Delta Airlines

Odpovědět
dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Richiee píše:
Pilgrim píše:Zeleny mikrobusy pouziva Holiday Inn, ne?
To Dracoola - krome "that's amazing" muzou taky dokola opakovat "bloody Czechs" nebo "let`s have some local cuisine, McDonalds will be amazing" nebo taky "poor children from the third world", vis ze za hranicema US and A je pro Amiky uz jen divocina.. :wink:


:D :D :D :D :D Bohužel je to ale pravda, taky se mě v Americe ptali jestlit tam v TÉ Evropě máme McDonalda :)


Hlavne v USA je mekac to nejhorsi co muze bejt a tady se tam berou deti za vysvedceni... :)


vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Ještě doplním k té své studii barev Delty takovou vlastní práci:
http://img260.imageshack.us/my.php?image=deltaka3.gif

omluvte kvalitu, převáděl jsem to na gifko, což se ukázalo jako velká chyba.

Jano
Stav: Offline

Příspěvek od Jano »

prodejce píše:Proboha co je to za důchodkyně ty F/As Delty? To posílaj do Prahy jenom babky za odměnu? Jak něco takovýho může obsluhovat v letadle, vždyť jsou sami zralý na STCR nebo aspoň WCHC.. :roll: :twisted:

Američani jsou fakt prdlouši..


DL nemaju velmi na vyber... FA seniority hra velku vahu pri tom urcovani toho, kto leti na ktorom lete. Starsie FAs preferuju dlhsie lety a tie su zvycajne interkontinentalne...

Delta sa snazi dostat sa z cervenych cisel s tym co maju: B763ER a tie starsie letusky. Tak isto ako CSA s ich mladymi letuskami a A313, ktore su hodne za B763ER. Oba pristupy treba respektovat.

A jazyk typu "Američani jsou fakt prdlouši.." by tu skutocne nemal mat miesto.

Jano
Stav: Offline

Příspěvek od Jano »

dracoola píše:Ja vas fakt lidi nechapu... Co na tom ze jsou stary??? Vy tam s nima v tom letadle budete spat nebo co? Vam jde jen o to si zprijemnit cestu koukanim na neci zadek ze jo,takze vas mrzi ze ten zadek je uz 40let na svete... Ach jo...
:roll:
Sorry za mensi slohovou uvahovou praci...
:D


Dracoola

v tomto mas absolutne pravdu. Na palube je dolezite, ci ti poskytnu sluzby, ked ich maju poskytnut, ci sa tie letusky neskryvaju, ci sa snazia, ci sa venuju poctivo starsim ludom a ludom s detmi. To ako vyzeraju nie je nejako dolezite.

Jeden z mojich najlepsich letov bol, ked vsetci FA boli 40+ rocny chlapi. Vsetko na palube slapalo ako hodinky. Kazych 15 minut browsovali lietadlo, alkohol sa rozdaval po 2 malych flaskach naraz, starali sa o starsich ludi...

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

Jano píše:
dracoola píše:Ja vas fakt lidi nechapu... Co na tom ze jsou stary??? Vy tam s nima v tom letadle budete spat nebo co? Vam jde jen o to si zprijemnit cestu koukanim na neci zadek ze jo,takze vas mrzi ze ten zadek je uz 40let na svete... Ach jo...
:roll:
Sorry za mensi slohovou uvahovou praci...
:D



Ja si myslim, ze je to tim ze ve vseobecnem povedomi je letuska krasna, mlada, dlouhovlasa, dlouhonoha a vysmata slecna a pokud to tak neni, tak je to divne. Ale souhlasim s dracoolou a Janem, pokud to zdravotne zvlada, tak proc by ta kdysi mlada a krasna letuska nemohla litat i do osmdesati?


Jano
Stav: Offline

Příspěvek od Jano »

katkutah píše:Ja si myslim, ze je to tim ze ve vseobecnem povedomi je letuska krasna, mlada, dlouhovlasa, dlouhonoha a vysmata slecna a pokud to tak neni, tak je to divne. Ale souhlasim s dracoolou a Janem, pokud to zdravotne zvlada, tak proc by ta kdysi mlada a krasna letuska nemohla litat i do osmdesati?


Nuz ono je to tak. Tento v tejto dobe a tomto priestore nemozny standard bol nastaveny niekedy v 50-60 rokoch minuleho storocia. Staci sa pozriet na reklamne kampane/posters z tej doby. Dokonca Swissair vraj mal taku vec, ze ked niekto nalietal 100k mil rocne tak si mohol "objednat" na palubu svoju oblubenu FA.

Dnes tie mlade letusky konzistentne snad najdeme len na palubach SIA ci inych prepravcov z juhovychodnej Azie. Dovod je jednoduchy. Miestne pracovne pravo.

Teda je zbytocne sa rozculovat nad tym, ze FA na palube nie su 25 rocne bambulky. Ak sa treba nad niecim rozculovat tak vtedy, ak sa FA na 2 hodiny zasiju vzadu a zatiahnu zavesy, aby ich nik neotravoval.

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

stevard píše:
katkutah píše:
stevard píše:tak dnesni posadka DL pravda trochu pripominala důchoďák, ale zas to vykompenzujou ty cesky mluvici clenky posadky, ktery ted nabirali, takze jim neni pres 50 a asi ani pres 30. :)



Tak to jsi mel videt posadku 03.05. ... :cry:


tu co prilitala nebo odlitala?

jinak nevim v kterym hotelu bydlej, ale meli zelenej mikrobus, jesli nakej hotel takovy pouziva.... na nem zadna ceudule, takze kapca behal pred terminalem a hledal kterej bus je jejich


Ta co odlitala. To bylo fakt neco ... vsechny byly v duchodovem veku, jedna z nich mela evidentne problemy s chuzi ... Pak v nedeli to uz bylo lepsi.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Zpátky k tématu: s návratem Delty do Prahy jsem zauvažoval o výletu za louži. Co mě trochu překvapilo, že web Delty mi let Praha-Atlanta vůbec nenabízí. Našel jsem ho jen v bookingu ČSA. A tam mě zas trochu překvapilo že na webu není o nové lince ani ťuk, žádná reklama. Tak nevím co si o tom mám myslet.

Až poletím za louži tak asi spíš zkusím ty Janovy Northwest přes Amsterdam, působí na mě celkem sympaticky, ale jen čistě subjektivně.

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

pepa007 píše:Zpátky k tématu: s návratem Delty do Prahy jsem zauvažoval o výletu za louži. Co mě trochu překvapilo, že web Delty mi let Praha-Atlanta vůbec nenabízí. Našel jsem ho jen v bookingu ČSA. A tam mě zas trochu překvapilo že na webu není o nové lince ani ťuk, žádná reklama. Tak nevím co si o tom mám myslet.

Až poletím za louži tak asi spíš zkusím ty Janovy Northwest přes Amsterdam, působí na mě celkem sympaticky, ale jen čistě subjektivně.


No je fakt ze ani na CSA webu nelze zadat ATL-PRG nebo zadny jiny misto odletu nez z CR ze jo? Proc to tak je,vi nekdo?

Jano
Stav: Offline

Příspěvek od Jano »

dracoola píše:
No je fakt ze ani na CSA webu nelze zadat ATL-PRG nebo zadny jiny misto odletu nez z CR ze jo? Proc to tak je,vi nekdo?


Dracoola

klikni "Seznam letišť", nove okno hned zavri a potom tam mozes napisat kod hocijakeho letiska. Je to taky nesikovny web design, ale da sa obist.

--Jano

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Jano píše:
dracoola píše:
No je fakt ze ani na CSA webu nelze zadat ATL-PRG nebo zadny jiny misto odletu nez z CR ze jo? Proc to tak je,vi nekdo?


Dracoola

klikni "Seznam letišť", nove okno hned zavri a potom tam mozes napisat kod hocijakeho letiska. Je to taky nesikovny web design, ale da sa obist.

--Jano


Aha,dekuju za info!!! :wink:

Jano
Stav: Offline

Příspěvek od Jano »

pepa007 píše:Zpátky k tématu: s návratem Delty do Prahy jsem zauvažoval o výletu za louži. Co mě trochu překvapilo, že web Delty mi let Praha-Atlanta vůbec nenabízí.


Pepa007,

moze byt ze si akurat hladal pocas tych dni ked ta linka nelieta. Myslim, ze zatial je to len 4x alebo 5x tyzdenne.

pepa007 píše:Našel jsem ho jen v bookingu ČSA. A tam mě zas trochu překvapilo že na webu není o nové lince ani ťuk, žádná reklama. Tak nevím co si o tom mám myslet.


Ak myslis delta.com tak reklamu tam mali cely februar, marec. Prazsky hrad a Karlov most tam mali na 1/3 home page. Este aj zopar emailov som o tej linke (spolu s VIE, DBX, etc) dostal.


pepa007 píše:Až poletím za louži tak asi spíš zkusím ty Janovy Northwest přes Amsterdam, působí na mě celkem sympaticky, ale jen čistě subjektivně.


Osobne myslim, ze NW je najlepsia flight experience (beruc do uvahy in-flight produkt: A333) v turistickej triede z pomedzi vsetkych US leteckych spolocnosti. Ked uz budes hladat tu letenku tak skus NWA aj cez FRA ci CDG s tym ze do FRA ci CDG doletis na OK. OK ma niekedy uzasne lacne letenky do FRA a NW ma niekedy omnho lacnejsie letenky z FRA ako z AMS.

--Jano

BobATL
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 08. 05. 2007, 21:11
Stav: Offline

Příspěvek od BobATL »

Palubni personal u Delty je mozna starsi, ale bavi se s tebou jako se sobe rovnym. Mozna je to naturou "Amiku", mozna tim ze delat cabin crew neni ve Statech takovy "nobl job" jako v Cesku. Koneckoncu srovnavat americke a evropske aerolinky neni mozne. Uplne jiny trh, lidi tady berou cestovani uplne jinak. Zkuste se zeptat stewarda z Delty co si o tom mysli. Amik ve Statech radeji zaplati za letenku ATL-MIA 160 USD, ale neceka temer zadne obcerstveni. Neco malo dostanes, mam to vyfocene co vam serviruji :). Kdo chce, ten si jej koupi, ne za 4 ale za 5USD. A nebo si koupi neco na letisti a vezme to sebou do letadla. Jsem v Atlante 3 roky a s Deltou jsem toho naletal hodne. Hezkej den.

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

BobATL píše:Palubni personal u Delty je mozna starsi, ale bavi se s tebou jako se sobe rovnym. Mozna je to naturou "Amiku", mozna tim ze delat cabin crew neni ve Statech takovy "nobl job" jako v Cesku. Koneckoncu srovnavat americke a evropske aerolinky neni mozne. Uplne jiny trh, lidi tady berou cestovani uplne jinak. Zkuste se zeptat stewarda z Delty co si o tom mysli. Amik ve Statech radeji zaplati za letenku ATL-MIA 160 USD, ale neceka temer zadne obcerstveni. Neco malo dostanes, mam to vyfocene co vam serviruji :). Kdo chce, ten si jej koupi, ne za 4 ale za 5USD. A nebo si koupi neco na letisti a vezme to sebou do letadla. Jsem v Atlante 3 roky a s Deltou jsem toho naletal hodne. Hezkej den.


Souhlasim,moje slova!!!

BobATL
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 08. 05. 2007, 21:11
Stav: Offline

Příspěvek od BobATL »

Diky za souhlas 8)


Odpovědět