Vodochody

Brno, Karlovy Vary, Ostrava a další letiště...
Odpovědět
egho
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 25. 03. 2007, 14:45
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Vodochody

Příspěvek od egho »

Co se tam budujeMvim ze je tam letiste,ale co tam ma byt mezinarodni letiste nebo co?diky za odpoved...


maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od maf »

Penta tam chce robit medzinarodne letisko hlavne pre chartre a low cost.

egho
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 25. 03. 2007, 14:45
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od egho »

maf píše:Penta tam chce robit medzinarodne letisko hlavne pre chartre a low cost.


Jo takhle...a deje se tam uz neco?

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od maf »

To netusim nebol som v Prahe 5 mesiacov.

Zoommy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 28. 11. 2005, 09:43
Bydliště: Pardubice
Stav: Offline

Příspěvek od Zoommy »

egho: No zatím se tam seká tráva, natírá se plot a trhá se plevel ze stojánky.... :D Takže se asi něco chystá


VictorK
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 21. 02. 2006, 22:37
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od VictorK »

Ve ctvrtek kolem drahy pobihali geodeti se svym nadobickem.

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od maf »

VictorK píše:Ve ctvrtek kolem drahy pobihali geodeti se svym nadobickem.


Totalka za mozno 200-300 000 sa v CR vola ;nadobicko;? :-).

Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Příspěvek od Martin Horucka »

Nevite nekdo jak to ted vypada ve Vodochodech? Deje se tam uz konecne neco? V posledni dobe se o tom vubec nemluvi..

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Martin Horucka píše:Nevite nekdo jak to ted vypada ve Vodochodech? Deje se tam uz konecne neco? V posledni dobe se o tom vubec nemluvi..


řek bych že dokud neskončí privatizace Ruzyně tak se vůbec nic nestane...

m@rtin
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 697
Registrován: 14. 10. 2004, 18:39
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od m@rtin »

Ale děje a Penta to myslí opravdu vážně. Jen si mysleli, že postavit letiště půjde hladce a v tom se velmi zmýlili. Můj odhad je ten, že by se mohlo do roku 2010 opravdu začít stavět. Co jsem zatím sylšel, má jít o terminál s dvěma prsty s osmi-desíti nástupními mosty. Terminál by měl být konstruován tak, aby v budoucnu mohl odbavit 3-5 mil pasažérů. Víc nevím.

Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Příspěvek od Martin Horucka »

m@rtin píše:Ale děje a Penta to myslí opravdu vážně. Jen si mysleli, že postavit letiště půjde hladce a v tom se velmi zmýlili. Můj odhad je ten, že by se mohlo do roku 2010 opravdu začít stavět. Co jsem zatím sylšel, má jít o terminál s dvěma prsty s osmi-desíti nástupními mosty. Terminál by měl být konstruován tak, aby v budoucnu mohl odbavit 3-5 mil pasažérů. Víc nevím.


Tak to predcili moje ocekavani! Myslel jsem si, ze tam stezi postavi terminalek ala Pardubice.. :shock: Tak snad to opravdu vyjde, aby to tady mohl Ryan poradne rozjet.. :D :wink:

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Příspěvek od JackBrno »

Martin Horucka píše:Tak to predcili moje ocekavani! Myslel jsem si, ze tam stezi postavi terminalek ala Pardubice.. :shock: Tak snad to opravdu vyjde, aby to tady mohl Ryan poradne rozjet.. :D :wink:


Investiční společnosti už z principu nejde o propagaci turismu v okolí letiště, aby si vybírali kdo a kam bude lítat, jak to omezuijí často na regionálních letištích. Investiční společnosti jde čistě o zisk. Tudíž samozřejmě bude narozdíl od krajských letišť dělat vše pro to, aby procedili letištěm co nejvíc letadel a cestujících, bez ohledu na to, odkud a kam kdo poletí. Takže pokud to rozjedou, nepochybuju o tom, že tam bude brzy velký provoz, jinak by se jim obrovská investice nevrátila. A věřím, že mají nějaké dopravce předejednány, bez toho by se do takové investice asi nepouštěli :-)

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Vodochody

Příspěvek od pepa007 »

tak co, je něco novýho?

+reakce na půl roku starej příspěvek: zprávy o terminálu s dvěma prsty a osmi choboty mi přijde trochu megalomanský a přitažený za vlasy. lowcostům stačí RWY a jedna hala jako byla ta stará v Brně. a mně jako cestujícímu konec konců taky. nemusím ty Tádž Mahály (jak řiká O'Leary) s předraženejma restauracema a obchodama. stačí mi tam McDonalds/BurgerKing a duty free shop "se vším". takže se mi líbilo letiště East Midlands :)

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Vodochody

Příspěvek od Robert »

pepa007 píše:zprávy o terminálu s dvěma prsty a osmi choboty mi přijde trochu megalomanský a přitažený za vlasy. lowcostům stačí RWY a jedna hala jako byla ta stará v Brně. a mně jako cestujícímu konec konců taky. nemusím ty Tádž Mahály (jak řiká O'Leary) s předraženejma restauracema a obchodama. stačí mi tam McDonalds/BurgerKing a duty free shop "se vším". takže se mi líbilo letiště East Midlands :)


To se objevila někde vizualizace terminálu? Když tak pošli link, nějak mi to uniklo.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Vodochody

Příspěvek od pepa007 »

Robert píše:
pepa007 píše:zprávy o terminálu s dvěma prsty a osmi choboty mi přijde trochu megalomanský a přitažený za vlasy. lowcostům stačí RWY a jedna hala jako byla ta stará v Brně. a mně jako cestujícímu konec konců taky. nemusím ty Tádž Mahály (jak řiká O'Leary) s předraženejma restauracema a obchodama. stačí mi tam McDonalds/BurgerKing a duty free shop "se vším". takže se mi líbilo letiště East Midlands :)


To se objevila někde vizualizace terminálu? Když tak pošli link, nějak mi to uniklo.


neobjevila. to tady psal m@rtin o pár příspěvků výš


Odpovědět