Let praha-karpathos-praha

Nika
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 01. 07. 2007, 22:24
Stav: Offline

Let praha-karpathos-praha

Příspěvek od Nika »

Před týdnem přiletěla známa z dovolené absolutně znechucena leteckou spol TS!Při letu na Karpathos bylo spoždění zhruba 2 hodiny,po přistábí je řekové odmítli odbavit.při zpátečním letu se rozbila klimatizace,museli čekat 2 hodiny na její opravu v rozhicovaném letadle bez vody.Opět je řekové nechtěli odbavit a na povolení k vzletu museli čekat další 1,5 až z bruselu....!Hooodně si rozmyslím,zda ještě poletím s TS!!! :?


Skyfan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 289
Registrován: 04. 05. 2006, 19:57
Stav: Offline

TVS

Příspěvek od Skyfan »

Zvlášť když je tu takovej velkej výběr společností :-)

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

Proc vyber? Kdyz si zjistis dopredu kam se s jakou spolecnosti leta (nektere CK letaji tam s TVS, onde s CSA a jinam s jinyma spolecnostma), tak si vyberes...vzdyt ty ceny na dovolene jsou vlastne stejne, tak proc si nevybrat, kdyz mas na vyber :wink:

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Let praha-karpathos-praha

Příspěvek od vita »

Při letu na Karpathos bylo spoždění zhruba 2 hodiny
V sezóně nic extra výjmečného, a navíc znám to koupácké "zhruba", letadlo přiletí o dvacet minut dýl a hned to jsou "zhruba" dvě hodiny.

Po přistábí je řekové odmítli odbavit.
Ano, za to může Travel Service, navíc tohle taky odborností čiší, čekali na malém letišti ve frontě za koupáky ze dvou letadel, která přistála před nimi a hned je vinou letecké společnosti odmítli odbavit :D

při zpátečním letu se rozbila klimatizace,museli čekat 2 hodiny na její opravu v rozhicovaném letadle bez vody.
Když je tak chytrá a rozumí tomu, tak proč ji neopravila sama? jistě by to zvládla rychleji! Opět koupácké dvě hodiny, které v reálu znamenají dvacet minut :) a kdyby o vodu požádala, tak ji jistě dostane, jestli myslí, že ji všechno přinesou na stříbrném podnose, tak je naivní nechci říkat co.

Opět je řekové nechtěli odbavit a na povolení k vzletu museli čekat další 1,5 až z bruselu....!
Nečekali na povolení ke vzletu, ale na slot. Pochybuji, že je řekové odmítli odbavit, to jako řekli: "Hele Travel Service, tak ty odbavovat nebudeme!"?

Hooodně si rozmyslím,zda ještě poletím s TS!!! :?
Však neleť, alespoň je ušetříš jednoho problematického cestujícího, který všechno ví, všude byl, všechno zná, všemu rozumí, do všeho kecá a hlavně musí všechno komentovat.

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

Proc ten ton Vito, skoro to vypada, jako by ti bylo pichnuto do vceliho ulu :lol:


Nika
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 01. 07. 2007, 22:24
Stav: Offline

Příspěvek od Nika »

přesně.....pardooon..od toho to tu fórum je,ne??

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

ppl píše:Proc ten ton Vito, skoro to vypada, jako by ti bylo pichnuto do vceliho ulu :lol:


Za ten tón se omlouvám, vytočila mě diskuze na Novinkách, kterou jsem četl předtím :)

Ale taky je to částečně způsobeno tím, že takovéto "geniální" koupáky pamatuju a velmi jsem se styděl, že s nimi sedím v jednom letadle.

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

No to mas tezko, kdybys delal topice v kotelne a prisla by tam k tobe nejaka exkurze, tak by ses taky stydel za to, ze o tom nic nevi a tukal by sis v duchu na celo. Nikdo neni dokonaly a osobne mam k TVS stejny vztah jako slecna prede mnou a to se v letecke doprave taky kapku vyznam :wink:

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

2vita: souhlas, napsal si to dobře...

je sranda jak tady človek druhým svým příspěvkem napíše takovou pěknou reklamu na let.společnost. Trochu tolerance a ne si stěžovat na každou tapinu.... Nikdo nikoho nenuti, opravdu nechapu lidi co letí třebas na last, zaplatěj za tejden letecky 6litru a pak prskaj že neměli to a to a to... :lol:

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

Jenze kdyz si vezmes, ze na last dejme tomu v tom letadle leti deset procent lidi, tak i tech devadesat zbylych procent jsou lidi, kterym to vadi. Tim chci rict, ze prece nezastavas nazor: " Kdyz letis na last moment, tak drz hubu a krok" nebo ano? :?:

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

ok,na lást letí třebas 10-20% lidi, zbytek to letí za 9999Kč... :D Jen si myslím,že cena je úměrná kvalitě. Jasné,neomlouvám zpoždění 6hodin,ale že se někde +/- nějakou hodku šoupne odlet musím brát v potaz. Toť muj názor...

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

ppl píše:Jenze kdyz si vezmes, ze na last dejme tomu v tom letadle leti deset procent lidi, tak i tech devadesat zbylych procent jsou lidi, kterym to vadi. Tim chci rict, ze prece nezastavas nazor: " Kdyz letis na last moment, tak drz hubu a krok" nebo ano? :?:


Já ale zatím nenarazil na nic, co by jim z výčtu v prvním příspěvku mělo vadit! Dobře, že přiletí na dovolenou o pár minut dýl, no dejme tomu, ale jak Travel Service ovlivní laxnost řeků? Že se zasekne klimatizace, to se přece stává! A nejen Travel Servisu, Stejně tak propadnutí slotu a že si stěžuje, že nedostala vodu, když o ni ani nepožádala, to už je k smíchu.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

jakožto sběratel nepříjemných zkušeností s travel servicem musím s vitou souhlasit...tahle připoínka mi přijde dost mimo:-))přeci jen jsme si tu zvykli na zážitky jiné kategorie typu mezipřistání v kunovicích:-))
vita píše:
ppl píše:Proc ten ton Vito, skoro to vypada, jako by ti bylo pichnuto do vceliho ulu :lol:


Za ten tón se omlouvám, vytočila mě diskuze na Novinkách, kterou jsem četl předtím :)

Ale taky je to částečně způsobeno tím, že takovéto "geniální" koupáky pamatuju a velmi jsem se styděl, že s nimi sedím v jednom letadle.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

Většina lidí nepřemýšlí o tom jak je možné letět do Egypta za 7-8000, že na tom je asi něco divnýho když se zdražuje ropa, letištní poplatky, zvyšujou se mzdy, platí se mraky daní a přesto ceny klesají.

Je pravda že v tomhle případě by člověk na hodnocení potřeboval vědět jak co skutečně bylo, jak byly ty časy přesně.
Já letěl na tuhle koupáckou dovolenou jednou v životě, loni, myslim to byl let SQ, na kypr, odlet přesně, návrat asi 25minut zpoždění vlivem pozdního příletu letadla do Larnaky. ale až na debilního stewarda nebylo nač si stěžovat, i když je pravda že mě to stálo 23 000 na jednoho takže to rozhodně nebyla dumpingová cena :-)

PavelD
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1028
Registrován: 23. 01. 2004, 12:31
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od PavelD »

dell píše:ok,na lást letí třebas 10-20% lidi, zbytek to letí za 9999Kč... :D Jen si myslím,že cena je úměrná kvalitě....


Kolega občas něco řeší na Malorce, a prostě přijede do MUC na letiště, koupí si do 30EU vč. tax let na první " nezpožděné " letadlo a většinou do dvou hodin odletí. Že by nízká vcena odpovídala špatné kvalitě ? Na to si nikdy nestěžoval :wink: Problém bude asi v tom množství leteckých spol. nabízejícíhc služby, bych to tak videl...


Odpovědět