Ryanair

Moderátor: j.ree

Odpovědět
dracula1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 77
Registrován: 08. 07. 2008, 21:16
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od dracula1 »

Omlouvám se za kachnu v předminulém příspěvku "Ryan - cestovní pojištění" - nebude to povinné, jen jsem si to v rychlosti špatně přeložil.
Dracula :idea:


ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od ziletka »

Co se týká pojištění, tak je u Ryanairu malá (ovšem příjemná) změna. Pojištění už nebude automaticky zatrženo jako dosud. Ryanair ovšem všechny vyzývá, aby neriskovali a pojištění si rozhodně zakoupili :D http://www.ryanair.com/site/SK/news.php ... n-250309-4

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od j.ree »

ziletka, my se tu uz par prispevku bavime o tom .. :D

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od ziletka »

j.ree píše:ziletka, my se tu uz par prispevku bavime o tom .. :D

Promin, prehlednul jsem tvuj prispevek. "Ale o tom zde už dobrou čtvrthodinu hovoříme, Mlho!" :D

axen
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 06. 02. 2005, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od axen »

Z britskeho tisku (denik Metro 1.4.09):
02042009147.jpg

:lol: :lol: :lol:


persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od persona »

Argil píše:Možná jsem cvok, ale tenhle jednodenní routing jsem už dlouho nosil v hlavě:
DUB-LTN-DUB-STN-DUB-LGW-DUB
A to celé za krásných 4EUR + 2GPB :lol:


Neproběhlo to už náhodou 24. února? Byl již pořízen záznam a zveřejněn někde tady? Prosím, prosím :D

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od ziletka »

Mozna je to blbost,ale Ryanair zverejnil vysledky tech navrhu na nove poplatky a ted se hlasuje o ten nejlepsi. Ten posledni o tom BMI byl muj (samozrejme, ze nas z tech 12k bylo asi vic, ale co kdyby,ze? :D ). Pokud byste chteli, tak poslete hlas..... :D
http://www.ryanair.com/site/SK/news.php ... -en-080409

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od hafi »

tak jsem tam zahlasoval pro tu petku, 1,4 sou nesmysly, 3 by prisli o spoustu nahodnych pasazeru (muselo by se to pojmout ve smyslu "prvni letosni rezervace"), dvojka by me taky neprekvapila, ale myslim, ze vynos by byl minimalni.

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od skater »

hafi píše:tak jsem tam zahlasoval pro tu petku, 1,4 sou nesmysly, 3 by prisli o spoustu nahodnych pasazeru (muselo by se to pojmout ve smyslu "prvni letosni rezervace"), dvojka by me taky neprekvapila, ale myslim, ze vynos by byl minimalni.


S pětkou nemohu souhlasit, to bych byl sám proti sobě.... Ale jedničku bych z legrace rád zaplatil a ještě si to užil.

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od hafi »

ja bych byl tez proti sobe, kdyby se kazdy bod nad 25 priplacelo euro, tak bych se u ryanu dostal na ceny čsa :-) (lehce přeháním,ale i tak)

každopádně bmi je trochu nelogické, protože aerolince stoupaj naklady vzhledem k hmotnosti, to ze nekdo meri 220 je jim uplne jedno, blba je vaha. Takze ja bych to postavil spis tak, ze by se proste platilo dvacet centu na kilo nad 50 kg (ti lehci by klidne mohli umernou dostat i slevu na letence...).

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od context »

hafi píše:ja bych byl tez proti sobe, kdyby se kazdy bod nad 25 priplacelo euro, tak bych se u ryanu dostal na ceny čsa :-) (lehce přeháním,ale i tak)

každopádně bmi je trochu nelogické, protože aerolince stoupaj naklady vzhledem k hmotnosti, to ze nekdo meri 220 je jim uplne jedno, blba je vaha. Takze ja bych to postavil spis tak, ze by se proste platilo dvacet centu na kilo nad 50 kg (ti lehci by klidne mohli umernou dostat i slevu na letence...).


pokial by to bolo linearne tak kamaratke by doplacali... :lol:

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od persona »

Tak jsem koupil na červen Londýn za 352 Kč pro dva zpátečku, jsou tam i krásné spoje do Bergama z Bratislavy na půlku května za 3.40 EUR úsek s možností za 3.40 EUR pokračovat do Paříže...nebo je tu už znát únava z neustálých akcí? :D

Steve
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 424
Registrován: 12. 06. 2006, 22:43
Bydliště: UHE, BRQ, BTS
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Steve »

Já jsem taky přikoupil, ale narazil jsem tam na pro mě zajímavou věc, i když možná jsem to nezaregistroval:

FR začal účtovat tu "ekologickou taxu" i na akčních letenkách z Irska za € 5, 10, 3,40 a další obdobné nízké sumy včetně poplatků.

Ale je to nějaké divné, v rámci Irska je ta taxa 2 eura, z Dublinu do Anglie 10 €, na letech z Corku na Stansted taky 10 €, ale na letech z Corku do Liverpoolu jsem našel taxu 2 €... Nějak tomu nerozumím :idea:

jirkajiri
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 01. 08. 2006, 21:41
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od jirkajiri »

Steve píše:Ale je to nějaké divné, v rámci Irska je ta taxa 2 eura, z Dublinu do Anglie 10 €, na letech z Corku na Stansted taky 10 €, ale na letech z Corku do Liverpoolu jsem našel taxu 2 €... Nějak tomu nerozumím :idea:


Odlétající cestující platí 10 euro u letů nad 300 kilometrů a 2 eura u kratších.

vmachalik
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 80
Registrován: 10. 04. 2009, 14:59
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od vmachalik »

Jaký je poplatek za změnu cestujícího před odletem na zabookovanou letenku přes web? Jde to vůbec? (Ryanair).
Dík.
v.


Odpovědět