East Midlands (EMA)

Odpovědět
Carlos_Plzeň
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 19. 07. 2007, 15:02
Stav: Offline

East Midlands (EMA)

Příspěvek od Carlos_Plzeň »

Máte někdo zkušenosti jestli se dá v okolí na něco zajímavého zajít, popř. zajet podívat? Mam přílet v jedenáct dopoledne a odlet až v osm večer, tak mám volné cca sedmihodinové okno...


euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: East Midlands (EMA)

Příspěvek od euroflyer »

nottinghame, můžeš se podívat na robina hooda, ale město celkem jinak o ničem

MiraCBaBRNO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 238
Registrován: 28. 12. 2008, 10:17
Stav: Offline

Re: East Midlands (EMA)

Příspěvek od MiraCBaBRNO »

Muzete mi nekdo poradit, jestli mam nejakou sanci stihnout odlet v FR 13:05(online check in a jen prirucni batoh), kdyz prilet z PRG je v 11:45?

Zajima me jestli musim vylezt ven z priletu a jit pres kontrolu na odlety, nebo je to vsechno v jednom a tudiz staci priletet, najit tabuli a letet dal...

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: East Midlands (EMA)

Příspěvek od euroflyer »

MiraCBaBRNO píše:Muzete mi nekdo poradit, jestli mam nejakou sanci stihnout odlet v FR 13:05(online check in a jen prirucni batoh), kdyz prilet z PRG je v 11:45?

Zajima me jestli musim vylezt ven z priletu a jit pres kontrolu na odlety, nebo je to vsechno v jednom a tudiz staci priletet, najit tabuli a letet dal...

prolézt se tam nedá, musíš znovu na security. nicméně tímto letem jsem letěl v sobotu a přiletěl o 30 minut dříve, takže by to jistě šlo....EMA je hodně malé letiště

masterview
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 30. 07. 2007, 13:25
Bydliště: LKRA
Stav: Offline

Re: East Midlands (EMA)

Příspěvek od masterview »

MiraCBaBRNO píše:Muzete mi nekdo poradit, jestli mam nejakou sanci stihnout odlet v FR 13:05(online check in a jen prirucni batoh), kdyz prilet z PRG je v 11:45?


pokud nebude mit let z PRG zpozdeni, tak se to v pohode da. Ale je to Z EMA prvni otocka rano, tak pokud nebude problem s pocasim nebo letadlem, nic by to ohrozit nemelo.


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5910
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: East Midlands (EMA)

Příspěvek od Globik »

http://www.novinky.cz/zahranicni/166263 ... obamy.html

To by mě zajímalo, čím do toho Washingtonu letěl! To si na to najal soukromé letadlo? To ty mobily v Africe musejí být hodně drahé, když mu ten kšeft tak vynáší! Ach jo, ti novináři :?

Steve
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 424
Registrován: 12. 06. 2006, 22:43
Bydliště: UHE, BRQ, BTS
Stav: Offline

Re: East Midlands (EMA)

Příspěvek od Steve »

Pár info o dopravě do Nottinghamu. Jezdí bus, přes den co půlhodiny, v noci co hodinu, jízdenka jednosměrná stojí 5 liber, family ticket 7 liber, a na něj můžou cestovat 2 dospělí a max. 3 děti.

Myslel jsem, že není horší letiště než HHN, ale EMA to překonal. Hlavně prostor před check-in desk je hustý, fakt velká hnusná hala a nic víc...

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: East Midlands (EMA)

Příspěvek od euroflyer »

Steve píše:Pár info o dopravě do Nottinghamu. Jezdí bus, přes den co půlhodiny, v noci co hodinu, jízdenka jednosměrná stojí 5 liber, family ticket 7 liber, a na něj můžou cestovat 2 dospělí a max. 3 děti.

Myslel jsem, že není horší letiště než HHN, ale EMA to překonal. Hlavně prostor před check-in desk je hustý, fakt velká hnusná hala a nic víc...

EMA je v rekonstrukci..není to zázrak, ale to letiště mi celkově nějak neva.....

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: East Midlands (EMA)

Příspěvek od j.ree »

JJ tez si myslim. Nic horsiho jak hhn asi neni

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: East Midlands (EMA)

Příspěvek od Malvolio »

S check-inem nevím, ale myslím, že ty prostory po odbavení v EMA a HHN se nedají srovnávat, tam je EMA rozdíl třídy.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5910
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: East Midlands (EMA)

Příspěvek od Globik »

Holt to chce udělat online check-in. Tranzitní prostory jsou v pohodě a co se mi moc líbilo, byl pěší přesun z budovy do letadla :D A jelikož jsem neměl online check-in a bylo krásně, tak jsem do té doby seděl na lavičce před barákem, kde na to byl v pohodě prostor. Samozřejmě záleží na počasí :wink: Ale tak tragicky bych to neviděl ani za deště.

Carlos_Plzeň
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 19. 07. 2007, 15:02
Stav: Offline

Re: East Midlands (EMA)

Příspěvek od Carlos_Plzeň »

Myslím že vy co kritizujete EMA, jste nebyli v Altenburgu :lol: EMA je oproti tomu mega hala :lol:

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: East Midlands (EMA)

Příspěvek od OKTVC »

Carlos_Plzeň píše:Myslím že vy co kritizujete EMA, jste nebyli v Altenburgu :lol: EMA je oproti tomu mega hala :lol:

Myslím že vy co kritizujete Altenburg, jste nebyli v Kříženci :P

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: East Midlands (EMA)

Příspěvek od poja »

myslim že kdo kritizuje tyhle letiště tak by si mek uvedomit za kolik se sem lita...navic EMA je celkem pěkná a uživatelsky příjemná na low cost-poměry..(pokud teda nenstvete personal a nasledne vam neodlet letadlo)


Odpovědět