SkyEurope

Odpovědět
VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

RadekFM: Předpokládám, že jí dnes s omluvou vracíš a přikládáš 5626 jako refundaci... :lol: :lol:


euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

nejde zas ani jejich web....

pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Spiatocna rezervacia preletena iba spat

Příspěvek od pajoo »

Zdravim, mozno trosku otravujem hlupou otazkou, prosim o pochopenie, nikdy som to zatial neriesil ;) Ked mam spiatocnu letenku so SkyEurope a poletim iba cestu spat (cestu tam poletim tiez ale v iny datum na inu samostatnu jednosmernu rezervaciu) nepovedia mi cestou spat ze ma vyciarkli zo zoznamu? Alebo mam zavolat na Call centrum a ten let smerom tam zrusit? Da sa to? Dakujem :-)

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Spiatocna rezervacia preletena iba spat

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

pajoo píše:Zdravim, mozno trosku otravujem hlupou otazkou, prosim o pochopenie, nikdy som to zatial neriesil ;) Ked mam spiatocnu letenku so SkyEurope a poletim iba cestu spat (cestu tam poletim tiez ale v iny datum na inu samostatnu jednosmernu rezervaciu) nepovedia mi cestou spat ze ma vyciarkli zo zoznamu? Alebo mam zavolat na Call centrum a ten let smerom tam zrusit? Da sa to? Dakujem :-)


to si myslim, že se fakt nemusíš bát, že by tě vyškrtli ze seznamu, buď přijdes nebo ne ... a nikdo tě ze seznamu vyškrtávat fakt nebude, když tam tu rezervaci na ten let máš ať tam nebo zpatky :wink: :lol:

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Spiatocna rezervacia preletena iba spat

Příspěvek od prodejce »

FISCHER AIR LOVER píše:
pajoo píše:Zdravim, mozno trosku otravujem hlupou otazkou, prosim o pochopenie, nikdy som to zatial neriesil ;) Ked mam spiatocnu letenku so SkyEurope a poletim iba cestu spat (cestu tam poletim tiez ale v iny datum na inu samostatnu jednosmernu rezervaciu) nepovedia mi cestou spat ze ma vyciarkli zo zoznamu? Alebo mam zavolat na Call centrum a ten let smerom tam zrusit? Da sa to? Dakujem :-)


to si myslim, že se fakt nemusíš bát, že by tě vyškrtli ze seznamu, buď přijdes nebo ne ... a nikdo tě ze seznamu vyškrtávat fakt nebude, když tam tu rezervaci na ten let máš ať tam nebo zpatky :wink: :lol:


Sky europe tohle umožňuje?? tak to sou fakt frajeři :o))) :P


FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Spiatocna rezervacia preletena iba spat

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

prodejce píše:
FISCHER AIR LOVER píše:
pajoo píše:Zdravim, mozno trosku otravujem hlupou otazkou, prosim o pochopenie, nikdy som to zatial neriesil ;) Ked mam spiatocnu letenku so SkyEurope a poletim iba cestu spat (cestu tam poletim tiez ale v iny datum na inu samostatnu jednosmernu rezervaciu) nepovedia mi cestou spat ze ma vyciarkli zo zoznamu? Alebo mam zavolat na Call centrum a ten let smerom tam zrusit? Da sa to? Dakujem :-)


to si myslim, že se fakt nemusíš bát, že by tě vyškrtli ze seznamu, buď přijdes nebo ne ... a nikdo tě ze seznamu vyškrtávat fakt nebude, když tam tu rezervaci na ten let máš ať tam nebo zpatky :wink: :lol:


Sky europe tohle umožňuje?? tak to sou fakt frajeři :o))) :P


njn taky se divim, neobvyklý :D :D :D

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

pokud vím jsou to dvě samostatné letenky, každý let se odbavuje zvlášť, platí se dvakrát poplatek za kartu tak proč by to mělo být zvláštní letět jen zpět?

pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Spiatocna letenka

Příspěvek od pajoo »

bugr píše:pokud vím jsou to dvě samostatné letenky, každý let se odbavuje zvlášť, platí se dvakrát poplatek za kartu tak proč by to mělo být zvláštní letět jen zpět?


No to ja sa prave preto pytam, lebo su spolocnosti kde ked nenastupis na let smerom tam, tak ti automaticky zrusia rezervaciu pre let smerom spat...

Don intanon
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 28. 06. 2007, 10:54
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Don intanon »

To by me zajimalo, jak by si to pravne obhajili. To je jako by sis zaplatil na tyden hotel a nastoupil az druhy den, jenze uz by te tam nepustili. A oduvodnili to podminkou, ze je nutne probydlet prvni den..
Proste mas letenku zaplacenou, rezervaci potvrzenou a zes neproletel prvni segment mohlo byt z jakehokoli duvodu.
U ktere spolecnosti ses s tim setkal?

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Yirina »

Tak to je docela samozrejma vec (nerikam, ze logicka). U low costu asi ne, ale u klasickych aerolinek to tak je. Napriklad i u Click4Sky, pokud neproletis prvni segment, tak se ti automaticky rusi zpatecni.
Spolecnosti to delaji proto, ze cena one way letenky byva vyssi nebo stejna, nez cena zpatecky v nejaky nizsi tride. Aby se predeslo tomu, aby si lidi nekupovali levny zpatecky a vyuzivali jen druhou cast, tak to hlidaj. Coz vede k tomu, ze si lidi kupujou tkzv. krizovy (radsi s diakritikou: křížový) letenky...ale to je na dlouho a myslim, ze tu tohle tema zrovna jede v nejakym jinym vlaknu...

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

u LC to bývá někdy naopak, pamatuju, že jsem kupoval one way letenky který byly v součtu mnohem levnější než rt

tomaas.p
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 12. 07. 2007, 10:36
Stav: Offline

Příspěvek od tomaas.p »

Zkoušel jsem cvičně provést rezervaci, abych zjistil, co se změnilo s novým webem skyeurope. Vždycky mi tam ale naskočil poplatek za zavazadla, který neumím zrušit. Buď někde dělám chybu, nebo web upravili tak, aby nebylo možné koupit letenku bez zavazadel?

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

je to tam u Passenger Detail když jsem se přihlásil.
jde tam dát 0

tomaas.p
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 12. 07. 2007, 10:36
Stav: Offline

Příspěvek od tomaas.p »

bugr píše:je to tam u Passenger Detail když jsem se přihlásil.
jde tam dát 0


díky, přehlédl jsem to

Don intanon
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 28. 06. 2007, 10:54
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Don intanon »

Yirina píše:Tak to je docela samozrejma vec (nerikam, ze logicka). U low costu asi ne, ale u klasickych aerolinek to tak je. Napriklad i u Click4Sky, pokud neproletis prvni segment, tak se ti automaticky rusi zpatecni.
Spolecnosti to delaji proto, ze cena one way letenky byva vyssi nebo stejna, nez cena zpatecky v nejaky nizsi tride. Aby se predeslo tomu, aby si lidi nekupovali levny zpatecky a vyuzivali jen druhou cast, tak to hlidaj. Coz vede k tomu, ze si lidi kupujou tkzv. krizovy (radsi s diakritikou: křížový) letenky...ale to je na dlouho a myslim, ze tu tohle tema zrovna jede v nejakym jinym vlaknu...

No u C4S to chapu a je to obecne znama podminka. ale jinde jsem to vlastne nezazil. Ne ze bych byl verny citatel VOP, ale parkrat uz se mi stalo ze jsem nastoupil az na zpatecni let a u zadne spolecnosti to nebyl problem. Ale mozna jsem mel stesti, jen me zajimalo, jestli je tato klauzule nekde zminena


Odpovědět