Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Odpovědět
RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od RAdek »

Sleduji pečlivě, na 11.8. mám letenky do Splitu. S těmi investory mně to ale přijde poněkud podívné. Zprávy o téměř podepsané smlouvě si odporují s tím, že nikdo nikoho nejmenoval a navíc, že jsou ti investoři vlastně 3.


HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od HonzaLB »

RAdek píše:Sleduji pečlivě, na 11.8. mám letenky do Splitu. S těmi investory mně to ale přijde poněkud podívné. Zprávy o téměř podepsané smlouvě si odporují s tím, že nikdo nikoho nejmenoval a navíc, že jsou ti investoři vlastně 3.

ne vždy jsou zdroje zcela spolehlivé, také je možné, že někdo opět vycouval.
je to tu celkem zábava, hodně důchodců, kteří zjevně se sky nikdy neletěli, ale dali jim celkem dost peněz. vlastně bych jim měl poděkovat, že jsem díky nim levně prolétal se sky evropu:)
obzvláště bizarní tu jsou ale překladatelé z němčiny do angličtiny a naopak:)vypadá to jak, kdyby se chystali říct, že Zimoj tóže guljáju v párke:)
ještě, že manoudikas mluví anglicky:)

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od HonzaLB »

pokud máte pocit, že češi jsou věční stěžovači, zajeďte si na valnou hromadu. postarší pán tu teď líčí svoji statistiku letů a podivuje se nad tím,že letěl letadlem, co nemělo nápis skyeurope :evil:

lukyluck
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 68
Registrován: 23. 10. 2008, 13:57
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od lukyluck »

A padnou nejaka konkretni jmena dneska nebo ne...? doufam ze tam Pepa nastoli poradek.... :lol: :lol: :lol:

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od HonzaLB »

lukyluck píše:A padnou nejaka konkretni jmena dneska nebo ne...? doufam ze tam Pepa nastoli poradek.... :lol: :lol: :lol:

zatím padají jen stupidní dotazy:)a řekli, že jednají se dvěma až třemi, nicméně pak se je pokusím odchytit:)
dushkee tu také nechybí:))
pepa tu není, dle seznam registrovaných akcionářů je tu jen jedna paní z Budějovic, co má jednu akcii:))


Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od Malvolio »

HonzaLB píše:postarší pán tu teď líčí svoji statistiku letů a podivuje se nad tím,že letěl letadlem, co nemělo nápis skyeurope :evil:

Jak znám tyhle postarší Rakušáky, tak jejich statistika začíná XVII. župním komandem Luftwaffe :-)

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od OKTVC »

HonzaLB píše:průběh VH postupně aktualizujeme na idnesu, tak můžete sledovat. být zavřený dvě hodiny v místnosti bez světla není moc zábavná věc:))

Výborně, to je lepší než volby :)
Docela by mne zajímalo jestli se také řešila otázka skončit a taky mi stále vrtá hlavou ta rovnice redukce kapitálu / snížení základního jmění = snížení ztráty ?
Doufám, že nám pan Honza napíše i vlastní pocit co se po dnešku vlastně (ne)stalo, který je třeba nepublikovatelný / nezajímavý pro idnes.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od HonzaLB »

OKTVC píše:
HonzaLB píše:průběh VH postupně aktualizujeme na idnesu, tak můžete sledovat. být zavřený dvě hodiny v místnosti bez světla není moc zábavná věc:))

Výborně, to je lepší než volby :)
Docela by mne zajímalo jestli se také řešila otázka skončit a taky mi stále vrtá hlavou ta rovnice redukce kapitálu / snížení základního jmění = snížení ztráty ?
Doufám, že nám pan Honza napíše i vlastní pocit co se po dnešku vlastně (ne)stalo, který je třeba nepublikovatelný / nezajímavý pro idnes.

můj pocit je, že je to naprosto zbytečná akce:))je to spíše exhibice pár důchodců s neustále se opakujícími dotazy:(ale už se to blíží konečně k hlasování:)
nicméně, vytáhli tu silný kalibr: své letušky či zaměstnankyně, jen škoda, že jsou jen u vchodu do sálu a člověk musí koukat jen na samé chlapy:))
čtyři hodiny a stále nic nerozhodnuto

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od OKTVC »

HonzaLB píše:můj pocit je, že je to naprosto zbytečná akce:))je to spíše exhibice pár důchodců s neustále se opakujícími dotazy:(ale už se to blíží konečně k hlasování:)
nicméně, vytáhli tu silný kalibr: své letušky či zaměstnankyně, jen škoda, že jsou jen u vchodu do sálu a člověk musí koukat jen na samé chlapy:))
čtyři hodiny a stále nic nerozhodnuto

Dik :) v článku mi hází odkaz ...více čtěte SkyEurope mají povolení létat jen do října na zprávu o květnovém schodku běžného účtu, jestli se to vyplatí ještě opravit.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od HighFlyer »

HonzaLB píše:pokud máte pocit, že češi jsou věční stěžovači, zajeďte si na valnou hromadu. postarší pán tu teď líčí svoji statistiku letů a podivuje se nad tím,že letěl letadlem, co nemělo nápis skyeurope :evil:

Tak to musela byt uzasna scenka. To chtelo filmovat! Vidim to uplne nazivo. Und das Flugzeug war eben nicht mit den Skyeurope Zeichen bemalt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Akorat tobe teda nezavidim, zes tou cestou musel ztravit pomalu celej den a nakonec nemel skoro zadnej novej material do clanku :-|

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od HonzaLB »

HighFlyer píše:
HonzaLB píše:pokud máte pocit, že češi jsou věční stěžovači, zajeďte si na valnou hromadu. postarší pán tu teď líčí svoji statistiku letů a podivuje se nad tím,že letěl letadlem, co nemělo nápis skyeurope :evil:

Tak to musela byt uzasna scenka. To chtelo filmovat! Vidim to uplne nazivo. Und das Flugzeug war eben nicht mit den Skyeurope Zeichen bemalt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Akorat tobe teda nezavidim, zes tou cestou musel ztravit pomalu celej den a nakonec nemel skoro zadnej novej material do clanku :-|

podle složení akcionářů jsem si připadal spíše na výletě pro důchodce, kde jim byly nabízeny extrémně výhodné vyhřívané deky. dozvěděl jsem se ale celkem dost drbů, které tu ale šířit nebudu, není to ověřené a tím možná lépe.
jinak pán ještě říkal, že letušky v těch bílých letadlech jsou takové chladnější, než v modrých:)))
dělal jsem ještě rozhovor s manoudakisem, ale velmi stručný, takže ani nevím, zda ho někde vypustím. ale zajímavé bylo, že během toho za ním přišlo několik akcionářů a plácali ho po ramenech a gratulovali, že se tak snaží...

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od OKTVC »

Ještě pár doplňujících informací ze slovenského tisku:
V súlade so slovenským reštrukturalizačným pokračovaním je vypracovaný podnikateľský plán koncipovaný na tri roky a práve ho skúma audítorská firma Ernst&Young.
Počas minulého valného zhromaždenia sa založili lietadlá v prospech Yorku, čo veľmi sťažuje podmienky na vstup potenciálneho investora.
Hľadanie investorov, ktoré sa začalo koncom minulého roka, viedlo k nadviazaniu kontaktu so 40 z nich. Jeden prejavil záujem.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od pepa007 »

OKTVC píše:a taky mi stále vrtá hlavou ta rovnice redukce kapitálu / snížení základního jmění = snížení ztráty ?


ve vlastním kapitálu máš základní kapitál např. +1000 a ztrátu -1000, tak je prostě vzájemně škrtneš a je to.

kopi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 96
Registrován: 11. 02. 2009, 13:49
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od kopi »

pepa007 píše:
OKTVC píše:a taky mi stále vrtá hlavou ta rovnice redukce kapitálu / snížení základního jmění = snížení ztráty ?


ve vlastním kapitálu máš základní kapitál např. +1000 a ztrátu -1000, tak je prostě vzájemně škrtneš a je to.


Je to jen účetní operace, žádné peníze ti to nepřinese. Prostě jen změníš pár čísel v pasivech, součet bude pořád stejný.
Je potřeba rozlišovat zisk/ztrátu a tok peněz. Oni teď smažou kumulovanou ztrátu tím, že seberou hodnotu akcionářům. Na účtu ale budou mít pořád prd :-/

djspek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 18. 09. 2007, 21:48
Oblíbené typy letadel: B737,B757,B767,B777
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od djspek »

http://www.tasr.sk/23.axd?k=20090717TBB00053

Okresný súd povolil reštrukturalizáciu Sky Europe Airlines


Odpovědět