Let Řím - Kunovice - Praha 15.4.07

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Hansb píše:A kdo by měl snad nějaké pochybnosti: http://www.planes.cz/cs/photo/1002349/


Tohle je 400ka a je tam napsáno, že to je největší letadlo v historii letiště, jestli tohle byla 800ka, tak se rekord znovu posunul :)


peca24
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 01. 08. 2006, 22:29
Stav: Offline

Příspěvek od peca24 »

tak 737-800 ok-tvc uz v kunovicich byla i v srpnu tehdy s fotbalovou reprezentaci nevite imatrikulacku letadla ktere tam bylo ted

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

peca24 píše:tak 737-800 ok-tvc uz v kunovicich byla i v srpnu tehdy s fotbalovou reprezentaci nevite imatrikulacku letadla ktere tam bylo ted


OK-TVA

letus-hka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 04. 05. 2007, 02:40
Stav: Offline

Re: Let Řím - Kunovice - Praha 15.4.07

Příspěvek od letus-hka »

TVS je sponzorem Slávie,proto je tam nabírali...

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: Let Řím - Kunovice - Praha 15.4.07

Příspěvek od skater »

letus-hka píše:TVS je sponzorem Slávie,proto je tam nabírali...


To víme, ale přece to neznamená, že si mohou dovolit takové jednání s ostatními lidmi...


wampa
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 386
Registrován: 12. 09. 2005, 20:46
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Let Řím - Kunovice - Praha 15.4.07

Příspěvek od wampa »

skater píše:
letus-hka píše:TVS je sponzorem Slávie,proto je tam nabírali...


To víme, ale přece to neznamená, že si mohou dovolit takové jednání s ostatními lidmi...


to mozna ne, ale kde si na budete stezovat? Oni vi ze jim to bude prochazet, proto to delaji.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Let Řím - Kunovice - Praha 15.4.07

Příspěvek od pepa007 »

wampa píše:
skater píše:
letus-hka píše:TVS je sponzorem Slávie,proto je tam nabírali...


To víme, ale přece to neznamená, že si mohou dovolit takové jednání s ostatními lidmi...


to mozna ne, ale kde si na budete stezovat? Oni vi ze jim to bude prochazet, proto to delaji.


Stěžovat asi nikde, prostě s něma nebudeš lítat. tohle byla vrcholná ukázka toho jak Vychcaný Křídla na cestující serou a jsou u nich až na posledním místě.

wampa
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 386
Registrován: 12. 09. 2005, 20:46
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Let Řím - Kunovice - Praha 15.4.07

Příspěvek od wampa »

pepa007 píše:
wampa píše:
skater píše:
letus-hka píše:TVS je sponzorem Slávie,proto je tam nabírali...


To víme, ale přece to neznamená, že si mohou dovolit takové jednání s ostatními lidmi...


to mozna ne, ale kde si na budete stezovat? Oni vi ze jim to bude prochazet, proto to delaji.


Stěžovat asi nikde, prostě s něma nebudeš lítat. tohle byla vrcholná ukázka toho jak Vychcaný Křídla na cestující serou a jsou u nich až na posledním místě.


Takze si bues vybirat cestovku na dovolenou podle toho s kym zrovna lita. A co kdyby je ta cestovka najednou zmenila? Je to duvod na zruseni dovolene (z pohledu zakaznika) ze nechce letet s TVS?

Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Let Řím - Kunovice - Praha 15.4.07

Příspěvek od Yankee Alpha »

wampa píše:Takze si bues vybirat cestovku na dovolenou podle toho s kym zrovna lita. A co kdyby je ta cestovka najednou zmenila? Je to duvod na zruseni dovolene (z pohledu zakaznika) ze nechce letet s TVS?

Nebo si prostě dovolenou zařídíš komplet sama, včetně výběru důvěryhodné letecké společnosti :wink:

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Let Řím - Kunovice - Praha 15.4.07

Příspěvek od MK »

Yankee Alpha píše:Nebo si prostě dovolenou zařídíš komplet sama, včetně výběru důvěryhodné letecké společnosti :wink:


Já si to tak zařídil vždycky a byl jsem moc spokojený! Vybral jsem si sám termín, sám leteckou společnost, hotel, neotravoval mě žádný delegát a mohl jsem si dělat co jsem uznal já za vhodné :wink: Prostě paráda! (a vyšlo to mnohem levněji než s cetovkou...zde mám na mysli hlavně ty jejich slavné eurovíkendy - já byl v LON za cenu takového eurovíkendu (letenka+2 noci) skoro týden :D)

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

Yankee/MK: moje řeč, chtělo by to rozjet osvětovou kampaň na podporu ignorování českých cestovek, lidi do nich cpou zbytečně peníze za naprosto předražený a nekvalitně odvedený služby - a nejvíc šílený je to sprostý okrádání prostřednictvím horentních letištních poplatků kam je započítáváno neúměrně více než by být mělo...

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Orus-x píše:Yankee/MK: moje řeč, chtělo by to rozjet osvětovou kampaň na podporu ignorování českých cestovek, lidi do nich cpou zbytečně peníze za naprosto předražený a nekvalitně odvedený služby - a nejvíc šílený je to sprostý okrádání prostřednictvím horentních letištních poplatků kam je započítáváno neúměrně více než by být mělo...


Taky souhlasim!!! Ale jde o to ze Cechackove z Horni Dolni se ve svete, a na letisti uz vubec, nedomluvi a kdyz jsou pod cestovkou s jejich delegatem tak se cejtej jak kralove a pritom je to ten nejhorsi druh dovoleny - vse all-inclusive,neboli - "Budete se tu citit jako doma" A KVULI TOMU LIDI SNAD CESTUJOU,ABY SE CITILI JAKO DOMA????? :roll:

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

dracoola píše:Taky souhlasim!!! Ale jde o to ze Cechackove z Horni Dolni se ve svete, a na letisti uz vubec, nedomluvi a kdyz jsou pod cestovkou s jejich delegatem tak se cejtej jak kralove a pritom je to ten nejhorsi druh dovoleny - vse all-inclusive,neboli - "Budete se tu citit jako doma" A KVULI TOMU LIDI SNAD CESTUJOU,ABY SE CITILI JAKO DOMA????? :roll:


Ti o kterých píšeš ano. Bohužel. Sice je tam touha po exotice, poznávání vůně dálek, ale zároveň to nesmí být dál než 15 m k nejbližšímu Prazdroji, knedlíkům, vepřové a slivovici. A pak taky mají rádi tu stádní pospolitost, být v tom všichni spolu a navzájem si rozumějí. A taky co nejlevněji - což může být s cestovkou pravda v případě Hurghady, kde mají asi cestovky masivní slevy na hotelech, ale zase to natáhnou na těch poplatcích.
Sorry, dostal jsem se zase off-topic

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Let Řím - Kunovice - Praha 15.4.07

Příspěvek od pepa007 »

MK píše:
Yankee Alpha píše:Nebo si prostě dovolenou zařídíš komplet sama, včetně výběru důvěryhodné letecké společnosti :wink:


Já si to tak zařídil vždycky a byl jsem moc spokojený! Vybral jsem si sám termín, sám leteckou společnost, hotel, neotravoval mě žádný delegát a mohl jsem si dělat co jsem uznal já za vhodné :wink: Prostě paráda! (a vyšlo to mnohem levněji než s cetovkou...zde mám na mysli hlavně ty jejich slavné eurovíkendy - já byl v LON za cenu takového eurovíkendu (letenka+2 noci) skoro týden :D)


já bych zas až tak nezobecňoval... já si sice eurovíkendy taky konfiguruju radši sám, ale zas o tolik levněji mě to nevyjde a navíc to sežere spoustu času. dělám to spíš protože mě to baví :wink:

wampa
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 386
Registrován: 12. 09. 2005, 20:46
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od wampa »

Orus-x píše:Yankee/MK: moje řeč, chtělo by to rozjet osvětovou kampaň na podporu ignorování českých cestovek, lidi do nich cpou zbytečně peníze za naprosto předražený a nekvalitně odvedený služby - a nejvíc šílený je to sprostý okrádání prostřednictvím horentních letištních poplatků kam je započítáváno neúměrně více než by být mělo...


Jsem zvedav kdy tu kampan rozjedes, protoze jinak tu bude stale hodne cestovek, tedy i hodne poptavky po charakterove preprave, a tedy i dost prace pro TVS.

Yankee Alpha píše:Nebo si prostě dovolenou zařídíš komplet sama, včetně výběru důvěryhodné letecké společnosti :wink:


Pri tvem zamestnani, je tato moznost jednoducha (i levna), Coz vidim i na nekterych kamaradech, co delaji v letectvi. Ale pro vetsinu lidi je vymysleni cesty s prestupy o dost slozitejsi.Nehlede kolik by nad tim stravili casu. Je jednoduzsi si to od nekoho udelat "na klic". Sice pak nadavaji, ale priste pojedou zase, protoze vlastni zarizovani se jim delat nechce.


Odpovědět