Nepochvala pro Travel Service

Odpovědět
jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Kdyz jsme u toho, jste presvedceni o tom, ze koupacky zajezdy nevyjdou levneji nez kdybyste si zarizovali sami hotel a letenky na pravidelne lince? A ted ponechme stranou ze je tu moznost letet z Nemecka. To, ze se to levneji neporidi, je asi hlavni duvod, proc si to vetsina individualne neorganizuje.


dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

jane píše:Kdyz jsme u toho, jste presvedceni o tom, ze koupacky zajezdy nevyjdou levneji nez kdybyste si zarizovali sami hotel a letenky na pravidelne lince? A ted ponechme stranou ze je tu moznost letet z Nemecka. To, ze se to levneji neporidi, je asi hlavni duvod, proc si to vetsina individualne neorganizuje.



Je to tak... Letenka by je jinak vysla dvakrat draz nez ten celej zajezd + hotel tak trikrat draz nez se zajezdem + doprava + zradlo takze pak se HRG za "sedmicku na osobu" fakt vyplati.

(PS.:Ale ja bych tam se zajezdem nejel. :) )

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Jestli to nebylo míněno jako srovnání cen u německých a českých cestovek - podle mě se dá zájezd jako celek koupit v Německu v mnoha případech daleko levněji - pak se ovšem z českého koupáka stává nevím co :lol:

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

PV: V nemecku se da koupit i samotna letenka daleko levneji. Treba letenka na Maledivy na sedum dni, odlet z MUC a cena je 9610 all incl.

A jde to uz taky z PRG. Akorat vyber destinaci je zatim dost omezen, prave cenou letenky. Ale treba se SkyEurope do CTA, hotel pres web a kdyz clovek bookuje brzo tak to vyjde celkem levne.

Jasne, ze Monastir bude vzdy supr levnej a nikdy si to clovek nenabukuje sam, ale to radsi pojedu autem na Slapy nez s cestovkou do Tunisu.

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Příspěvek od Zdenek »

Jasne, ze Monastir bude vzdy supr levnej a nikdy si to clovek nenabukuje sam, ale to radsi pojedu autem na Slapy nez s cestovkou do Tunisu.


Tyhle reci se mi moc libi, nikdo ti Tunis nevnucuje. A obavam se ze tyden na Slapech by te vysel mnohem draz nez tyden v Tunisu.

jen bych poprosil, toto je forum o letadlech a o koupacich a ne o tom kdo kam poleti.


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

dider píše:A jde to uz taky z PRG. Akorat vyber destinaci je zatim dost omezen, prave cenou letenky. Ale treba se SkyEurope do CTA, hotel pres web a kdyz clovek bookuje brzo tak to vyjde celkem levne.

Jo, tak to mame letos. SkyEurope VIE - LCA vyslo v unoru na 2000 CZK all inc. (zpatecka) a ubytovani se vzdycky uz nejak sezene pres web...

wampa
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 386
Registrován: 12. 09. 2005, 20:46
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od wampa »

Dalsi zajimavy clanek.
http://zpravy.idnes.cz/cesky-boeing-letel-nekontrolovane-evropou-f27-/domaci.asp?c=A070626_212244_domaci_miz

Nevice se mi libi jak tam zduraznuji ze stihacky byly vyzbrojeny raketamy.

Cassidy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 29. 06. 2004, 21:54
Stav: Offline

Příspěvek od Cassidy »

Měli ho sundat, to by byl gól

pivko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 28. 08. 2004, 11:24
Stav: Offline

Příspěvek od pivko »

Skytravel píše:
pepa007 píše:týýý jo, ta svoloč z TVS mě nepřestává překvapovat...

za chvilku pojedou busem až na ten rhodos...


no pokud nebude letiste v provozu tak muzes jet treba i na kole. kecate hodne o nicem. myslim ze nikdo z vas tim letem neletel aby to tady na plnou hubu mohl kritizovat. co se tady psalo, tak vetsina lidi byla nejak odskodnena. Maximalne to nekterym ubralo na egu...



á další s přístupem náš zákazník náš pán. odškodnění v takovém případě považuju za samozřejmost. také považuju za samozřejmost to, že si cestovka i slavný TVS pořádně posypou hlavu popelem a ne, že si budou hledat výmluvy.

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

Cassidy píše:Měli ho sundat, to by byl gól

by mě zajímalo jak by si reagoval,kdyby si tam měl nekoho z rodiny...se zase ukázala inteligence :?

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Až příště někdo bude kritizovat TVS za zpoždění, tak uvedu příklad jednoho ještě horšího - dneska ve dvě ráno měli fotbalisté Liberce odletět do Kazachstánu k zápasu poháru Intertoto, měli objednaný nějaký charter z Ruska(to by mě zajímalo, který génius tohle vymyslel) a zatím sedí v Pardubicích v hotelu, protože letadlo ještě ani z toho Ruska neodstartovalo, tak jsem zvědavej, jakej výkon zítra předvedou :)

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

vita píše:Až příště někdo bude kritizovat TVS za zpoždění, tak uvedu příklad jednoho ještě horšího - dneska ve dvě ráno měli fotbalisté Liberce odletět do Kazachstánu k zápasu poháru Intertoto, měli objednaný nějaký charter z Ruska(to by mě zajímalo, který génius tohle vymyslel) a zatím sedí v Pardubicích v hotelu, protože letadlo ještě ani z toho Ruska neodstartovalo, tak jsem zvědavej, jakej výkon zítra předvedou :)


to je fakt super argument že někde je to ještě horší... :wink:

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

vita píše:Až příště někdo bude kritizovat TVS za zpoždění, tak uvedu příklad jednoho ještě horšího - dneska ve dvě ráno měli fotbalisté Liberce odletět do Kazachstánu k zápasu poháru Intertoto, měli objednaný nějaký charter z Ruska(to by mě zajímalo, který génius tohle vymyslel) a zatím sedí v Pardubicích v hotelu, protože letadlo ještě ani z toho Ruska neodstartovalo, tak jsem zvědavej, jakej výkon zítra předvedou :)


Nechceš jít dělat tiskového mluvčí do TVS? :roll: S takovým ideologickým zápalem mladého komsomolce s jakým nacházíš zdůvodnění pro sviňárny TVS by tě brali všema 10.

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Zlin142 píše:
vita píše:Až příště někdo bude kritizovat TVS za zpoždění, tak uvedu příklad jednoho ještě horšího - dneska ve dvě ráno měli fotbalisté Liberce odletět do Kazachstánu k zápasu poháru Intertoto, měli objednaný nějaký charter z Ruska(to by mě zajímalo, který génius tohle vymyslel) a zatím sedí v Pardubicích v hotelu, protože letadlo ještě ani z toho Ruska neodstartovalo, tak jsem zvědavej, jakej výkon zítra předvedou :)


Nechceš jít dělat tiskového mluvčí do TVS? :roll: S takovým ideologickým zápalem mladého komsomolce s jakým nacházíš zdůvodnění pro sviňárny TVS by tě brali všema 10.


Takovou práci bych bral všemi deseti já :)
Jinak jsem tu spíš chtěl rozjet diskuzi na téma spoždění fotbalistů Slovanu Liberec :)

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Malvolio »

PV píše:Jestli to nebylo míněno jako srovnání cen u německých a českých cestovek - podle mě se dá zájezd jako celek koupit v Německu v mnoha případech daleko levněji - pak se ovšem z českého koupáka stává nevím co :lol:


"Totálně nasazenej koupák" :-)


Odpovědět