Ryanair

Moderátor: j.ree

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:
Status: Offline

Re: Ryanair

Příspěvekod HighFlyer » 24. 05. 2018, 23:01

JackBrno píše:Už jsem to tady psal dříve, ale asi se na to zapomnělo, takže připomínám :) Vy tady operujete předpokladem kdoví jak astronomických kompenzací za zrušené lety a přemýšlíte, jak je MOL musel účetně maskovat, ale uvědomte si dvě věci:
1) procento zrušených letů vůči celkovému počtu letů, bylo nepatrné
2) ale hlavně, Ryanair si dal velký pozor na to, aby se rušení většinově týkalo letů s předstihem více, než 14 dní, tudíž bez jakéhokoliv nároku na kompenzaci!
Reálně tak náklady na kompenzace za zrušené lety můžou být blízké, ne-li rovné nule a není třeba nic maskovat.

Je to vzdy prijemny svezi vanek, kdyz zde na airways nekdo z diskutujicich vidi ty relevantni souvislosti a dovede je vysvetlit s pouzitim male nasobilky. Diky za to, JackBrno! :thumbup:

pepa007
Kapitán
Kapitán
Oblíbené typy letadel: E190, A319, A340, A350

Příspěvekod pepa007 » 08. 06. 2018, 19:58

Nevíte jestli se dá u Ryanu 1) přikoupit letenka do existující rezervace nebo 2) koupit letenku “pro někoho” = jméno cestujícího se liší od jména na kreditce, a pak ty rezervace spojit?

Když zkouším koupit letenku pro někoho, tak mi to selže při platbě. Ale píše internal server error, tak nevím v čem je vlastně problém.

speedy_r
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Oblíbené typy letadel: B738
Pohlaví: muž

Příspěvekod speedy_r » 08. 06. 2018, 21:02

pepa007 píše:Nevíte jestli se dá u Ryanu 1) přikoupit letenka do existující rezervace nebo 2) koupit letenku “pro někoho” = jméno cestujícího se liší od jména na kreditce, a pak ty rezervace spojit?

Když zkouším koupit letenku pro někoho, tak mi to selže při platbě. Ale píše internal server error, tak nevím v čem je vlastně problém.

Pri kreditke ten problém určite nebude. Vyskúšaj ešte platbu cez Paypal

pepa007
Kapitán
Kapitán
Oblíbené typy letadel: E190, A319, A340, A350

Příspěvekod pepa007 » 08. 06. 2018, 21:05

speedy_r píše:
pepa007 píše:Nevíte jestli se dá u Ryanu 1) přikoupit letenka do existující rezervace nebo 2) koupit letenku “pro někoho” = jméno cestujícího se liší od jména na kreditce, a pak ty rezervace spojit?

Pri kreditke ten problém určite nebude. Vyskúšaj ešte platbu cez Paypal

Taky nejde, ani jiná karta nejde, ani mobilní aplikace nejde.

Zpět na “Nízkonákladové společnosti”