Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Odpovědět
RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od RadekFM »

bodejt kdyz litaji prazdne


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od Fabo »

Lietaju prazdne? No, neviem odkial beries informacie ty, ale co viem ja, tak NE ma celkom plne lietadla... mozno az na linku KSC-BTS, ale ani tam to nejde do cisel ktore ma V5 (12, 14 Pax) ale prevysuje ich niekolkonasobne.

NIKIfan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 41
Registrován: 15. 10. 2008, 19:04
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od NIKIfan »

Lietaju prazdne? No, neviem odkial beries informacie ty, ale co viem ja, tak NE ma celkom plne lietadla.


no jasne su plne za tych 22 a 25 € a v auguste sa kazdy druhy odvezie zadara...ale hlavne ze bude lietadlo plne :lol: :lol: :lol:

JSr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 04. 2009, 16:10
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od JSr »

no tak pořád lepší když lítají, třeba se zpožděním, než aby rušili lety... já jako cestující, který s nimi má zakoupené segmenty, držím palce a oceňuju, že se snaží, seč můžou. a jak říkal dushkee, mají dokonce tolik slušnosti, že neprodávají zimu... ale zdá se, že něteří tady na foru nebudou spokojeni, dokud SE nekrachnou. a pak si ti dotiční budou gratulovat, jak oni už to věděli dávno, že...

dushkee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 286
Registrován: 10. 01. 2009, 15:04
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od dushkee »

JSr píše:no tak pořád lepší když lítají, třeba se zpožděním, než aby rušili lety... já jako cestující, který s nimi má zakoupené segmenty, držím palce a oceňuju, že se snaží, seč můžou. a jak říkal dushkee, mají dokonce tolik slušnosti, že neprodávají zimu... ale zdá se, že něteří tady na foru nebudou spokojeni, dokud SE nekrachnou. a pak si ti dotiční budou gratulovat, jak oni už to věděli dávno, že...


Presne tak.. preto sa nad istymi prispevkami (vid "NIKIfan") netreba ani pozastavovat :D
A ako som uz pisal.. 120-130 ludi na linku je uplne bezny "naklad"..


Marta
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 21. 06. 2009, 07:22
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od Marta »

JSr píše:no tak pořád lepší když lítají, třeba se zpožděním, než aby rušili lety... já jako cestující, který s nimi má zakoupené segmenty, držím palce a oceňuju, že se snaží, seč můžou. a jak říkal dushkee, mají dokonce tolik slušnosti, že neprodávají zimu... ale zdá se, že něteří tady na foru nebudou spokojeni, dokud SE nekrachnou. a pak si ti dotiční budou gratulovat, jak oni už to věděli dávno, že...


Já jako cestující, která s nimi má zakoupené segmenty, potřebuji, aby lítali s rozumným zpožděním. Rezervu na přestup jsem počítala 3 hodiny, což se mi zdálo dostatečné na to, že je to na stejném letišti a terminále. Teď napjatě sleduji každý den odlety a přílety a přemýšlím, hledat náhradu, nehledat náhradu, ještě pár dní počkat ... .

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od OKTVC »

JSr píše:no tak pořád lepší když lítají, třeba se zpožděním, než aby rušili lety...

Typická Kikovina, který má jediný již několik měsíců stále omílaný argument, že je vše v pořádku, protože se neruší lety (jen občas :wink: ). Na tom není nic zvláštního, že neruší lety. Je to normální praxe, žádný low cost neruší lety, protože jeho letenky jsou neakceptovatelné jinými dopravci, takže ty své lidi musí přepravit. Jinak by se mu to sakra prodražilo.

JSr píše:já jako cestující, který s nimi má zakoupené segmenty, držím palce a oceňuju, že se snaží, seč můžou. a jak říkal dushkee, mají dokonce tolik slušnosti, že neprodávají zimu... ale zdá se, že něteří tady na foru nebudou spokojeni, dokud SE nekrachnou. a pak si ti dotiční budou gratulovat, jak oni už to věděli dávno, že...

Myslím, že se snaží uplně normálně, jako kdokoliv jiný. Mají to lehčí o to, že působí na trhu, kde jsou ve výhodě vůči letištím a poskytovatelům služeb, kteří se bojí jejich zániku, což by bylo prezentováno jako "další rána" pro Prahu, Bratislavu nebo další... nedejbože, že by se začlo šťourat do toho, jak to mohlo dojít tak daleko. Tedy rozhodně není Sky uplně bez trumfů. Udělaly si také (jako letecká společnost oprávněně) docela dobré jméno, takže setrvačností času čekání na zázrak je docela dost i když potřebných cestujících, kteří ztrácejí důvěru (a z 99,99999 % nečtou naše forum kde spekulujem a překřikují se zde obdivovatelé Sky s realisty :lol:) přibývá. Jsem spokojen, že sleduji dění a tedy s nimi nemusím létat a že okrádaj (zneužívají) stát, firmy a lidi správné není a je mi to nesympatické, ale jsou i horší firmy. Kdyby se měl člověk do každé z nich "navážet" nedělal by nic jiného...

JSr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 04. 2009, 16:10
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od JSr »

Zpoždění samozřejmě není nic příjemného, nicméně v jejich situaci pořád lepší, než kdyby ty lety rušili, či jak hezký říká Wizzair, provedli "schedule change" o jeden nebo 2 dny, to snad uznáte... Sky se snaží a to já oceňuju, proto pokud přežijí, vždy budu radši lítat s nimi, mám u nich mnohem větší jistotu, že jim nerapne v bedně, neotevřou si novou linku a mně měsíc před odletem najednou lety nezruší / nepřesunou, jak se mi stalo s Wizzairem. Londýn, Eindhoven, o Miláně ani nemluvím a popravdě jen čekám, co mi provedou s říjnovým Madridem... Před takovouhle neseriózností budu prostě vždycky dávat přednost SE!!!!

RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od RadekFM »

SE je vyšší level low costů. Nedovolí se měnit letový řád jako odpad wizz nebo ryan.

mofoli76
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 13. 06. 2009, 14:29
Oblíbené typy letadel: Boeing 777
Boeing 757
Airbus 340
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od mofoli76 »

RadekFM píše:SE je vyšší level low costů. Nedovolí se měnit letový řád jako odpad wizz nebo ryan.

Nemám pocit,že Ryan by nejako drasticky menil letový plán.A používať slovo odpad pri hodnotení spoločnosti,ktorá ťa za pár korún odvezie po Európe je trapné.

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od vita »

JSr píše:Před takovouhle neseriózností budu prostě vždycky dávat přednost SE!!!!


Co si o serióznosti Sky myslí leasingovky jsme viděli v lednu, co si o ní myslí letiště, jsme viděli minulý týden :lol:

lukyluck
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 68
Registrován: 23. 10. 2008, 13:57
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od lukyluck »

vita píše:
JSr píše:Před takovouhle neseriózností budu prostě vždycky dávat přednost SE!!!!


Co si o serióznosti Sky myslí leasingovky jsme viděli v lednu, co si o ní myslí letiště, jsme viděli minulý týden :lol:


Nejdulezitejsi ale je, co si mysli cestujici....

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od euroflyer »

OKTVC píše:Na tom není nic zvláštního, že neruší lety. Je to normální praxe, žádný low cost neruší lety, protože jeho letenky jsou neakceptovatelné jinými dopravci, takže ty své lidi musí přepravit.

nevím, zda Tvůj nick nějak znamená, že je QS je Tvůj chlebodárce:) nicméně s***wings nám myslím už dostatečně předvedly, co je flexibilní letový řád:)Mezipřistání Kunovice, zrušení Bruselu den po oznámení spuštění linky:))

dushkee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 286
Registrován: 10. 01. 2009, 15:04
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od dushkee »

RadekFM píše:SE je vyšší level low costů. Nedovolí se měnit letový řád jako odpad wizz nebo ryan.


Hlavne by som povedal, ze Wizz sa trosku prepocital s bazou v prahe.. teraz ich to iste caka pravdepodobne aj s letmi z BTS.. Oni cakali, ze Sky uz davno krachne, no kedze stale lietame, musia vymslat nezmyselne akcie, aby nalakali ludi.. tomu zodpoveda aj ten ich "Schedule Change" a vselijake upravy letaku.. Tot moj nazor..

Keby to bol davno premysleny tah a hlavne prepocitany, tak by to oznamili ovela skor dopredu, ako zrazu, ked sa na verejnosti zacali objavovat spravy o Sky, len tak oznamit, ze otvarame bazu v PRG.. :)
vita píše:Co si o serióznosti Sky myslí leasingovky jsme viděli v lednu, co si o ní myslí letiště, jsme viděli minulý týden


Ale to, ze ta leasingovka ponukala lietadla naspat tej neserioznej firme, uz urcite nemas ani ponatia, ze?? :)
A ohladom letisk, ziadne lietadlo uz nebolo vyse tyzdna nikde zadrzane, kedze letiska konecne pochopili, o com je ta ochrana pred veritelmi.. A v Bukuresti tie problemy sposobili hlavne novinari, ktori oficialne vydali clanok o tom, ze Sky zbankrotovala, co samozrejme nie je pravda..

Tot vsjo :D

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od vita »

dushkee píše:
RadekFM píše:SE je vyšší level low costů. Nedovolí se měnit letový řád jako odpad wizz nebo ryan.


Hlavne by som povedal, ze Wizz sa trosku prepocital s bazou v prahe.. teraz ich to iste caka pravdepodobne aj s letmi z BTS.. Oni cakali, ze Sky uz davno krachne, no kedze stale lietame, musia vymslat nezmyselne akcie, aby nalakali ludi.. tomu zodpoveda aj ten ich "Schedule Change" a vselijake upravy letaku.. Tot moj nazor..


No to sedí od těch, kteří nejdřív měli všechny letenky za 25 euro a teď rovnou dávají jednu zadarmo :lol:


Odpovědět