tak si vyberou zájezd a let s námi.
Navíc když pojedeš do MUC nebo VIE abys letěl odtamtud, tak to časově vyjde v podstatě stějně.
Ono je pro Vás asi neskousnutelné, že existují lidi, kteří jsou se službami TVS spokojeni.
Sám jsem absolvoval dálkovku, třeba s Air France nebo Malévem. A za sebe říkám NEVER MORE. Horší služby jsem neviděl.

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

I kdyz jsem u CSA,souhlasim rozhodne s Xatemem! Kdo lita,zna koupaky,ti ani v letadle nepoznaji dvere od WC od dveri do kokpitu a tak potrebuji v destinaci cesky hovoriciho delegata apod.Navic pro ceskeho koupaka je mezipristani silnym zazitkem,cestu na Kubu pak berou jako dobrodruzstvi na celej den(poripade nadva dny:), takze ja myslim ze pro cestovky a pro cechacky je TVS docela gut.

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

dracoola píše:I kdyz jsem u CSA,souhlasim rozhodne s Xatemem! Kdo lita,zna koupaky,ti ani v letadle nepoznaji dvere od WC od dveri do kokpitu a tak potrebuji v destinaci cesky hovoriciho delegata apod.Navic pro ceskeho koupaka je mezipristani silnym zazitkem,cestu na Kubu pak berou jako dobrodruzstvi na celej den(poripade nadva dny:), takze ja myslim ze pro cestovky a pro cechacky je TVS docela gut.

tak tak a vlastně si říkaj, že čim více přistání po cestě, tím lépe si svoje peníze užijou :wink: :D

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

dell píše:
dracoola píše:I kdyz jsem u CSA,souhlasim rozhodne s Xatemem! Kdo lita,zna koupaky,ti ani v letadle nepoznaji dvere od WC od dveri do kokpitu a tak potrebuji v destinaci cesky hovoriciho delegata apod.Navic pro ceskeho koupaka je mezipristani silnym zazitkem,cestu na Kubu pak berou jako dobrodruzstvi na celej den(poripade nadva dny:), takze ja myslim ze pro cestovky a pro cechacky je TVS docela gut.

tak tak a vlastně si říkaj, že čim více přistání po cestě, tím lépe si svoje peníze užijou :wink: :D

V tom pripade by meli BKK litat treba s ATR42, to by byla dovka... :lol:


dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

to by zase neklaplo kapacitně...leda by ty ATRky lětěli ve formaci :lol:

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

dell píše:to by zase neklaplo kapacitně...leda by ty ATRky lětěli ve formaci :lol:


Hlavne by doleteli tam a misto osmidenni dovolene by holt museli zas zpet aby to cele do tydne stilhi... :)

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

dracoola píše:
dell píše:to by zase neklaplo kapacitně...leda by ty ATRky lětěli ve formaci :lol:


Hlavne by doleteli tam a misto osmidenni dovolene by holt museli zas zpet aby to cele do tydne stilhi... :)

hlavně jestli by to cestáci zvládli jen se studenou stravou v ATRce :D

Papinak73
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 328
Registrován: 17. 12. 2006, 02:12
Stav: Offline

Příspěvek od Papinak73 »

A co C 130?Ještě je tam i hodně místa na procházení a sváču sebou :D a ještě výhoda pro lidi co mají strach z výšek - nic nevidí :D

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Papinak73 píše:A co C 130?Ještě je tam i hodně místa na procházení a sváču sebou :D a ještě výhoda pro lidi co mají strach z výšek - nic nevidí :D


Tam jsou takovy ty zeleny vojensky sitovy sedacky ze jo? Hm,to by pro ty nase "hurghadaky" bylo neco...

Papinak73
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 328
Registrován: 17. 12. 2006, 02:12
Stav: Offline

Příspěvek od Papinak73 »

Ale dvě uličky a síťovaný program přece není k zahození...Navíc je to jako v bisjetu,lidi sedí proti sobě a děti se můžou houpat jak chtějí a kde chtějí.Ideál českého cestovatele.

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Papinak73 píše:Ale dvě uličky a síťovaný program přece není k zahození...Navíc je to jako v bisjetu,lidi sedí proti sobě a děti se můžou houpat jak chtějí a kde chtějí.Ideál českého cestovatele.


PLUS PADAKY!!!! konecne nejaka letecka spolecnost co ma padaky!!!
:D :shock:

Papinak73
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 328
Registrován: 17. 12. 2006, 02:12
Stav: Offline

Příspěvek od Papinak73 »

Bojím se,že to je spíš depresivní složka.Navíc by padáky měl určitě jen palubní personál a piloti,aby to atmosféru umocňovalo.

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

Papinak73 píše:Bojím se,že to je spíš depresivní složka.Navíc by padáky měl určitě jen palubní personál a piloti,aby to atmosféru umocňovalo.

když padáky, tak pro všechny :lol:

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

dracoola píše:Kdo lita,zna koupaky,ti ani v letadle nepoznaji dvere od WC od dveri do kokpitu a tak potrebuji v destinaci cesky hovoriciho delegata apod.


Mohu potvrdit z letu s Bulragian Airem! :lol: MD-82 má vzadu dvě WC a dveře k zadnímu východu, samozřejmě fronta koupáků až do prostředka letadla používala jen jeden, ač ten druhý byl prázdný. Tak jsem je na to upozornil, protože jsem potřeboval ze zjištných důvodů to čekání trochu urychlit :) Pak když jsem z WC vylejzal, tak jsem viděl, že se nějaký pán dobývá i do toho nouzového východu :lol:


Odpovědět