Ryanair

Moderátor: j.ree

Odpovědět
FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

masterview píše:no tak to neni tak uplne pravda. Když už se přes net odbavíš, tak tě berou že letíš a budou tě na letišti vyvolávat a zdrží (asi 15 min) odlet. Pak už se na tebe opravdu vydlábnou. Takže se odbavujte opravdu pokud letíte. Jinak nejsem si jistý, ale když mám koupenou letenku a neodletím (neodbavím se přes net ani na chech-in), tak letiště neúčtuje aerolince za tohoto cestujícího letištní poplatky? A pokud se odbavím a přesto neodletím, tak letiště poplatky účtuje? Možná se ptám na úplně samozřejmou věc, ale najednou mě to napadlo, jak to asi funguje?


když se odbavíš přes net .. tak se počítá s tim, že letíš, ale rozhodně nikdo kvuli web check ium nebude zdrzovat letadlo a jeho odlet .. naopak ..


ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od ziletka »

Ryanair ma novy web.....

procvi
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 26. 01. 2009, 11:32
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od procvi »

ziletka píše:Ryanair ma novy web.....


No jo. Taky na to zrovna koukám. Ale né celej, vždy jen ta úvodní stránka a vrchní panel nabídek je nový, jinak vše okolo přistarém :)

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od j.ree »

ten web je nejaky divny, nejak mi to nesedi ty nove barvy. A stale tam nezakomponovali tu starou vec, kdy byl prehled jizdenek na 20 dni :wink:

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od pepa007 »

ziletka píše:Ryanair ma novy web.....


čím dál krásnější :D


ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od ziletka »

Aspon te agresivni zlute ubylo, jinak je pravda, ze to opravdu neni zadny velky pokrok.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od persona »

j.ree píše:ten web je nejaky divny, nejak mi to nesedi ty nove barvy. A stale tam nezakomponovali tu starou vec, kdy byl prehled jizdenek na 20 dni :wink:


Zcela souhlasím, to byla nejužitečnější věc (low-fare flight calendar)....nová verze se mi moc nezamlouvá....a ještě méně, že nějak podezřele narostly ceny na konec března, půlku dubna, snad jen do počátku další akce za pár dní (přemítal jsem jestli mám vzít o den později za 97.50 Kč jednosměrku BRQ - STN a nechat propadnout ubytování jednu noc za 9 GBP až tam naskočila cena 1300 Kč/osoba, ehm...no, poučení, snad to ještě vychytám)

OPRAVENO: kalendář tam přece jen je, sice týdenní, ale aspoň něco, musí se kliknout na velký čtvercový banner booking na titulní straně.

MartinO2
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 164
Registrován: 18. 03. 2008, 22:17
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od MartinO2 »

ziletka píše:Ryanair ma novy web.....


Spis bych to nazval facelitem nez novym webem :-) Uz to nevypada jako web z poloviny 90-tych let ale jako web ze zacatku stoleti :-)

szkandi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 60
Registrován: 07. 08. 2008, 09:56
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od szkandi »

persona píše:Zcela souhlasím, to byla nejužitečnější věc (low-fare flight calendar)....nová verze se mi moc nezamlouvá....a ještě méně, že nějak podezřele narostly ceny na konec března, půlku dubna, snad jen do počátku další akce za pár dní (přemítal jsem jestli mám vzít o den později za 97.50 Kč jednosměrku BRQ - STN a nechat propadnout ubytování jednu noc za 9 GBP až tam naskočila cena 1300 Kč/osoba, ehm...no, poučení, snad to ještě vychytám)

OPRAVENO: kalendář tam přece jen je, sice týdenní, ale aspoň něco, musí se kliknout na velký čtvercový banner booking na titulní straně.


Asi budu vypadat, jako juzek, ale co uz :o Muzete mi, prosim, rici kde na webu ryanairu najdu "low-fare flight calendar" ? Nejak se mi to stale nedari. Diky :wink:

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od persona »

přesně uprostřed hlavní (úvodní) stránky je čtvercový banner "book now/lowest fare guaranteed" - na to klikni a pak při zadávání termínu zaškrtni volbu "my travel dates are flexible" - tím se to odkryje na týden

szkandi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 60
Registrován: 07. 08. 2008, 09:56
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od szkandi »

Jj, diky... ja mam firefox s Adblock, takze bannery nemam, ale staci ve zlute liste kliknout na "book now". Diky :wink:

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od persona »

Už se těším, to bude legrace pokud se to bude aplikovat i v Brně a v Praze: http://www.telegraph.co.uk/travel/trave ... desks.html - a jsem zvědav zda budou opravdu do konce roku přepážky pryč.

Dachen
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 11. 2004, 13:55
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Dachen »

Ryanair uvažuje, že si nechá platit za záchody v letadle:
http://ekonomika.idnes.cz/ryanair-uvazu ... oprava_fih

"V minulosti jsme zvažovali jednu věc a teď ji znovu přehodnocujeme. Jde o možnost, že by na dveřích od záchoda byl otvor na mince a že by si cestující za jeho návštěvu zaplatil libru," řekl O´Leary.


Nemyslim si, ze se to ukutecni, spise MOL zase upoutava pozornost. Jak se rika, negativni reklama je lepsi nez zadna...

casiophea
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 194
Registrován: 21. 10. 2007, 23:38
Oblíbené typy letadel: mam rada vsechna letadla:-)...
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od casiophea »

Dachen píše:Ryanair uvažuje, že si nechá platit za záchody v letadle:
http://ekonomika.idnes.cz/ryanair-uvazu ... oprava_fih

"V minulosti jsme zvažovali jednu věc a teď ji znovu přehodnocujeme. Jde o možnost, že by na dveřích od záchoda byl otvor na mince a že by si cestující za jeho návštěvu zaplatil libru," řekl O´Leary.


Nemyslim si, ze se to ukutecni, spise MOL zase upoutava pozornost. Jak se rika, negativni reklama je lepsi nez zadna...[/quote

pravě jsem to četla:-)...samozrejme, kazde zviditelneni je dobre... pokud je sokujici, ...zaujme...tak uvidime, co nam nachystaji... :mrgreen:

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od OKTVC »

Aby ne, to je něco pro bulvární pisálky a reklama je hned na světě :wink:


Odpovědět